Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupilem ze sklep-casio.pl za 907zl, a za dodatkowe 20zl przedluzenie gwarki do 6lat. Nie jest to Zibi, ale dla mnie ok. Jak masz kupowac z UK, to juz lepiej chyba u rodaka, ktory dziala na rynku nascie lat i w razie czego mozesz go raz, dwa odwiedzic :)

Jak przedłużyłeś gwarancję do 6 lat, to jest to Zibi. :)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przedłużyłeś gwarancję do 6 lat, to jest to Zibi. :)

Rozmawialem ze sprzedawca i powiedzial mi, ze towar nie jest z dystrybucji Zibi, ale ze dzieje sie to na tych samych zasadach. W sensie, ze sprzedaje zegarek udzielajac wlasnej gwarancji (ma swoj serwis, w ktorym jak mowil pracuje byly serwisant Zibi) i oferuje na tych samych zasadach przedluzenie gwarancji, czyli jak mniemam gwarancji swojego sklepu, do czego przeciez ma prawo:)

 

Przekazuje tylko informacje jakich udzielil mi sprzedawca przed zakupem, zeby znowu nie bylo :):):)

Z reszta na karcie gwarancyjnej, ani na zegarku nie mam znaku, czy pieczatki zibi co jest dla mnie jednoznaczne, ze ZIBI to nie jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie pod tym adresem jest ispeed. Ale z tą gwarancją to chyba ostatnio coś zmienili. Jak jakieś 6 - 7 lat temu kupowałem od nich przez Allegro G to nie pamiętam żeby były takie warunki gwarancyjne. <_<

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten dodaje puszke gratis. :-p


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Rozmawialem ze sprzedawca i powiedzial mi, ze towar nie jest z dystrybucji Zibi, ale ze dzieje sie to na tych samych zasadach. W sensie, ze sprzedaje zegarek udzielajac wlasnej gwarancji (ma swoj serwis, w ktorym jak mowil pracuje byly serwisant Zibi) i oferuje na tych samych zasadach przedluzenie gwarancji, czyli jak mniemam gwarancji swojego sklepu, do czego przeciez ma prawo:)

 

Przekazuje tylko informacje jakich udzielil mi sprzedawca przed zakupem, zeby znowu nie bylo :):):)

Z reszta na karcie gwarancyjnej, ani na zegarku nie mam znaku, czy pieczatki zibi co jest dla mnie jednoznaczne, ze ZIBI to nie jest....

Juz widzę jak oni naprawiaja hehe

Z gwarancją wygląda tak że jak kupisz w Polsce to masz zibi

Jak kupisz z gwarancją International to musi być kupiony w Europie to casio uzna gwarancję a niestety większość z allegro zamawia z USA gdzie tam jest dużo taniej i tu zarabiają i wciskaja kit że jest gwarancja której zibi i casio ci nie uzna więc gwarancji brak. Dlatego ja kupiłem z rangemana i mudmastera z polskiej dystrybujcji.

 

 

Wysłane z mojego SM-N920G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc Panowie :)

Kolega kupił na allegro w sklepie Seqndus. 

Nie dał mi znać jeszcze ale pewnie już dziś odebrał.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprzedałem swojego Romka :( został mi jeszcze pełny nowiutki komplecik do 1er tzn bezel, pasek, uszczelka dekla , 4 piny od bezla i 4 sruby do mocowania paska wszystko od ZIBI jak są chętni to na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo przed niczym nie ostrzegałem dzisiaj :angry:

:D:lol::ph34r:

Hehe zbieżność imion przypadkowa:) parę chwil temu darł japę drugi raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I miał prawo, u nas było tak:

post-33253-0-90233600-1447878739_thumb.jpg

 

deszczowo-tęczowo, niestety nie zdążyłem wyciągnąć łapy z zegarkiem, bo chmury szybko płynęły i już zasłaniały tęczę, więc łapałem co mogłem do kadru :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Brać i dopisywać się do listy :)

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5807963239

 

Ciekawe za ile minut będzie po ptakach???


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie drogo :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak go widzę coraz bardziej się do niego przekonuję.

Aż się boję :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieplutko ;) się robi :) mógł bym go kupić ,wziął bym z niego kopertę, włożył pozytywny moduł a bezel i pasek zakopał głęboko pod ziemia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go wrzucił w żółte ubranie :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie, zbieram się do zakupu mojego pierwszego G-SHOCK'a i wybór padł na GW-9400-1ER tylko jest jedno Ale... modele w rozsądnej cenie około 900zł nówka sztuka sklep internetowy to GW-9400-1ER i GW-9400-1CR jaka jest między nimi różnica? Bo w specyfikacji jakoś nie mogę się doszukać a porównania w necie próżno szukać, może któryś jest lepszy/gorszy? Dodam jeszcze do tego że mój nadgarstek to 18,5 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, świetny wybór.

Co do CR i ER to nie ma żadnej różnicy. To oznaczenia rynku, na jaki dany model był przeznaczony. CR to jak dobrze pamiętam USA a ER to Europa, Sam miałem ostatnio jednego z końcówką CR i jedyna różnica to delikatnie inny odcień podświetlenia.

Nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Kupuj Europe z gwarancją zibi i instrukcja pl bo zagraniczne nie będzie gwarancji i instrukcji.

 

Wysłane z mojego SM-N920G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.