Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też czekam ale jak będzie taka różnica to się zastanowię czy przyjąć paczkę  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Ja też się obawiam wyceny rzeczywistej swojej przesyłki, ale mam w mailach wycenę i jakby co, to będę się powoływać na nią. Na razie czekam cierpliwie na przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tylu z nas zamawia to mogli by wyjść na przeciw klientom i sprzedawać części w TT ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wyjaśnienia, zobaczymy co odpiszą. Mam wycenę w mailu. Z 310 zrobiło się 386 wiec spora różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze na oficjalną odpowiedz, ale po otwarciu paczki sprawa trochę się wyjaśniła.

Wygląda na to że pierwotna kalkulacja dotyczyła innej wersji bransolety niż finalnie została zamówiona i do mnie trafiła.

Problem w tym że po zmianie zamówienia nie została zaktualizowana kalkulacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś hosting mi nie działa więc jakość zdjecia może być kiepska ale pozytyw w żółtym wygląda tak :D


PSX_20160217_210247.jpg

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super. Zostawiłeś złotą szlufkę czy przełożyłeś srebrną?


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajnie Waldzior. A jak Twoje wrażenie na żywo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie jest nie do przyjęcia :(

Jak hosting ruszy to je poprawie.

 

Szlufkę na razie zostawiłem ale jakoś bardziej podoba mi się srebrna z napisem G-Shock.

 

Wrażenia na żywo pozytywne.

Świetny żółty, w słońcu mega fotogeniczny i idealny na lato.

Wykonanie super. Pasek jakby sztywniejszy ale wolałbym go bez carbonu za 3x mniej kasy.

 

Co do śrubek to włożyłem czarne.

Srebrne raczej nie będą tak dobrze wyglądały w tym zestawieniu czarnych napisów.

 

Generalnie jestem mega zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Z.....cie to wygląda. Na lato będzie idealny w tym ubranku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żółtym wygląda super, ale cena (430) to "trochę" przegięcie - połowa wartości zegarka za kawałek gumy :( .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tez ten kolor sprawia ze Roman który srednio kosztuje ponad kafla wyglada jak zegarek z bazarku. Moze i nie najwieksza taniocha ale podejrzewam ze jak jakis random widzi kogoś z takim żółtym watchem to myśli jedynie ze ktoś kupił cos taniego na lato :P jeszcze fakt ze za sam bezel i pasek można mieć nowego G;o

Co nie zmienia faktu ze nasze G-shocki możemy zmienić nie do poznania co jest mega fajne ;p ja myśle nad czerwonym przebrankiem do mojego gdf100bb ale wlasnie nie wiem czy czerwony to moj klimat ale niestety nic innego nie mam do wyboru bo moj model to reczej był takim eksperymentem (takie odnoszę wrażenie) bo juz chyba nawet go nie produkują i wersjie kolorystyczne to można na palcach jednej ręki policzyć.

Edytowane przez kacprzak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tez ten kolor sprawia ze Roman który srednio kosztuje ponad kafla wyglada jak zegarek z bazarku. Moze i nie najwieksza taniocha ale podejrzewam ze jak jakis random widzi kogoś z takim żółtym watchem to myśli jedynie ze ktoś kupił cos taniego na lato :P jeszcze fakt ze za sam bezel i pasek można mieć nowego G;o

Co nie zmienia faktu ze nasze G-shocki możemy zmienić nie do poznania co jest mega fajne ;p ja myśle na czerwonym przebrankiem do mojego gdf100bb ale wlasnie nie wiem czy czerwony to moj klimat ale niestety nic innego nie mam do wyboru bo moj model to reczej był takim eksperymentem (takie odnoszę wrażenie) bo juz chyba nawet go nie produkują i wersjie kolorystyczne to można na palcach jednej ręki policzyć.

Zgadzam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty range na żywo nie wygląda tanio ani zabawkowo, a w porównaniu do 8900 i ga-110, z którymi mój dzieli pudełko, wygląda bardzo porządnie. Po za tym kto wie co ludzie myślą. Większość nie zauważa zegarków na nadgarstkach.

 

Co do GDFa to już ich nie produkują i dostępne wersje to odmiany czarnego i czerwony

Ja myślę nad przemalowaniem swojego bezela i paska na jakiś unikatowy ale na razie nie mam czasu się tym porządnie zająć.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda żółty Romek. A GDF ro tylko czerwony albo jak kolegi kacprzak :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty na żywo nie wygląda tanio ani tandetnie.

A Ty X-Ray to powinieneś same czarne śrubki nosić.

W kieszeni.

 

 

Dodam uśmieszek i oczko ;) aby zaraz spiny nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty na żywo nie wygląda tanio ani tandetnie.

A Ty X-Ray to powinieneś same czarne śrubki nosić.

W kieszeni.

 

 

Dodam uśmieszek i oczko ;) aby zaraz spiny nie było.

Nie będzie, spokojnie. Takie jest moje zdanie na ten temat. Zresztą już kiedyś mówiłilismy na temat żółtych gaci. A co do śrubek to oczywiście tylko czarne :);) Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moim zdaniem żółty jest świetny. Kiedyś nawet kupiłem czarny zestaw z myślą o przebraniu mojego, ale to ten czarny wydał mi się jakiś taki plastikowy i puściłem go dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty jest fajowym kolorem i z pozytywem nie wygląda źle, ale IMO jednak negatyw w Romku wygrywa.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak już pisałem wyżej, wszystko ma zwolenników i przeciwników.

 

Pozytyw w tym kolorze wygląda jak dla mnie świetnie.

A cena? Jak to cena. Dla jednego dużo, dla drugiego mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.