Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem na inny hosting.
Powinno być lepiej.
 
 
j9s5xr0dfvo9.jpg


zwqf1piv30mq.jpg

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółte gacie jak najbardziej na plus, sam mam taki zestawik na lato tylko do GW-6900  :)  


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czerwone elementy tarczy i bezela ładnie się komponują. A przycisk podświetlenia wymieniłeś? Bo jakby czarniawy na zdjęciu.

 

Pozwolę sobie dorzucić fotkę wakacyjną mojego. Przez tt, więc jakość będzie nienajlepsza, ale chwilowo tylko tak mogę.

b4dc58dacd2cb1a1faf5caba226a5bc7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przycisk od podświetlania trochę zciemniał i pod pewnym kątem wygląda na czarny.

Złudzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak tak patrzę na te żółtki, to sobie myślę że ideałem byłoby wsadzić 1ER w kopertę od 3ER, i to ubrać w żółte wdzianko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na te żółtki, to sobie myślę że ideałem byłoby wsadzić 1ER w kopertę od 3ER, i to ubrać w żółte wdzianko. ;)

Ooooo to to to niezły pomysł :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie,jako nowy i świeży nabywca,chciałem zarzucić fotę dwóch "facetów" w czerni,fajne towarzystwo,oko cieszy.post-89162-0-61257100-1455742487_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółtek extra bardzo mi się podoba jednak oryginał 9430 jest fajniejszy ;) ogólnie super Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior - bardzo fajnie to wyszło!

Nie ma w tym żadnego bazaru, jak ktoś napisał. Wygląda zawodowo i na lato będzie super.

Gdyby pasek był w normalnej cenie to też bym kupił takie wdzianko, mino że czarne zawsze uważałem za najfajniejsze :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior - bardzo fajnie to wyszło!

Nie ma w tym żadnego bazaru, jak ktoś napisał. Wygląda zawodowo i na lato będzie super.

Gdyby pasek był w normalnej cenie to też bym kupił takie wdzianko, mino że czarne zawsze uważałem za najfajniejsze :)

 

Dokładnie. Żółty na lato i nie tylko....Zawsze można założyć także jesienią,żeby ożywić ponurą atmosferę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Albo do biegania. ;) Obecnie ubrania i buty do biegania są najczęściej w takich kolorach, że żółty romek wygląda przy nich, jak wyważony klasyk. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do Was. Chciałem kupić 9400 ale na allegro nie ma 1ER.

Gdzie kupić najlepiej i najtaniej?

Może ktoś z was ma na zbyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do Was. Chciałem kupić 9400 ale na allegro nie ma 1ER.

Gdzie kupić najlepiej i najtaniej?

Może ktoś z was ma na zbyciu

Nie Ty pierwszy i jedyny :)

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda procedura odbioru zamówionych części ?

Przysyłają za pobraniem bez pytania o akceptację czy wcześniej ta miła Pani z Zibi potwierdza cenę ?

Też zamawiałem żółty komplecik i ma kosztować 210 zł wg. wyceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pytasz o części to dostajesz odpowiedź z cena i mniej więcej jaki czas oczekiwania. Później tylko czekasz na części,płacisz i tyle. Tak przynajmniej było jak ja zamawiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem informują o wysyłce, a czasem nawet jak prosisz o informację to zapominają i wysyłają po prostu. Na twoim miejscu dopytałbym co Ci wyślą, bo moim zdaniem albo zapłacisz 400zl albo zestaw nie będzie żółty.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem informują o wysyłce, a czasem nawet jak prosisz o informację to zapominają i wysyłają po prostu. Na twoim miejscu dopytałbym co Ci wyślą, bo moim zdaniem albo zapłacisz 400zl albo zestaw nie będzie żółty.

No i tego właśnie chcę uniknąć - niespodziewanych "niespodzianek".

Widać, że obsługa klienta leży u nich strasznie - raczej nie odbiorę czegoś co jest 2x droższe niż planowane-umówione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda procedura odbioru zamówionych części ?

Przysyłają za pobraniem bez pytania o akceptację czy wcześniej ta miła Pani z Zibi potwierdza cenę ?

Też zamawiałem żółty komplecik i ma kosztować 210 zł wg. wyceny.

Żółty komplet do Romka za 210 pln?

Na bank to nie jest żółty komplet.

Sam pasek kosztuje 320 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty komplet do Romka za 210 pln?

Na bank to nie jest żółty komplet.

Sam pasek kosztuje 320 pln.

 

Było już omawiane wcześniej:

Do modelu GW-9430EJ-9 części możemy zamówić w terminie ok  6 tygodni.

Pasek w cenie  115 zł.

Bezel w cenie ok  35 zł.

Wkręty w cenie  15 zł./szt. 

Koszt wysyłki w cenie 17 zł. Pocztą Polską.

Żólty Romek to ten model ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że było omawiane i doszliśmy do wniosku, że to jakaś pomyłka więc nie spodziewałbym się takiej ceny przy odbiorze paczki.

Sam pisałem po tym do zibi z zapytaniem czy cena żółtego paska się zmieniła na niższą i dostałem odpowiedz, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej dziwne skąd taka cena się wzięła - to chyba jedna i ta sama osoba sprawdza i pewnie nie raz już to robiła - pewnie większość zamawiających to z tego forum :)

W jaki sposób utrzymujecie płynną korespondencję ? U mnie w większości przypadków są zwroty z serwera jeśli daję opcję odpowiedź. Trzeba próbować do znudzenia...

Edytowane przez Trotyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.