Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Mój właśnie dotarł z USA i kosztował mnie 205$ :)

Edytowane przez ollencjush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje świetnych zakupów panowie. Ja jeszcze oczekuje na swój egzemplarz, który zamówiłem w ostatni piątek na eglobalcentral za 819zł. Na tą chwile jest podobno w NL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

mam pytanie odnośnie czujnika. w bezelu jest taka jakby czarna osłonka tego czujnika. jednak bezel nigdy idealnie nie przylega do koperty, co za tym idzie osłonka nie ochrania czujnika w żaden sposób narażając go na wszystko z czym ma styczność nasz zegarek. czy jest możliwość w jakiś sposób niechcący czujnik uszkodzić?

Czujnik jest lepiej chroniony niż w GW-9200 bo tu jest blaszka z malutkimi dziurkami. Możesz spać spokojnie  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Nie widzisz w jakim stanie bezel? I tego syfu na pasku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 2 latka musi mieć :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że na szkle rysy są.

Ktoś dawał linka chyba na eglobal czy jakoś tak Roman za 850 nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx od kolegi z forum wisi nówka właśnie z eglobalcenter za 950 zł, w sobotę jadę go obejrzeć :)

 

Ta używka za 8 stówek strasznie styrana.

 

Tapnięte z S6 Edge +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 800 stówek to nie okazja. wymiana paska i bezela i już się robi cena za którą kupisz nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok temu kupiony i używany sporadycznie :) moj poprzedni g-shock którego praktycznie przez 2 lata nie sciągałem z ręki nie miał tak wyślizganej koperty :) fajna ściema 

 

P.S.

Troche nie kumam czemu tak jedziecie po ludziach co kupują w polskiej dystrybucji? zamiast na eglobalu za 850zł... niby 300zł drozej, ale!, 3 lata gwarancji, mozna pomacać przed zakupem i odmówić jeśli coś rzuci sie w oczy, polska dystrybucja - miesca pracy. Wydaje mi sie ze to nie jest zła opcja. Jak sie kupuje zegarek raz na 2-3lata tooo nie widze sensu liczenia złotówek z eglobala, czekania tyle czasu na przesyłke - przyjdzie uszkodzony czy co, to znowu odsyłka i przesyłka i robi sie parodia czasu i zachodu. Z zegarkami nie miałem takiego doświadczenia ale z innym sprzętem tak, raz wymiana trwała prawie 3miesiące. Poco cisnąć wpisy że ludzie przepłacają? ja uwazam ze to jest cena za komfort i szybkość realizacji. niema nic wspólnego z przepłacaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

O dziwo i G się potrafi zepsuć :) i to taki jak gwg1000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moj dw-5600 tez odmowił posłuszeństwa i juz przeszło tydzien lezy na gwaranci i ani widu ani słychu.

 

to co pisałem mi nie chodziło nawet o psucie tylko ewidentne buble które maja defekt nawet przy zakupie. Nie tyczy sie to tylko zegarków ale ogólnie sprzętu. W tym wątku nawet był ktoś kto kupił romana co miał źle działające podświetlanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo i G się potrafi zepsuć :) i to taki jak gwg1000 :)

Co Ci się stało? Miałem mudmastera i dla mnie to był mega sikor. Niestety byłem zmuszony go sprzedać :(

 

Tapnięte z S6 Edge +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

 

no moj dw-5600 tez odmowił posłuszeństwa i juz przeszło tydzien lezy na gwaranci i ani widu ani słychu.

 

...

A co się zadziałało z tym 5600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kolega wcześniej pisał porostu zgasł, wymiana baterii nic nie dała.

Edytowane przez M4rcinS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok temu kupiony i używany sporadycznie :) moj poprzedni g-shock którego praktycznie przez 2 lata nie sciągałem z ręki nie miał tak wyślizganej koperty :) fajna ściema

 

P.S.

Troche nie kumam czemu tak jedziecie po ludziach co kupują w polskiej dystrybucji? zamiast na eglobalu za 850zł... niby 300zł drozej, ale!, 3 lata gwarancji, mozna pomacać przed zakupem i odmówić jeśli coś rzuci sie w oczy, polska dystrybucja - miesca pracy. Wydaje mi sie ze to nie jest zła opcja. Jak sie kupuje zegarek raz na 2-3lata tooo nie widze sensu liczenia złotówek z eglobala, czekania tyle czasu na przesyłke - przyjdzie uszkodzony czy co, to znowu odsyłka i przesyłka i robi sie parodia czasu i zachodu. Z zegarkami nie miałem takiego doświadczenia ale z innym sprzętem tak, raz wymiana trwała prawie 3miesiące. Poco cisnąć wpisy że ludzie przepłacają? ja uwazam ze to jest cena za komfort i szybkość realizacji. niema nic wspólnego z przepłacaniem.

Nikt po nikim nie jedzie ,zle to odbierasz.

Ale ja nadal bede "liczyl zlotowki" i nadal bede zastanawiac sie po co przeplacac 25% .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Jeżeli ktoś kupuje sobie jeden zegarek na długo i chce mieć poczucie spokoju i wszystkie papierki to ja rozumiem. Tylko potem jest czasem flustracja jak zegar nie podejdzie, albo się znudzi i trzeba sprzedać. Sam to przerabiałem i już nie chcę

Edytowane przez Dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu serwis zibi sie do mnie odezwie to będę miał na własnej skórze sprawdzone czy warto dopłacić do gwarancji. Bo z tego co wiem to ta miedzynarodowa to jest tylko na rok. Zibi robi jakiś myk że dają na 3 albo 6lat (za dopłatą) do romana nie dopłaciłem, poczekam aż sie sytuacja z dw-5600 wyjasni.

 

Ale prawda taka ze jak bym go kupił bez gwarancji zibi to już bym mógł do smietnika wyrzucić :)

 

 

swoją drogą, ciekawa sprawa, że na karcie odesłania zegarka nie mam zibi, tylko jakąś firme prywatną "zegarmistrzostwo serwis" z Gliwic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechaliśmy z Romkiem do Korei Północnej :)

 

7bcee398b0448901914d78c7e9fae190.jpg

 

Kolejny wyjazd tylko z jednym zegarkiem. Używam go intensywnie, glownie kompas i baro i jest mega wygodny i prosty w obsłudze. Patrzę przy okazji ciagle na mudmastera i niby ładniejszy ale wiem, ze nie bedzie pokazywał tylu info na raz i nie bedzie taki użyteczny.


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypad rowerowy, więc towarzyszył Roman.post-33253-0-77318900-1472992001_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.