Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

a z jakiego regionu jesteś? :) u mnie teraz poleciało w dół strasznie - na górnym śląsku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Ktoś Ranga? popcorm2.gif

Możesz rozwinąć myśl? :)

 

Tapnięte z S6 Edge +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty się tak wyprzedajesz?

Co chcesz kupić?

:)

Pewnie BMW :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Pojechaliśmy z Romkiem do Korei Północnej :)

 

 

Ten żołnierz jest z Korei południowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spokojnie, będzie jeszcze co nosić ;)

Może lepiej mniej a konkretniej :)

A tak większość zegarów leży i się kurzy :|

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spokojnie, będzie jeszcze co nosić ;)

Może lepiej mniej a konkretniej :)

A tak większość zegarów leży i się kurzy :|

tomaliusz czyżby awans społeczny... już nie casio ... ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomaliusz czyżby awans społeczny... już nie casio ... ? ;)

Nic z tych rzeczy, dwa casioki zostają  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem ze temat był walkowany ale proszę o opinie tych co mieli/maja rangemana w negatywie...

Jest na olx za 750 i nie wiem czy brać jak nowy z eglobalcentral jest za niecałe 900

Z góry dzięki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 3 negatywy i niestety czytelność jest słaba :/ akurat negatyw w rangemanie jest kiepski (moim zdaniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten żołnierz jest z Korei południowej...

ten zolnierz jest z usa, stacjonuje w Korei Pd, ale obaj stoimy po stronie polnocy

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem jednego negatywa i byłem z niego bardzo zadowolony. Momentami mam wrazenie ze negatyw ma tez swoje plusy jeśli chodzi o czytelność - tzn niema tego efektu ze w zaleznosci pod jakim kątem patrzymy to cyfry są bardziej lub mniej wyblakłe - jak to jest w przypadku pozytywów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 3 negatywy i niestety czytelność jest słaba :/ akurat negatyw w rangemanie jest kiepski (moim zdaniem)

Mam negatywa i czytelność jest mega (moim zdaniem).

Kolego:

przemo2xx

musisz sam spróbować i się przekonać.

Ja powtórzę raz jeszcze negatyw negatywowi nie jest równy i ten w oliwce jest mniej czytelny od tego z NAVY BLUE.

To tak jak z opinią o francuskich samochodach lub na literę F, że się nie kupuje.

Miałem kilka francuzów i nadal takim jeżdżę i nie zamienię na żadnego VauWeja (też miałem, żeby nie było) :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powtórzę raz jeszcze negatyw negatywowi nie jest równy i ten w oliwce jest mniej czytelny od tego z NAVY BLUE.

 

 

Też tak uważam, że lepiej model najpierw przy próbować  na żywo i dopiero samemu ocenić. Ja oliwke ROMANA oglądałem w TT i mi sie wydaje ze wcale ten wyświetlacz nie jest taki zły. Druga prawda taka że dużo w ocenie gra nastawienie, jak sie człowiek naczyta że to be fe i wogóle to na pierwszy rzut oka może potem mieć takie samo odczucie. Trzecia sprawa, że też dużo odgrywa przyzwyczajenie. Ja wcześniej chodziłem przez 2 lata z negatywem na rece i jak zalozylem romana, to pierwsze co "cholera jakieś nie wyraźne te cyferki" :) ale po ponad tygodniu już sie przyzwyczaiłem.

Suma sumarum, podoba Ci sie negatyw, idź przymierzyć do jakiegoś salonu i sam zobaczysz. Jeśli chodzisz z tylko jednym zegarkiem to jaki by ten negatyw nie był i tak sie nauczysz go odczytywać bez problemu - a tak jak mówiłem, negatywy też mają swoje duże zalety a nie tylko wady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mam kolor blue w negatywnie i jestem mega zadowolony. dzisiaj mój ojciec się też napalił na Romka i wybrał sobie tradycyjnego. nie ma złego Romka :)

 

apropos zielonego, widzieliście Romka z nato paskiem?

Edytowane przez rafiola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do negatywów mam gr 8900 i wogole mi nie przeszkadza.

Romana przymierzalem tylko w pozytywie...musze podjechać przy okazji i przymierzyć oliwke tylko nie wiem kiedy będę kolo salonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz, masz jeszcze popcorn? :lol:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.