Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Takie wymyśliłem :)

 

 

Świetnie z tym kotem :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj żona się zapytała czy wszystko że mną w porządku kiedy robiłem zdjęcie Romkowi...a ja nie wiedziałem co jej odpowiedzieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po sprzedaży 3 zegarków a przede wszystkim MM Roman najczęściej na ręku . I jak miałem pół roku mm to widzę różnice.

 

BcIcQBe.jpg

 

Jak będą fundusze to na pewno go kupię. A po za tym dzisiaj miałem w pracy Gdf i jednak Romek to Romek. Jak bym musiał mieć tylko jeden zegarek to wlasnie 9400. Tylko ja też często włączam baro nadgarstkiem taki jeden minus.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Masz rację, romek jest najbardziej funkcjonalny, u mnie podobnie praktycznie nie schodzi z nadgarstka  :)

A co do tego przycisku baro, to jest patent, ale wiąże się to z otwarciem zegarka  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Metody są dwie:

1. Podginasz blaszkę od styku, tak aby trzeba było mocniej wcisnąć przycisk

2. Zeszlifowujesz bolec od przycisku na tyle, żeby był większy skok

 

Ja mam podgięta blaszkę + dodatkowe dwie podkładki odzyskane ze starej koperty od DW

Edytowane przez Dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro się pobawię trochę. zobaczymy tylko czy nowego Romka nie będą szukał potem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by też założyć inną, twardszą sprężynę przycisku.
Jak przyjdzie czas na kurtki to będę też musiał o tym pomyśleć bo Roman się zapika...


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem jak Wam się wciska ten przycisk  -_-

Mnie ani razu to się nie zdarzyło.

Pewnie jest tak jak napisał kiedyś Waldzior  :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak noszę to się nie wciska, ale jak pójdę do garażu, albo jak mam kurtkę i sięgam po pas w aucie lewą ręką to na 90% zapiszczy :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

A mi się wciskał przy gwałtownych ruchach, na przykład w lecie na żaglach ;-)

Ale wart był poprawki, teraz to zegar idealny nr 1. Gdyby nowy frogman miał baro to by go zastąpił, a tak roman jest nie zagrożony :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak noszę to się nie wciska, ale jak pójdę do garażu, albo jak mam kurtkę i sięgam po pas w aucie lewą ręką to na 90% zapiszczy :D

 

Aaa, to pewnie dlatego, że nie mam garażu, a po pas sięgam prawą ręką u mnie ani raz się nic nie wcisnęło.

Polecam mój sposób :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusicie tym Romkiem, kusicie, aż mi do głowy przychodzi pomysł, żeby kupić Romka i szukać w między czasie Kinga :D

 

Tapnięte z S6 Edge +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł :D Na żywo wygląda jeszcze lepiej! Na łapę pasuje idealnie ;)


"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci się zdawało, mam kilka G i kontrast jest zbliżony. Może ranga miałeś na ręku, a reszta była w gablocie i stąd to wrażenie, bo w salonach jest ciemno, a w gablotach zegarki są idelanie oświetlone. Tam mi się wydaje.

 

 

owszem jednego ranga miałem na ręku ale w gablocie obok stał drugi, i zaraz obok niego mudman i g-9100, i kurcze na zwykłe oko ten g-9100 miał najlepszy kontrast idealnie klarowyny i kąty były lepsze. W ogóle to najlepszy kontrast miał jakiś biały dw-5600 stojący obok. Nie mówię że w Romanie jest jakiś bardzo nie czytelny kontrast ale uważam że są lepsze w tańszych g-shockach. Najlepszy kąt patrzenia to jest około 45-60 stopni, jak sie patrzy idealnie na 90 stopni to zwyczajnie blednie. Co dziwne w tym białym DW-560 tego efektu aż tak nie było widać. 

 

Dobra czepiam sie szczegółów bo w sumie na codzień nosząc to aż tak tego nie widać, jedynie jak postawisz zegarki koło siebie. :D 

mi sie czasami zdarza wcisnąć "pikacza" jedynie przy wstawaniu z ziemi jak bardzo mocno ugne nadgarstek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Dingo?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Gdzie jest Dingo?

Napisał "no nie dam rady dłużej " i tyle go widzieli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.