Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od ok. 2 tyg jestem szczęśliwym posiadaczem gw-9400. Przesiadłem się z gw-9200 którego nadal posiadam i normalnie użytkuje. Zegarek gw-9400 zakupiłem na eglobal za 800 zł. Długo szukalem dobrej ceny i tam znalazłem najtaniej. Czas oczekiwania to ok 2 tyg. Mega zadowolony jestem ale choruje na gwg-1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie macie wrażenia, że im częściej zmnieniacie gacie tym bardziej są rozciągnięte?....jak kolwiek to zabrzmiało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie macie wrażenia, że im częściej zmnieniacie gacie tym bardziej są rozciągnięte?....jak kolwiek to zabrzmiało :D

Make my day

Oplułem telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie macie wrażenia, że im częściej zmnieniacie gacie tym bardziej są rozciągnięte?....jak kolwiek to zabrzmiało :D

Kupuj gacie rozmiar mniejsze.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano. wnioskuje że z eglobal można śmiało kupywać romka ? nie będzie to żadna podróba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na eglobal kupiłem juz dwa zegarki a teraz idzie trzeci. Nie było problemu tyło 2 tyg trzeba czekać. Przesyłka dpd można śledzić bo podają nr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano. wnioskuje że z eglobal można śmiało kupywać romka ? nie będzie to żadna podróba ?

Ja kupowałem dwa tygodnie wstecz, wszystko bez problemów a na dostarczenie czekałem 7 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł nowy Range do kumlpa i ma gorszy kontrast od mojego.

Co prawda nie ma aż tak dużej różnicy jak przedstawia to zdjęcie ale patrząc na wprost widać różnicę gołym okiem.

Widać też że mój ma jaśniejszy wyświetlacz, szczególnie to widać w miejscu daty dni i miesiąca gdzie jest ciemniejszy od reszty.

Może mój panel, wyświetlacz trochę rozjaśniaj na mocnym słońcu?

Pod kątem już kontrast jest podobny i na moim łatwiej jest się dopatrzyć pod słońcem brakujących wskazań, cyfr i znaków aktualnie nie wyświetlanych a na tym nowym ciężko się tego dopatrzyć.

Ciekawe jak jego dostanie porządnej dawki słońca czy coś się zmieni, czy juz tak pozostanie.

A podświetlenie też ma wyraźnie inny odcień.

Mój jest rok wcześniej wyprodukowany, ten nowy był 3 miesiące temu złożony.

1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak swojego czasu miałem dwa to też widziałem różnicę w barwie wyświetlacza i w barwie podświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wniosek, że najlepiej mieć jeden. 

Wtedy nie ma porównania. 

 

8-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt najlepiej mieć jeden już dawno do tego wniosku doszedłem niestety nie potrafię temu wyzwaniu sprostać  :D

 

Wracając do sedna to owszem różnice są, co prawda mogę wypowiedzieć się w kwestii 56ek ale co jedna to lepszy lub gorszy kontrast oraz Jaśniejsze lub ciemniejsze podświetlenie. różnice tak jak napisał Tomaliusz nie są drastyczne ale zauważalne jeśli mamy możliwość porównania dwóch tych samych modeli lub więcej. Ja takich okazji przy 56kach miałem już sporo i w większości przypadków minimalne różnice w kontraście i nasyceniu były. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś jakieś sprawdzone źródło foli na szybę do romka?

Jest tego trochę, a najchętniej skorzystał bym z już sprawdzonego źródła. 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepsza(cena) na ekrany smartfonow.

Jak kupisz trochę tańsza to też będzie tylko częściej trzeba będzie wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo mi się ten sikor podoba, żeby go takim kagańcem zasłaniać ;-)

Dzięki za sugestie z folią do smartfonow, idę na zakupy.

Edytowane przez Murillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.