Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Gotowego szła hartowanego chyba już nie dotniesz, musieli by dociąć szkło na wymiar najpierw, a później dociąć... Pewnie 1 szt nie zrobią bo za dużo zabawy.

Próbuj z flexible glass bo to tak naprawdę folia.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, w weekend się będę bawił. Wziąłem dwie - o twardości 7H oraz 9H, grubość to odpowiednio 0,2mm i 0,3mm. Oczywiście testy zacznę od tej twardszej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to kupiłeś jakieś od telefonu i będziesz docinał?

Jak bezpośrednio do 3MK się odezwiesz to mogą Ci dociąć pod konkretny wymiar czyli już gotowca, ale raczej nie szkło hartowane tylko folię.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupiłem do telefonu i spróbuję dociąć. Zapłaciłem 9,99 za jedną - nie jest to powalający koszt a może się uda i wszyscy na tym skorzystają.

A jeżeli chodzi o docięcie, to takie zlecenia zwykle są ekstra płatne - zakładam że w 50 zł by się to mogło zamknąć - a w przypadku tej najtwardszej foli zapewne i drożej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dobry pomysł z ta folia, zegarka nie ściągam w pracy ,a zajmuje się remontem silników samolotowych wiec zawsze , gdzieś o coś zawadze, szczególnie gdy na ręce Król.

Romka juz ofoliowalem, król chyba zostanie już taki jaki jest , bo już raczej folia mu nie pomoże , mam juz kilka szram

Tak, kupiłem do telefonu i spróbuję dociąć. Zapłaciłem 9,99 za jedną - nie jest to powalający koszt a może się uda i wszyscy na tym skorzystają.

A jeżeli chodzi o docięcie, to takie zlecenia zwykle są ekstra płatne - zakładam że w 50 zł by się to mogło zamknąć - a w przypadku tej najtwardszej foli zapewne i drożej..

To może by parę osób było chętnych na takie cos i może byśmy zlecili gdzieś do przyciecia??

Ale to kupiłeś jakieś od telefonu i będziesz docinał?

Jak bezpośrednio do 3MK się odezwiesz to mogą Ci dociąć pod konkretny wymiar czyli już gotowca, ale raczej nie szkło hartowane tylko folię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie jak mi się nie uda, również się piszę  :D

A jak się uda, też na zapas wezmę  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie zalegają komuś niebieskie gacie dla Romana?


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwolę sobie urządzić małą ankietę gdyż mam dylemat odnośnie wersji Romana. ...aktualnie posiadam dwie ale mogę pozwolić sobie na jedną....niestety. ...

Poproszę o za i przeciw :-)

Mam już dwie opinie ale chciałbym poznać więcej :-)

Będę pisał kompletami :-)

Pierwszy to ten co jest na allegro:

Wersja 9400 cmj + czerwone ubranko - import kupiony na forum

Drugi to zwykły czarny pozytyw + 2 komplety ubranek (oliwka i granat(folia)) - polska zibi 12.05.2016

Stan zegarków idealny

 

Z góry dzięki :-)

Edytowane przez przemo2xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja zostawiłbym cmj. Moja subiektywna opinia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie 3:1 dla cmj :-)

+ mój niezdecydowany....

Edytowane przez przemo2xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negatywa bym nie brał. Mialem japonca i zamieniłem na zwykłego, bo nic nie mogłem odczytać


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież oba są pozytywy :-p

Ankieta dotyczy

Wersji cmj 2015 styczeń czy zwykly maj 2016 ?

Edytowane przez przemo2xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie się zastanawiam jaki tu negatyw występuje :blink:

Ja bym zostawił POZYTYWA z czerwonymi wstawkami czyli tego zwykłego.

Te pomarańczowe mi się nie podobają a czerwony bardziej uniwersalny jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie 60:40 dla zwykłego ale chyba właśnie walory wizualne przeważają chociaż ta Limitka tez fajnie się prezentuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camo bym zostawił. Pogoń pozytywa i wszystkie ubrania. Po co się tym bawić.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, mieliście dobrze skalibrowany termometr fabrycznie? u mnie jest idelnie +1 stopień w stosunku do rzeczywistości ( sprawdzane na 3 różnych termometrach ) o ile baro jest praktycznie idealnie skalibrowany o tyle termometr nie :/  

 

po ręcznej kalibracji można wrócić do ustawień fabrycznych? bo chciałbym się tym pobawić czy np jak skalibruje na ręce ( ogrzany przez ciało ) do temperatury zewnętrznej czy będzie w miare dobrze pokazywać - bawił się ktoś w taką kalibracje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dobrze pokazywał na ręce.
Luzem go skalibruj tak, żeby po co najmniej godzinie lub najlepiej po nocy pokazywał to co normalny termometr.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.