Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Zmywacz z acetonem? Ostatnio próbowałem zmyć napisy ale moja kobieta ma tylko taki z octanem etylu zamiast acetonu i szło bardzo ciężko :(


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zmywacz nie jest bardzo agresywny.

Trzeba dobrze te literki namoczyc do tego szczoteczka do zębów i jakoś idzie . Wolę trochę dłużej to zmywac,ale przynajmniej mamy gwarancje,ze bezel będzie cały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok spróbuję użyć dzisiaj szczoteczki może to jest klucz do sukcesu.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka mała uwaga co do szczoteczki.

Jak trochę skrócisz włosie to lepiej ''bierze'':)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za rady jak skończę to się pochwalę :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moczysz wate w zmywaczu i kladziesz na literki, po kilku minutach farba mieknie i mozna zetrzec szczoteczka (szczoteczce wczesniej skrocic wlosy). Ja uzywalem jakiegos rozpuszczalnika, bezela nie rusza farba schodzi, ale paluchy robia sie zolte i przypalone po tym :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może chce ktoś się pozbyć zielonego paska do Romka , ewentualnie zrobić wymianę na czerń

co prawda nie mam oliwki, ale jeżeli czarny masz na zbyciu to pisz na pw to się dokładamy co z tym fantem zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, nie ma problemu. prędzej czy później i tak będę chciał kupić czarny zestaw żeby zrobić czarnucha od stóp do głów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepszy jest moduł w Romanie niż ten w Mudku?

Jest bardzo zbliżony tyle, że range ma kilka funkcji więcej i termometr działa z barometrem więc można mierzyć temperaturę dużo dłużej niż 20s w mudmanie.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pozbyłem się tych żółtych napisów,czarne są oryginalne.

 

Czarnych napisów nie ruszaj, bo już wygląda to fajnie.

Pomyśl za to czy tej strzałki/trójkąta obok przycisku z sensorami nie wypełnić na czarno


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Ray a jakby mu dać jeszcze zieloną lub żółtą folię na wyświetlacz? Czy nie chcesz ingerować tak bardzo?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo zbliżony tyle, że range ma kilka funkcji więcej i termometr działa z barometrem więc można mierzyć temperaturę dużo dłużej niż 20s w mudmanie.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie dawał.

Wygląda fajnie i dużo lepiej niż z żółtymi napisami.

 

Obecnie ustawiłbym kolejność wersji kolorowych (bez podstawowej - czarnej) następująco:

1. żółty (Waldzior Edition)

2. czerwony

3. (niewiele poniżej) zielony w wersji X-Raya i granatowy - w oryginalnej wersji z negatywem

 

Pomijam oczywiście limitki camo, białe itd.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej strzałki to jeszcze myślę a na razie taka mała zmiana :)

LJDvl7b.jpg

 

VQnfsLV.jpg

 

Ale myślę dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przymierzam sie do kupna romka i bardzo się zastanawiam nad oliwkowym w negatywie i wymiana paska z bezelem na czarny ... fajnie wygląda czarny w negatywie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przymierzam sie do kupna romka i bardzo się zastanawiam nad oliwkowym w negatywie i wymiana paska z bezelem na czarny ... fajnie wygląda czarny w negatywie ?

Zobacz sobie moje zdjęcia w tym temacie, mam zrobione tak jak Ty planujesz. Mi się bardzo podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem na google na czarnego negatywa fajnie wygląda tylko jak jest z funkcjonalnością np w słońcu czy jest czytelny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.