Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy sposób to tylko słońce.

Doraźnie możesz go ratować pod żarówka, ale trzeba uważać żeby nie trzymać zegarka blisko żarówki(temperatura).

Musisz wystawić go za okno i niech leży. Nawet przy takim braku słońca coś tam powinien się zacząć ładować tylko to będzie dłuuuugooo trwało :)

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak naladowac Ryśka przy takiej pogodzie bo miga mi low a ładowanie na oknie daje słabe rezultaty, może jakaś specjalna żarówka lub jakiś inny patent .... sam nie wiem proszę o odpowiedź, bo zastanawiam się już czy nie kupić na zimę innego ,G' z baterią. ...Chyba że jedynym sposobem jest czekać na lepszą aurę? ???

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Chciałem tylko dodać że prawidłowo eksploatowany akumulator potrafi bez problemu wytrzymać naszą aurę zimową bez ładowania jeśli był w lato należycie karmiony  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to być jakaś wada baterii? Bo wydaje mi się że był dobrze karmiony całe lato na full co jakiś czas opalanie na parapecie w pełnym słońcu. Może przyczyną też być to że od 2 miesięcy mało wychodze z domu po rekonstrukcji kolana i dostaje zbyt mało światła.

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Jeszcze jedno pytanie jeżeli ładować to nie przez okno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie może się tak zdarzyć jak masz włączone automatyczne podświetlenie, bawisz się często sensorem itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze jedno pytanie jeżeli ładować to nie przez okno

Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale w centrum kraju jest dziś ładna pogoda. Wystaw misiaczka za okno, to na pewno szybko wskoczy na M. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mieszkam 6 km od Krakowa a tu pogoda ochydna. Ale i tak się Rysiu wietrzy za oknem bo kolega wcześniej doradzil że to potrwa ale pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mieszkam 6 km od Krakowa ....

No i wszystko jasne :)

No chociaz moze akurat w Krakowie to powiedzenie tez moze nie miec zastosowania ;)

Moze powinnienes wywiezc ten zegarek w jakiees miejsce z bardziej "przejezystym" klimatem :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze nie mieszkam w mieście ,tam cały rok ciemna chmura SMOGU. HE HE MASZ RACJĘ TRZEBA KLIMAT ZMIENIĆ .Rodzice we Włoszech mieszkają to może tam tylko jak to żonie wytłumaczyć słabe ładowanie zegarka jest słabym powodem przeprowadzki

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. I zakończe już temat. Ps fajny kolor zegarka na zdjęciu ja mam zwykły czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii kolorów Romkow to dla mnie numer 1

ke0d4IL.jpg

 

Później tak

ft9YkUc.jpg

 

A później długo, długo nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Po długich rozważaniach zdecydowałem się na zakup Romana.

Nie ukrywam, że ten wątek bardzo mi pomógł w wyborze, więc chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za pomoc :D

Jednocześnie dołączam do grona szczęśliwych klientów sklepu eglobal. Z zegarkiem wszystko w porządku. Wysłany 10.11, przyszedł dzisiaj, czyli szedł 3 dni robocze z UK kurierem DPD.

(nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale wybrałem przesyłkę ubezpieczoną), polecam wam przy płaceniu wyjść z karty - ja celu zachęcenia do kupna dostałem 5% zniżki  :D

Mam jeszcze jedną prośbę, widziałem, że po forum krąży polska wersja instrukcji, mógłby mi ktoś ją podesłać?

 

aALXk2b.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Parion :)

Dodatkowego rabatu również ;)

 

A teraz poczytaj o ładowaniu baterii bo masz M :lol:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to być jakaś wada baterii? Bo wydaje mi się że był dobrze karmiony całe lato na full co jakiś czas opalanie na parapecie w pełnym słońcu. Może przyczyną też być to że od 2 miesięcy mało wychodze z domu po rekonstrukcji kolana i dostaje zbyt mało światła.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu TapatalkaJeszcze jedno pytanie jeżeli ładować to nie przez okno

Może być wadliwa bateria lub nienależycie karmiony, jak już koledzy wspominali. Ja mam jednak wrażenie, że na poziom naładowania ma wpływ to czy nosimy go na ręku codziennie i przez cały dzień czy sporadycznie na zmianę z innymi zegarkami, gdyż jak wiadomo temperatura ma wpływ na poziom energii w baterii. Niby różnica kilku lub kilkunastu stopni ale może mieć wpływ. Teoria ta wynika z faktu, że mój Range od ponad dwóch 2 i pół roku praktycznie nie wymieniany z innymi (kilka razy na urlopie na Bio ;) ) no i 24h na dobę i nie pamiętam, żeby kiedykolwiek bateria skadła w nim na M nie wspominając już o L, pomomo, że na stałe mam ustawione 4 alarmy, ciśnienie sprawdzam conajmniej kilka razy dziennie, tak samo jak podświetlenie. Poza tym w lato często mam ustawione alarm baro. To jednak tylko teoria. Pewne natomiast jest to, że Range po takim czasie nadal jest niesamowity i daje tyle samo radości co na początku :)

post-47716-0-15254800-1479158090_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź u mnie od tygodnia cały czas na L podladuje trochę wskoczył M po paru godzinach znowu L. Zobaczymy dzisiaj jest aura więc poleży trochę w słońcu .Ps. kiedy zacząć myśleć o serwisie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wszystko jest ok:)

Wykazuje symptomy ładowania,ale że jest mało słońca to efekt taki a nie inny :)

Dawaj -dziada'' na słońce niech się ładuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fakt leżenie pod lampką nic nie daje, dziś słońce było więc go wystawiłem na świeże powietrze :) efekt 5 minut i z M jest H

post-54326-0-65848700-1479216043_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz go jak najdłużej trzymać na słońcu.

Jak tak szybko wskoczyło na H to tak szybko może wrócić na M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arthoor

Zgadzam się z Toba w 100% lampką to se możesz poświecić do studni !!!

dziś 3 godziny na parapecie w środku i baterry H

 

post-77551-0-84833300-1479216729_thumb.jpg

czarno-czarni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po H i tak dałem mu tam poleżeć zanim słońce zaszło ( w GX56 który miałem na ręce z 3-4 razy ( nigdy specjalnie nie eksponowany ani na lampkę ani słońce ) nigdy nie zeszło na L a był okres że i z rok leżał w szufladzie przekładany )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.