Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

A czy nakładanie powłok ceramicznych x razy na lakier samochodu ma sens, czy też innych folii itp. Jeśl ktoś chce i ma takie widzi misie, to czemu nie.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma ale każdy może sobie naklejać co chce.

Dla mnie temat folii jest tak samo niepoważny jak problem braku możliwości ustawienia symetrycznie prawdziwych śrubek w bezelu.

 

Rozumiem że ze śrubkami w MTG bijesz do mnie ? nie napisałem że to problem tylko słabo to wygląda i taki jest fakt można było to załatwić imbusem a nie kulawą śrubką , niektórzy na forum czepiali się krzywo ustawionymi atrapami w bezelu plastikowym 

 

Co do folii jak komuś pasuje niech sobie nakleja ja jestem z dala od takich rzeczy 

Edytowane przez Arthoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim Romku przycisk od podświetlenia obraca się w kółko ale nie da się go wykręcić, czy to możliwe że urwałem gwint?


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma ale każdy może sobie naklejać co chce.

Dla mnie temat folii jest tak samo niepoważny jak problem braku możliwości ustawienia symetrycznie prawdziwych śrubek w bezelu.

 

Jakbym trzymał "G" na parapecie i od czasu do czasu "pyknął zdjęcie" na tle hałdy żwiru to też bym uważał że folia jest niepożądana :P

 

Przez cztery lata tyrałem G-9300 po wymianie bezela i paska zegar byłby jak nówka sztuka jakby nie drobne rysy na szkle, nic poważnego ALE zawsze ryski. A szkło w "G" może i ciężko zarysować ale się da - dlatego teraz na Kinga nakleiłem od razu bo to zegar do tyrania, a te z parapetu, czyli Romek, 7900  bez folii są bo za "wystawkę" robią tylko - mojej Szanownej Ryśka też okleiłem bo Ona ma talent do rysowania szkieł w zegarkach wzrokiem  :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ze śrubkami w MTG bijesz do mnie ? nie napisałem że to problem tylko słabo to wygląda i taki jest fakt można było to załatwić imbusem a nie kulawą śrubką , niektórzy na forum czepiali się krzywo ustawionymi atrapami w bezelu plastikowym 

 

Co do folii jak komuś pasuje niech sobie nakleja ja jestem z dala od takich rzeczy 

Źle widocznie rozumiesz, bo ja do nikogo nie "bije".

Wyrażam swoje zdanie.

 

 

W moim Romku przycisk od podświetlenia obraca się w kółko ale nie da się go wykręcić, czy to możliwe że urwałem gwint?

Jaki gwint?

Każy przycisk się obraca dookoła w każdym G tylko akurat w Romku są okrągłe i duże dlatego można to zaobserwować.

 

 

Jakbym trzymał "G" na parapecie i od czasu do czasu "pyknął zdjęcie" na tle hałdy żwiru to też bym uważał że folia jest niepożądana :P

 

A co to ma do rzeczy gdzie je trzymam itp?

Na parapecie się ładują i synchronizują, nic w tym dziwnego.

Codziennie jakiegoś mam na ręku i robię w ciągu dnia różne rzeczy.

Na szkle Romka mam 2 rysy, na GW-A1000D mam jedną głęboką rysę, na innych starszych mam też rysy i wcale mnie to nie rusza.

:P

Nie moja wina, że nie pracuję przy przerzucaniu żwiru.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldek ale Ty chyba na poważnie tego nie wziąłeś? ;-)

Edytowane przez Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy gdzie je trzymam itp?

Na parapecie się ładują i synchronizują, nic w tym dziwnego.

 

Sobota wieczorem jest - to nie zdrowo na cerę żeby tak na poważnie wszystko brać... ;):D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja wina, że nie pracuję przy przerzucaniu żwiru.

 

Wcale nie trzeba żwiru przerzucać - wystarczy żeby Ci się parę razy kółko przednie w "crosie" albo "góralu" zatrzymało znienacka i od razu przydatność naklejonej folii zauważysz :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto chce to nakleja, kto ne chce to nie nakleja, ok?

Po co o tym dyskutować.

:);):D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można go w prezerwatywie nosić. 99% bezpieczeństwa. :-D

Rangemana rzecz jasna.

Edytowane przez Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już to dużo razy.

Normalny objaw w zegarkach które mają automatyczne podświetlenie(ruchem ręki).

Możesz spać spokojnie,każdy tak ma :)

Dzięki X-Ray, że chciało się Tobie normalnie odpowiedzieć na zadane pytanie. Szukałem na forum, niestety nie trafiłem na taki wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak tak spokojnie nie spał, zwasze może się w nocy ucho od koperty urwać przy silniejszym pierdnięciu :-D


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi foliami to niezły kabaret  ^_^

IMO naklejanie folii na zegarek w celu ochrony to jak ruchanie przez spodnie lub picie piwa bezalkoholowego  :D

Najbardziej zaskoczył mnie Piotrek, zawsze piszesz że G jest do tyrania i ciężkiego używania ... a tu bach folijka na szkle  :lol:

Szkło jak coś to można łatwo spolerować a nie zakładać kondomy  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jest że dzisiejsze g shock to

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

To tak jest że dzisiejsze g shock to

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

To do biura a nie do gór

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najbardziej zaskoczył mnie Piotrek, zawsze piszesz że G jest do tyrania i ciężkiego używania ... a tu bach folijka na szkle  :lol:

 

Bo zaskoczyć to "trza umić"   :D  - z takich dziwnych rzeczy to jeszcze: pastuję buty, impregnuję rękawice i ochraniacze na kolana (bo lubię), a na trening to zakładam ochraniacze na zęby (bo lobię mieć swoje) :P

 

To że coś jest "do tyrania" to nie znaczy że nie należy o to dbać, zwłaszcza jeśli to w zasadzie nic nie kosztuje i nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu...

Co Wam tak w tej folii przeszkadza - to rada tylko była dla kolegi który zasygnalizował że zegarek będzie w trudnych warunkach, jest to efekt w 100% odwracalny. :D

 

 

Szkło jak coś to można łatwo spolerować a nie zakładać kondomy  ^_^

 

Założenie folii to dwie - trzy minuty roboty licząc ze ściągnięciem bezela i docięciem, polerowanie szkła to już nie jest taka prosta sprawa bo po pierwsze zdecydowanie dłużej trwa, trzeba mieć czym polerkę zrobić, trzeba też umieć żeby nie zepsuć.

Efekt naklejonej folii jest nie widoczny zupełnie, efekt porysowanego szkła jest widoczny.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi foliami to niezły kabaret  ^_^

IMO naklejanie folii na zegarek w celu ochrony to jak ruchanie przez spodnie lub picie piwa bezalkoholowego  :D

Najbardziej zaskoczył mnie Piotrek, zawsze piszesz że G jest do tyrania i ciężkiego używania ... a tu bach folijka na szkle  :lol:

Szkło jak coś to można łatwo spolerować a nie zakładać kondomy  ^_^

 

Ja to proponuję jednak trzymać na parapecie jak się boicie każdej ryski :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego nie katuje, jedynie rower i basen, pare razy od dno przytarlem i jedynie na zapieciu pojawily sie rysy, gleby na rowerze nie bylo a mimo to w paru miejscach na szkle widze mikro ryski... ewidentnie da sie porysowac, ale chyba to i tak nie powod to foliowania :)

Edytowane przez PiTT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisano 18 luty 2017 - 22:28

X-Ray, dnia 18 Lut 2017 - 04:56, napisał:snapback.png

Było już to dużo razy.
Normalny objaw w zegarkach które mają automatyczne podświetlenie(ruchem ręki).
Możesz spać spokojnie,każdy tak ma  :)

Dzięki X-Ray, że chciało się Tobie normalnie odpowiedzieć na zadane pytanie. Szukałem na forum, niestety nie trafiłem na taki wątek.

 

jozii myślę, że to nie automatyczne podświetlenie tak grzechocze,

zrób prosty test: dociśnij palcem lewy element bezela do koperty, ten z napisem TRIPLE SENSOR

i potrząśnij zegarkiem - tadaaaam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zaślepka też, ale przytrzymaj ją i zobaczysz,że słychać nadal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisano 18 luty 2017 - 22:28

X-Ray, dnia 18 Lut 2017 - 04:56, napisał:snapback.png

 

jozii myślę, że to nie automatyczne podświetlenie tak grzechocze,

zrób prosty test: dociśnij palcem lewy element bezela do koperty, ten z napisem TRIPLE SENSOR

i potrząśnij zegarkiem - tadaaaam!

Bo tam umieszczony jest czujnik. Tadammmm :-)

 

WyTaptane


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tam umieszczony jest czujnik. Tadammmm :-)

Ale grzechocze osłonka czujnika. Tadamtaradeee  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.