Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Były na allegro ale już się rozeszły.

Obecnie zostaje zibi lub ebay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do Zibi zadałem mega trudne pytanie bo chciałem kupić czarny bezel do mrg a najlepiej w wersji HT....i dostawałem odpowiedzi i to już nawet trzy....niestety bez żadnych dobrych wieści ale ostatnim razem napisali że Casio dało im odpowiedź by się dopytać na początku kwietnia więc zaraz znowu napisze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior - ile już masz ten pasek? 2 czy 3 sezon będzie? Bardzo ładnie się trzyma :)

Też mnie kusi ten żółtek ale w tej chwili dostawca z HK ogarnia mi Kobe. Jak nie ogarnie to zamawiam z ZiBi żółtego.

Ile za Kobe?

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak może być, w Azji zalegają im te limitki po sklepach, nikt tego nie chce i muszą robić wyprzedaże. :D

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenę poznam dopiero jak trafi na sklep ale patrząc na ceny innych limitowanych pasków jakie mają na sprzedaż to tak jak Matej pisze czyli +/- 200 USD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa ja myślałem, że zamawiasz całego Kobe :D


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. O paskach rozmawialiśmy ;) Kobe za drogi a jeśli już bym brał jakiegoś innego to tylko GW-9430. Na obecną chwilę CMJ w czerwonych gaciach w zupełności mi wystarcza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

mam pytanko o 9400 z za oceanu. Czy ktoś z Was kupował go np. w Jomashop (licząc się z tym że naprawy gwarancyjne praktycznie nie są możliwe). Cena 720 zł przekonuje, pytanie czy warto mieć do tego zegarka gwarancję.

Jak z jego awaryjnością?

 

 

pzdr

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olać gwarancję, co prawda popsuć się wszystko może ale akurat odsetek awaryjności Casio jest znikomy.

No ale co to za okazja jeśli dojdą opłaty dodatkowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy żadna okazja, niemniej zegarek przyjedzie najprawdopodobniej na ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

mam pytanko o 9400 z za oceanu. Czy ktoś z Was kupował go np. w Jomashop (licząc się z tym że naprawy gwarancyjne praktycznie nie są możliwe). Cena 720 zł przekonuje, pytanie czy warto mieć do tego zegarka gwarancję.

Jak z jego awaryjnością?

 

 

pzdr

Michał

Zawsze można się dogadać z kimś kto ma gwarancję w PL ;)

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można się dogadać z kimś kto ma gwarancję w PL ;)

Twoja pomysłowość mnie onieśmiela :D nie mam nad czym sie zastanawiać :) lepszego toolwatcha raczej nie znajdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

Czy ktoś z Was ma może pojęcie jak na zegarek wpływa rentgen i/lub bramka magnetyczna na lotniskach? Znajomy zastanawia się czy zegarkowi nie zaszkodzi przechodzenie przez bramkę lub przepuszczanie zegarka przez rentgen ok. 3 razy dziennie (pracuje na lotnisku). Z góry dzięki i miłego dnia!

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja pomysłowość mnie onieśmiela :D nie mam nad czym sie zastanawiać :) lepszego toolwatcha raczej nie znajdę

Też bym się nie zastanawiał :)

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa gwarancja zibi. Naprawią, tylko ciekawe po ilu miesiącach :(

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów, jestem tu nowy, ale mam w planach częściej zaglądać na forum. Jest do kupienia w WatchShopie Rangeman GW-9400-1ER za 968,40zł przy jednej sztuce, a przy zakupie dwóch wychodzi za 871,56zł, co wydaje się być dobrą ceną.

 

Czy jest ktoś chętny, najlepiej z Warszawy, do spółkowania w zakupie? Ja kupuję oba, a jak przyjdą, to odsprzedaję za gotówkę w Warszawie?

 

A może któryś z Panów ma inny pomysł, gdzie można nabyć podstawowego Romana w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na eglobal za 925zl nie ma tragedii Ale czytałem że było taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na eglobal za 925zl nie ma tragedii Ale czytałem że było taniej :)

A jak z gwarancją z eglobal? Zibi uznaje?

 

Ja swoją ofertę/propozycję podtrzymuję. Jak ktoś chetny na zakup Romana w podstawie za 873, to proszę o info, dzięki.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z gwarancją z eglobal? Zibi uznaje?

 

Ja swoją ofertę/propozycję podtrzymuję. Jak ktoś chetny na zakup Romana w podstawie za 873, to proszę o info, dzięki.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nie, nie uznaje :)

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie uznaje :)

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Dzięki za info. :)

 

Currently AWG-M100B-1AER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może albo widział gdzieś zdjęcia czarnego podstawowego Rangemana na żółtym pasku??

Widziałem zdjęcia wersji całej czarnej w negatywie na żółtym pasku i wyglądało to fajnie....tylko negatyw na lato.... nie bardzo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.