Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek, polityka Casio idzie w tą stronę aby nie sprzedawać detalicznym odbiorcom, było o tym już mówione.

Ostatnio pytałem o moduł do GWG to dostałem odpowiedź że tylko na serwis mogę wysłać w celu wymiany a jak chcę kupić sam moduł to muszę przedstawić działalność sprzedażową/serwisową w/w produktów  ;)

Waldek, niedługo nie zamówisz nic, nawet wiedząc do czego  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, polityka Casio idzie w tą stronę aby nie sprzedawać detalicznym odbiorcom, było o tym już mówione.

Ostatnio pytałem o moduł do GWG to dostałem odpowiedź że tylko na serwis mogę wysłać w celu wymiany a jak chcę kupić sam moduł to muszę przedstawić działalność sprzedażową/serwisową w/w produktów  ;)

 

Nie no polityka jest mi znana bo podobną odpowiedź dostałem jak próbowałem zamówić elementy bezela do GPW, ale "śrubki" to tylko "śrubki"...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to trochę było denerwujące bezel i pasek bez problemu zamówiony, pisałem oczywiście o części do gw-9430 :) na allegro też nie było czarnych śrub ale wymiana wiadomości ze sklepem i w ciągu kilku dni dostałem wiadomość z odpowiednia aukcja :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nickt, super to wygląda, a jak oceniasz jakość tego paska i bezela? Długo już użytkujesz czy zakładasz tylko od czasu do czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarąbisty :o


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić taki garnitur?

Edytowane przez laryngoskop

GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wystrugać z lodu ;)

Na zimę w sam raz :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówić mogę.

Nosić już nie ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

taki bezel I pasek chodzi na ebay po 800zl

produkcja w tajlandi 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki bezel I pasek chodzi na ebay po 800zl

 

produkcja w tajlandi

O ja prdl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

IMG_20170527_183552.jpg


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle -_- 

Ptaszki i kijki hokejowo golfowe....

To wróży aktywność na świeżym powietrzu. :lol: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał wystawiłem swojego GW 9400 na bazarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał wystawiłem swojego GW 9400 na bazarku

 

Miałem się nie odzywać bo to w sumie nie moja sprawa, nikt mi kupować nie każe - ale skoro posta w temacie miłośników tego modelu napisałeś to się odezwę - dla "swoich" 1000 dla obcych 950, wstydziłbyś się zwłaszcza że allegro Ci 10% prowizji zabierze wiec sprzedasz za 860.

Niech mnie Bogowie chronią przed takimi "kolegami z forum"... :D :D :D  No chyba że Ci ktoś zajumał zdjęcie i na allegro nie Twoja oferta jest, ale sądząc po mail'u raczej to Ty "szukasz frajera"...  :rolleyes:

 

http://allegro.pl/casio-g-shock-gw-9400-3er-rangeman-i6838250769.html

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/148549-sprzedam-gw-9400-rangeman/?hl=gw-9400

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu czerwony pasek w komplecie jest, a tam nie ma - pewnie stąd różnica w cenie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę, że pasek czerwony jest na każdej aukcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, nie wszyscy na tym forum to tkzw. kumple, są i cwaniaki  ;)

Na alle. już skasowane, Ty Piotrek okazałeś się kumplem i uprzedziłeś o wysokiej prowizji  :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że myślę nad zakupem drugiego Rangemana, bo nie chce mi się zmieniać ubranek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jakiś czas temu ale jak miałem dwa to nosiłem inne :)

Apropo zmieniania ubranek to mogę powiedzieć, że trzeba z tym uważać, bo mimo, że nie wymieniam ich zbyt często (sezonowo) to już wszystkie śrubki mi się obracają i mało tego, jedna nie chce się już wykręcić, muszę ją podważać żeby wyszła podczas odkręcania.

No, to tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny była oczywiście do dogadania. Jak by ktoś chciał kupić to na pewno byśmy się dogadali.

Aukcja się zmieniała bo ktoś kupił sam pasek czerwony.

I zegarek już sprzedany kupił ktoś z forum. I uważam, że będzie zadowolony i zegarka i był zadowolony z ceny...


Miałem się nie odzywać bo to w sumie nie moja sprawa, nikt mi kupować nie każe - ale skoro posta w temacie miłośników tego modelu napisałeś to się odezwę - dla "swoich" 1000 dla obcych 950, wstydziłbyś się zwłaszcza że allegro Ci 10% prowizji zabierze wiec sprzedasz za 860.

Niech mnie Bogowie chronią przed takimi "kolegami z forum"... :D :D :D  No chyba że Ci ktoś zajumał zdjęcie i na allegro nie Twoja oferta jest, ale sądząc po mail'u raczej to Ty "szukasz frajera"...  :rolleyes:

 

http://allegro.pl/casio-g-shock-gw-9400-3er-rangeman-i6838250769.html

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/148549-sprzedam-gw-9400-rangeman/?hl=gw-9400

 

I nie szukałem frajera.

To raczej kupujący szukali frajera, że ktoś im sprzeda za 700 zł bo to używany...,że na eglobal nowy za 930 a ja chcę aż tyle... i by kupili ale po co tyle pasków itp


Ja tam widzę, że pasek czerwony jest na każdej aukcji ;)

 

na zdjęciu był ale w opisie aukcji było wyraźnie napisane, że bez czerwonego paska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.