Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Bo na eglobal płaci się tylko przez paypal, było to już kilkakrotnie poruszane na forum. Wcześniej czy później dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie mozna sie z lekka wkur... ja kliknąlem przed chwila platnosc PayPal i mam status przetwarzane. Pierwszy raz tam kupuje więc zobaczymy jak to pojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę wszędzie z granicą Paypallem, Zobaczymy.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie panikować, sprawdzony sklep, brałem niejednokrotnie ale jak Ktoś lubi co chwila sprawdzać status i się denerwować to zakupy za granicą nie dla niego ;)

Klikasz, zapominasz na 2 tyg., jak po tym czasie nie ma żadnej informacji to piszesz do sklepu o co kaman ale z reguły cieszysz się już paczką :)

Czasami czekasz 3 tyg. i oddają Ci kasę bo przeliczyli się i sprzedali więcej niż mogli ściągnąć, trudno zdarza się, sklep jest wporzo.

To samo na różnych mywatch, freeduty czy sky i inne.

Zdarzało się że oddali kasę po 3 tyg. bo coś nie wypaliło ale poprzednie kilkanaście razy było OK.

A tu Komu się raz zdarzy bo pierwszy raz kupuję i od razu wiesza psy ^_^

Oni tam sprzedają na KG i mają niezły zapierdol ;)

No a że paypal najlepszy do ewentualnej reklamacji to wiadomo a dwa eglobal szykuje wysyłkę jak ma kasę na swoim koncie a nie że Ktoś zrobił jakiś przelew, wysyłacie zegarki obcym ludziom jak nie macie kasy na koncie?

Póki hajsu nie będzie to nikt się zamówieniem nie zajmie, z paypal mają od razu a te księgowania przelewów trwają czasami tydzień ^_^

 

... a e-maili im wysłał chyba ze 100.

Twój kumpel ma coś z głową :ph34r:

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy jego zakup w taki sposób więc panikuje. Ja mu mówię jak piszesz.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz...

Jest tak jak piszesz.... w koncu nie raz sie już w rożnych miejscach klikalo.. :) a ze eglobal jest spoko to wiem... :)

Teraz tylko czekanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na eglobal płaci się tylko przez paypal, było to już kilkakrotnie poruszane na forum. Wcześniej czy później dojdzie.

 

A dlaczego niby nie można zapłacić kartą kredytową? Ja tak płaciłem, zwykłym mastercard, jak dzikus jakiś. Problemów nie stwierdzono :)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w razie jakichś problemów jest bezpieczniej i łatwiej rozwiązywać wszelkie spory ze sprzedawcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie panikować, sprawdzony sklep, brałem niejednokrotnie ale jak Ktoś lubi co chwila sprawdzać status i się denerwować to zakupy za granicą nie dla niego ;)

Klikasz, zapominasz na 2 tyg., jak po tym czasie nie ma żadnej informacji to piszesz do sklepu o co kaman ale z reguły cieszysz się już paczką :)

Czasami czekasz 3 tyg. i oddają Ci kasę bo przeliczyli się i sprzedali więcej niż mogli ściągnąć, trudno zdarza się, sklep jest wporzo.

To samo na różnych mywatch, freeduty czy sky i inne.

Zdarzało się że oddali kasę po 3 tyg. bo coś nie wypaliło ale poprzednie kilkanaście razy było OK.

A tu Komu się raz zdarzy bo pierwszy raz kupuję i od razu wiesza psy ^_^

Oni tam sprzedają na KG i mają niezły zapierdol ;)

No a że paypal najlepszy do ewentualnej reklamacji to wiadomo a dwa eglobal szykuje wysyłkę jak ma kasę na swoim koncie a nie że Ktoś zrobił jakiś przelew, wysyłacie zegarki obcym ludziom jak nie macie kasy na koncie?

Póki hajsu nie będzie to nikt się zamówieniem nie zajmie, z paypal mają od razu a te księgowania przelewów trwają czasami tydzień ^_^

 

Twój kumpel ma coś z głową :ph34r:

Dobrze gada - dla tych "niespokojnych" to zakupy w TT najlepsze - idziesz płacisz 1900 koleś albo babeczka puszkę z pułki ściąga i masz zegarek oraz nie masz 900 PLN - coś kosztem czegoś ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego niby nie można zapłacić kartą kredytową? Ja tak płaciłem, zwykłym mastercard, jak dzikus jakiś. Problemów nie stwierdzono :)

Przepraszam, powtarzam tylko to, co koledzy pisali parę razy wcześniej, gdy był poruszany temat eglobal. Sam tam jeszcze nic nie kupowałem. Konkretnie chodziło o to, że wpłata przez Paypal jest w ich systemie najszybciej księgowana, w związku z czym wysyłka szybciej od nich wychodzi.

 

Ale jeśli Ty płaciłeś Mastercardem i też Ci szybko zaksięgowali wpłatę, to jest to bardzo cenna informacja. W razie czego nie będzie trzeba już zakładać Paypala, żeby tam zapłacić, tylko użyć zwykłej karty płatniczej, którą każdy z nas ma w portfelu. A z ciekawości: ile czasu sprzedawca księgował wpłatę kartą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paypala to i tak proponuję każdemu założyć. Prędzej czy później się przyda ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja absolutnie nie mam zamiaru generować jakiegokolwiek sporu, bo sam też nie korzystałem z PayPala, więc nie mam porównania :)

 

Ot po prostu właśnie wyciągnąłem z kieszeni najzwyklejszą polską kartę kredytową i zapłaciłem jak za każde inne zakupy. Nie zauważyłem, żeby księgowanie trwało dłużej niż normalnie, czyli było natychmiastowe. Do spłaty miałem kwotę z ceny w sklepie, czyli żadnych przewalutowań, opłat itp. Po prostu przelałem pieniądze na konto spłaty zadłużenia karty i po sprawie.

 

I chyba tyle z moich zakupów w eglobal i zapłaty kartą :)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie chodzi bardziej o to, że w przypadku problemów ze sklepem, towarem za pośrednictwem Pay Pal można odzyskać pieniądze? Jak zapłacisz swoją karta czy przelewem to po ptakach.

 

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno też, ale większość kart kredytowych ma darmowe ubezpieczenie transakcji nią wykonywanych, także wychodzi podobnie. Inna sprawa, to jak z tego ubezpieczenia w praktyce skorzystać w razie problemów - na szczęście nie miałem okazji tego testować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta kredytowa to chyba najbezpieczniejsza opcja transakcji płatniczych na odległość (ale też i w sklepach). Chargeback działa świetnie i w wielu przypadkach jest metodą szybszą i bardziej skuteczną niż reklamowanie, itp.

Paypal po zmianach regulaminów (już z rok temu a może jeszcze dalej) przestał być używalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na szczęście też nie miałem nigdy żadnych problemów. Lepiej nie musieć sprawdzać w praktyce jak działa takie ubezpieczenie ;)

Edytowane przez laferty

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie powiem o nim parę słów :) dzięki. Powielać recenzji to już chyba nie ma sensu ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Dokładnie taki filmik jak w przypadku wersji CMJ opisujący różnice do podstawowej 1ER. no i obowiązkowo przelecieć szybko po funkcjach (wtedy dobrze widaćróżnice w zastosowanych wyświetlaczach) a na koniec podświetlenie czy ta wersja teź tak razi diodami jak 1ER :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki filmik jak w przypadku wersji CMJ opisujący różnice do podstawowej 1ER. no i obowiązkowo przelecieć szybko po funkcjach (wtedy dobrze widaćróżnice w zastosowanych wyświetlaczach) a na koniec podświetlenie czy ta wersja teź tak razi diodami jak 1ER :rolleyes:

Na tą chwilę udało mi się nagrać tylko unboxing, na który oczywiście zapraszam :)

Miał być później wrzucony, ale czego nie robi się dla Forum :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek jest tragiczny. Do tego stopnia, że właśnie zacząłem uszczuplać budżet domowy odkładając na GWG-1000... DC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówiłem pasek jakiś czas temu do podstawowej wersji,  to od razu sprzedałem.

Ten zegarek w sumie ma w sobie coś i dla mnie pasek jest ok w tym zestawieniu kolorystycznym.

Jak coś, to mam jeszcze czarny więc zawsze dla odmiany można zamienić ;)

Fajnie może jeszcze bezel od Burtona pasować - tak sobie myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że paskiem jest podobnie jak w Burtonie.

Bałem się go a jak założyłem na rękę, to od razu stwierdziłem, że nie mógł być lepszy. Gładki by tak fajnie nie wyglądał.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.