Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Pasek do zmiany i może być :)

 

Mi także jakoś nie podchodzi ten pasek

 

Uja się znata :P właśnie ten pasek dodaje klimatu temu zegarkowi, wyróżnia go od innych, dodatkowo jest świetnej jakości, "zwyklak" się nie umywa do niego.

 

Poza tym ja podchodzę do tematu tak że skoro mam mieć kilka "G" to zegarki muszą się od siebie różnić na pierwszy rzut oka - czyli np kolorem paska, albo całości, czarnego mam tylko Kinga i tak raczej zostanie, po grzyba mi dwa czarne plastiki?

 

 

Pasek jest tragiczny. Do tego stopnia, że właśnie zacząłem uszczuplać budżet domowy odkładając na GWG-1000... DC ;)

 

Jak łykniesz -1A3ER zamiast DC to z różnicy w cenie Ci styknie na DCJ na eglobalu :P


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy się jak zwykle podniecata,a i tak te sraczki puścita prędzej czy później w obieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 i tak te sraczki puścita prędzej czy później w obieg

 

Może tak - może nie... :P  są zegarki które idą w obieg i są takie które w obieg nie idą - Rysiek siedzi u mnie na kwietniku już trzeci rok, King chyba półtora roku zalega i jakoś się na zmiany nie zanosi GWG też raczej zostanie żółty 7900 również się nigdzie nie wybiera - co do Romana szczerze powiem jeszcze nie wiem... ale coś mi się wydaje że chyba dorosłem żeby z poziomu "magazyniera" przejść na poziom "kolekcjonera" :rolleyes:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magazynier a kolekcjoner-hmmm,ciekawe przyznam...choć różnica jest raczej bardzo subtelna

Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak łykniesz -1A3ER zamiast DC to z różnicy w cenie Ci styknie na DCJ na eglobalu :P

Jeszcze się chwilę wstrzymam z zakupem. Mudmaster DC za 2k na eGlobal jest tak samo nierealny jak Roman DC za tysiaka, więc kto wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że pasek w wersji DCJ dobrze wygląda.

Ale większą wagę przykładam do

1. wyświetlacza ( cyferki są takie bardziej mięsisto-czarne) nie ma szarego tła na dacie;

2. dwóch czarnych guzików  (sensor i podświetlenie);

3. całej czarnej koperty która niewiele ale jednak jest widoczna pod bezelem.

 

No i mam dylemat czy nie puścić w obieg wersji 1ER już u znajomego w torbie czeka na powrót z USA we wrześniu, i dołożyć troszeczkę na E-global zamówić DCJ ciekawe czy jeszcze przez dwa miesiące się cena utrzyma?

 

Na Jomaschop podnieśli o 10 dolarów kupiłem za 179 a już jest 189 niestety nie mają wersji DCJ.


Jeszcze się chwilę wstrzymam z zakupem. Mudmaster DC za 2k na eGlobal jest tak samo nierealny jak Roman DC za tysiaka, więc kto wie ;)

dlaczego nierealny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da radę w ogóle dokupić do Romka 1ER te czarne imitacje śrubek i zamienić na czarny przycisk podświetlenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magazynier a kolekcjoner-hmmm,ciekawe przyznam...choć różnica jest raczej bardzo subtelna

 

Otóż nie - różnica jest kolosalna, "magazynier" ma kilka zegarków które rotacyjnie się zmieniają, a "kolekcjoner" ma kilka zegarków, po jakimś czasie kilkanaście, potem kilkadziesiąt i nie ma rotacji ;) Zdarzają się też "magazynierzy" z większą ilością zegarków - ja tak miałem z automatami, utrzymywałem poziom miedzy 18 a 24 szt tylko modele się zmieniały :D obecnie zostało mi 7szt i tak raczej zostanie, bo dorosłem do g-shock'ów :lol:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje mi to tłumaczenie bo według niego jestem kolekcjonerem więc niech Ci będzie

Choć nie ma na świecie chyba magazynu mającego tylko kilka sztuk czegoś tam...

Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da radę w ogóle dokupić do Romka 1ER te czarne imitacje śrubek i zamienić na czarny przycisk podświetlenia ?

Dla prostego zjadacza chleba to tylko zmiana śrubek.

 

zmiata guzików to już wyższa szkoła jazdy i z dostępnością raczej problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat czy nie puścić w obieg wersji 1ER już u znajomego w torbie czeka na powrót z USA we wrześniu, i dołożyć troszeczkę na E-global zamówić DCJ ciekawe czy jeszcze przez dwa miesiące się cena utrzyma?

 

Masz w Jomashopie zdaje się 30 dni na zwrot, kolega może odesłać. Chociaż za tą cenę pewnie znalazłbyś nabywcę w PL bez problemu. Chyba, że Ci doliczyli jeszcze TAX, to w porównaniu do 820 PLN na eGlobal (z jakąś tam jednak gwarancją) nie jest to już taką mega okazją.

 

dlaczego nierealny??

"Nierealny" z emotką na końcu ;) Chodzi mi właśnie o to, że jakby Ci ktoś przy cenie sklepowej 1900 PLN za GW-9400DC sprzed oferty eGlobala powiedział, że za tysiaka będą, to niespecjalnie byś pewnie uwierzył. Zatem łudzę się, że Mudmastera może też będą mieli w rozsądnych pieniądzach, a nie jak teraz za 4k. W US można go za jakieś $650 kupić, słyszałem jednak, że jest to zegar podwyższonego ryzyka i lepiej go z honorowaną u nas gwarancją kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsyłać nie zamierzam jak coś to sprzedaż w Polsce. Ale coś czuję że ciężko się będzie rozstać z Romkiem który już na rączkę zawita:)


Na Alledrogo DCJ już za 1300zł niecałe z przesyłką i koleś ma 3 sztuki:)

http://allegro.pl/casio-g-shock-professional-rangeman-gw-9400dcj-1-i6921821677.html

 

Czy DCJ to limitka i od kiedy jest w ofercie?

Jak długo takie egzemplarze są w sprzedaży zazwyczaj? Na przykładzie np wersji niebieskiej NV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto od 5 miesiecy i brak jakiejkolwiek historii sprzedaży..

Na stanie zapewnie nie ma anijednej sztuki bo wysylka jest UK. ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST JEST JEST !!!

Zdjęcie mojego egzemplarza ale prosto ze Stanów <_<

Lądowanie w Polsce 08.09.2017r :wacko: ale można mnie już do posiadaczy Romka dopisać.

 

Przy aktualnym kursie dolara 179,99USD *3,64zł =656zł taniej nowego nawet bez gwarancji raczej nie dostanę.

post-96403-0-85743600-1502352502_thumb.jpg

post-96403-0-88417100-1502352687_thumb.jpg

Edytowane przez Szczurax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy z forum którzy zakupili na eglobal podawali termin około 14dni od zakupu przez paypal do dostawy paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas dostawy znam.... pytałem po jakim czasie od zakupu przychodzi mail z numerem nadania??

Hehe ktoś tu miesza ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Po jakim czasie od zakupu na eglobal nastepuje wysyłka?

:)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee no Pany przecie wyraźnie napisał :) po jakim czasie od zakupu (zapłaty) następuje wysyłka?? Bo od wtorku mam status  pakujemy....

 

Po jakim czasie od złożenia zamówienia dostajecie maila z numerem paczki???

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano 

Jeśli moja odpowiedź pomoże, to chciałbym dodać, że w ubiegłą sobotę dokonałem przelewu z PayPal na eglobal a dziś moje zamówienie przedstawia się tak:

c6e1e7bd79ea525c.png

Edytowane przez kuku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.... pomogło :)

Co się tak niepokoisz?? Przecież przyniosą Ci go wcześniej czy później  :D Ze "światełka" też powinieneś być zadowolony  ;) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym wcześniej.... :) myślałem że droga zajmuje tyle czasu a tu się okazuje ze dość długo im schodzi z nadaniem paczki... Dzieki Piotrek za info bo podświetlanie też mnie meczyło - rożnie z tym bywa w podstawowej wersji a mocno mi to przeszkadza jak nierowno swieci... dam znac jak dojedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dzieki Piotrek za info bo podświetlanie też mnie meczyło.

 

Wiem wiem - pamiętam  mój DCJ świeci dokładnie tak samo jak CMJ świecił tak że są szanse    ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.