Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

No i super!

Każdy ma swojego Romka :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie u Was nie było więc powracam w nowym przebranku  :ph34r:

Niezły, co to za kolor i gdzie mogę go kupić !?!? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie u Was nie było więc powracam w nowym przebranku  :ph34r:

Fajny fROMAN :)

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dobre słowo. Kermita w PL nigdzie nie widziałem (może słabo szukałem) moja żabka przybyła do mnie z Wysp a dokładnie z Ebay.co.uk 

pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak (od przyszłego roku?? nie ma jeszcze nic w dzienniku ustaw) mogą nam się synchronizować Romki z nadajnikiem w Berlinie ? Będziemy musieli po każdej synchronizacji robić korektę czy będziemy musieli ustawić sobie strefę Moskwy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WC podaje czas UTC + strefa czasowa bez DST. Jedynie w ramce transmitowana jest informacja czy dla danego regionu obowiązuje DST czy nie. Jak wyłączysz tą opcje to zegarek ją pominie i ustawi czas bez DST. Sprawdziłem to właśnie. 

Edytowane przez Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na off Maćku. :-)

Edytowane przez Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro będzie obowiązywać czas letni to na ON. Jeśli od przyszłego roku będzie obowiązywać tylko czas letni to trzeba będzie wybrać tą opcje. Jeśli wybierzesz OFF to wówczas zegarek bedzie Ci pokazywał godzinę do tyłu po synchronizacji.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak letni to tak, myślałem że zimowy ma być cały rok.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dobre słowo. Kermita w PL nigdzie nie widziałem (może słabo szukałem) moja żabka przybyła do mnie z Wysp a dokładnie z Ebay.co.uk 

pozdrówki

A dokładnie z jakiego to modelu lub jak znaleźć bo nie bardzo mogę trafić - a jest rewelacyjny :)

Pasek też w tym samym kolorze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie poruszyliście ważną kwestię, też wszędzie słyszę, że to letni czas zostaje.

Przecież zimowy czas to ten "oryginalny" a letni czas jest sztucznie wprowadzony, więc moim zdaniem zimowy powinien zostać na stałe.

Ktoś, coś ?? macie może jakieś konkretniejsze info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie poruszyliście ważną kwestię, też wszędzie słyszę, że to letni czas zostaje.

Przecież zimowy czas to ten "oryginalny" a letni czas jest sztucznie wprowadzony, więc moim zdaniem zimowy powinien zostać na stałe.

Ktoś, coś ?? macie może jakieś konkretniejsze info?

Ten "oryginalny" czas też został kiedyś wprowadzony - wcześniej był podział doby na 36 godzin, Egipcjanie liczyli czas od wschodu słońca - południe to była godzina 6-ta, tak samo było w średniowiecznie Europie... i co z tego??  

 

Co to za znaczenie jaki czas będzie obowiązywał, dla mnie osobiście ważne będzie to że zegarki nie będą przestawiane bo zmiana czasu jest strasznie wkurzająca... a czy to będzie "czas oryginalny" czy czas letni to mi wszystko jedno... o czym tu dyskutować?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co to za znaczenie jaki czas będzie obowiązywał, dla mnie osobiście ważne będzie to że zegarki nie będą przestawiane bo zmiana czasu jest strasznie wkurzająca... a czy to będzie "czas oryginalny" czy czas letni to mi wszystko jedno... o czym tu dyskutować?

Piotrek nieprawda, jest o czym, ja tam wolę czas letni, bo jest dłużej jasno "na dworzu" :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek nieprawda, jest o czym, ja tam wolę czas letni, bo jest dłużej jasno "na dworzu" :D

No to będziesz miał czas letni - masz załatwione :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będziesz miał czas letni - masz załatwione :D :D

Dziękuję :lol::P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ten "oryginalny" czas też został kiedyś wprowadzony - wcześniej był podział doby na 36 godzin, Egipcjanie liczyli czas od wschodu słońca - południe to była godzina 6-ta, tak samo było w średniowiecznie Europie... i co z tego??

 

 

Ciekawe jak im się wtedy Romek synchronizował.. .

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają nowe przebrane Romki na alledrogo pozytyw 1er na czerwono lub niebiesko i negatyw z oliwy tak samo. Wcześniej tego nie widziałem ciekawe jak to się przyjmie :huh:

post-96403-0-52541700-1508762643.jpg

post-96403-0-11479200-1508762644.jpg

post-96403-0-62034500-1508762795.jpg

post-96403-0-47328200-1508762796.jpg

Edytowane przez Szczurax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.