Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się nowy Range podoba! Ma świetną czytelność, co widać na tym zdjęciu w porównaniu:

Takie zdjęcie nic nie oddaję, trzeba poczekać i na żywca zobaczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka czegoś więcej w zegarku, to czemu nie? Czytelność dobra, więcej opcji itd.

Ja tam się cieszę moim Romkiem, bo wolę wygląd niż kupę bajerów :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Na plus to że wyświetlacz czysty bez żadnych ramek i przypierdasków

Mocowanie paska jak z frogmana, może koperta stalowa

 

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby ktoś wziął PRW-3000 i wrzucił do obudowy po Mudmasterze - jeśli to będzie działało tylko na akumulatorze zasilanym ogniwem solarnym to jest do przeżycia po przyzwyczajeniu się do wyglądu ALE jeśli to będzie zegarek "ładowany" jak smartfon to dla mnie kończy się era g-shock'a i z solidnego produktu zrobi się kolejny dziwaczny wynalazek i choćby miał funkcję wodotrysku i trzepania dywanów to u mnie nie przejdzie.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, w końcu merytoryczny post i z sensem :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i wyglada calkiem niezle i moze ma fajny soft ale casio odeszloby calkiem od swojej stylowki g shock...


Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest fake bo na WUSie już pisze o tym w temacie nastepcy Rangemana. Ma byc w pełni zasilany tylko z solara z GPS.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nowy Range podoba! Ma świetną czytelność, co widać na tym zdjęciu w porównaniu:

 

 

 

Poza tym wygląda że usunęli podstawową wadę smartwatchy, czyli konieczność codziennego ładowania. Prawdopodobnie wystarczy solar dla funkcjonowania. Jeśli ceną za to będzie rezygnacja z kolorowego wyświetlacza, to osobiście jestem w stanie znieść taką niedogodność.  :)

zdjecie pochodzi z usa na japonskich stronach nic o nowym rangemanie nie pisza

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierze w to gdyby casio mialoby wybrac taki styl dla g shockow to nowy frogman wygladalby jak komputer do nurkowania...bardziej przypomina protreka


Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solar i gps? Chyba że odświeżanie pozycji zrobili co 1min,ale wtedy to się mija z celem, albo dodatkowo możliwość doładowania od spodu jak w fenix5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś profanacja ;p

 

Ogólnie to prototyp więc finalny wygląd pewnie sie zmieni 

 

VKstQnH.jpgPsb5nfM.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie?? Sam nie wiem co o tym myślec ale jedno wiem napewno nie oddam swoich G bo jak Casio pojdzie w tym kierunku to masakra i trzeba znowu Romka odkupić :) starego dobrego Romcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel zerżnięty niemal w 100% z GG-1000, czyli wielkość pewnie ta sama - jeśli na łapie będzie leżał jak MM to... nie widzę zastrzeżeń żeby przygarnąć oczywiście nie za 800$  - pewnie i tak na łapie będzie 5610 ale od czasu do czasu mógłbym z takim nowym Romkiem śmieci wynieść czy coś... oczywiście w wersji pozytywnej...  :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio wprowadza technologiczny przeskok (GPS z solarem) a wy marudzicie? Co za ludzie... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrobią jak Suunto-negatyw i pozytyw w jednym do wyboru, wtedy zostanie tylko kwestia wersji kolorystycznych ubranka. Nie ma co ukrywać gps i bluetooth prąd biorą, ciekawe jak Casio to rozwiązało bo sam solar to może nie dać rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten solar to raczej będzie tylko po to, żeby bateria się wolniej rozładowywała, bo ładować się, to na bank nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jakoś umknęło, ale GPS i bt działa już tylko z solarem w GPW-2000 (gdzie napędzana jest jeszcze wskazówkowa mechanika) i nie wymaga doładowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jako navi na ekranie LCD.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Casio jest znane z energooszczędnych rozwiązań w zegarkach, więc może dać radę. Wyświetlacz blisko szkiełka, co też zwiększa czytelność. Na żywo może zyskać, lub stracić... Może być praktyczny, funkcjonalny, ale nudny

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans uruchomienia navi z próbkowaniem w czasie żeczywistym i mapką na LCD, zasilanego z zegarkowego kondensatorka, bo to nawet ciężko aku nazwać. Dodaj do tego procesor który obsłuży soft, pamięć SSD. Nie ma opcji.

Edytowane przez Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Rangeman to jakaś popierdółka. 

Nawalili się na zmianie i dlatego to tak wygląda. 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładając Waldku że to nie jakaś pdpucha.

Do puki nie zobczę tego na stronie Casio uważam to za głupi żart. Jeśli natomiast pojawi się to "cudo" oficjalnie to zaczynam masowo wykupować stare G i zamykam kolecję.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładając Waldku że to nie jakaś pdpucha.

Do puki nie zobczę tego na stronie Casio uważam to za głupi żart. Jeśli natomiast pojawi się to "cudo" oficjalnie to zaczynam masowo wykupować stare G i zamykam kolecję.

Zgoda.

Z tego co widzę to ta nowość wypłynęła na f, insta itp a czy bezpośrednio od Casio jakoś oficjalnie jest taka informacja?

Raczej w ten sposób nie pokazuje się nowości.

Ale jeśli było jak pisze, że się nawalili na zmianie i ktoś wysłał zdjęcie z fabryki np swojej kochance, a ta zamiast na insta wrzucić zdjęcie cycków pomyliła się i wrzuciła to.... mamy przeciek :)

Piowa wrzucał link z g.central ale czy to oficjalne info? Ja nie wiem.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.