Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Żółtek na lato  <_< ciekawe jak szybko brudzi się ten kolor?

Druhu nie brudzi się :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brudzi się. Chyba że się zakłada tylko do zdjęcia. Codziennie jak się nosi to standardowo końcówki "farbują" I to wcale nie jest tyrany. Ot - biurowa praca.

Edytowane przez Kyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie żółty kpl siedział na Romanie od kwietnia i zdjęte ok 2 tygodni temu. Po wnikliwych oględzinach nie ma śladu zabrudzeń czy przebarwień. Co innego u syna na gw m5610. Żółty stał się kremowo-czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie żółty od 4 lat dobrze się trzyma ale

1 noszę go głównie z krótkim rękawkiem w cieplejszej części roku, jak już długi rękaw to do jasnych ciuchów

2 nie tyram go

3 nie zabieram do biura ;)

Wszystko przez cenę nowych gaci :o w czarnym bezelu i pasku noszę go bez przejmowania się :)

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Też będę o niego dbał, bo kolor wyrywa z kapci, a myślałem, że już nic mnie tak nie zaskoczy  :D czuję się jak w latach 80-tych, kiedy miałem żółtego walkmana 

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej to śmieszne że od zwykłego noszenia farbuje od długiej koszuli :D Strach pomyśleć jak bo go trochę pobudzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie wiem że jest odpowiedni dział o instrukcjach, ale tam nie ma odezwu. Ma ktoś może z Was instrukcję gdzieś w pliku do Gw-9400 i podesłał by mi na meila ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie wiem że jest odpowiedni dział o instrukcjach, ale tam nie ma odezwu. Ma ktoś może z Was instrukcję gdzieś w pliku do Gw-9400 i podesłał by mi na meila ?

Podesłałby, tylko późnym wieczorem. Daj maila na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszej ceny nigdzie. Nawet jestem pewien na 99% że nikt z polskiej dystrybucji nie zejdzie poniżej 1k. Wczoraj zamówiłem na EG i zmieni się wyświetlacz na ten z wersji NV :)

Ja mam nowe Romki w super cenie :D 

Możliwość przebrania na różne kolory. Od ręki mogę przebrać zwykły albo negatyw na czerwony albo niebieski :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowe Romki w super cenie :D

Możliwość przebrania na różne kolory. Od ręki mogę przebrać zwykły albo negatyw na czerwony albo niebieski :)

Od ręki? Jak to robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamBanan

A do tego jeszcze kupon rabatowy i jest fajnie :D

Jaki kupon? napiszesz na PW

 

Edit: już wiem że się spóźniłem

Edytowane przez AdamBanan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ręki? Jak to robisz?

Trochę nie doprecyzował kolega - gacie przekłada. Na bazarku oferta jego jest.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie doprecyzował kolega - gacie przekłada. Na bazarku oferta jego jest.

Co nie zmienia faktu że drogo  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że drogo  :D

Tomku to kwestia względna, dla kogoś kto "normalnie" kupuje zegarki, czyli w sklepie, bez negocjacji to to nie jest zła cena, zwłaszcza o ile prócz "kolorowych" gaci są też oryginalne.

Dla nas cena jest lipna bo... sam zresztą wiesz, w sumie niewiele drożej GWF kupiłem, a GW-A trzy stówki taniej - tyle że "szukanie okazji" trwa trochę, a jak ktos chce "tu i teraz" to tysiak za Ryśka nie jest taką złą ceną  ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dzisiaj jestem posiadaczem Romana. Ma dwa pytania dotyczące mojego zegarka. Po pierwsze, czy na wyświetlaczu( zarówno w trybie godziny jak i barometru) powinien być widoczny graficzny wykres ciśnienia wraz ze strzałkami? Nie potrafię tego włączyć, bądź mam wadliwy egzemplarz. To samo dotyczy przedstawienia graficznego sygnału zegara atomowego, czy powinien być cały czas widoczny? Nie mam zielonego pojęcia jak to ustawić. Obawiam się że mój zegarek ma jakąś wadę. Bardzo proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dzisiaj jestem posiadaczem Romana. Ma dwa pytania dotyczące mojego zegarka. Po pierwsze, czy na wyświetlaczu( zarówno w trybie godziny jak i barometru) powinien być widoczny graficzny wykres ciśnienia wraz ze strzałkami? Nie potrafię tego włączyć, bądź mam wadliwy egzemplarz. To samo dotyczy przedstawienia graficznego sygnału zegara atomowego, czy powinien być cały czas widoczny? Nie mam zielonego pojęcia jak to ustawić. Obawiam się że mój zegarek ma jakąś wadę. Bardzo proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję za informację.

Kolego, witamy na forum. Moja propozycja jest taka: przeczytaj najpierw instrukcję obsługi zegarka albo obejrzyj film Mateja - zarówno w instrukcji, jak i w filmie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. O jednym mogę Cię zapewnić - Twój zegarek nie jest wadliwy. Byłby tp chyba pierwszy przypadek wadliwego Romana w historii. Kwestia jedynie umiejętności jego obsługi.

 

https://youtu.be/zlbaXe9CMLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką odpowiedź. Jednak coś jest nie tak. Otóż po wejściu w funkcje R/C i próbie ręcznej synchronizacji czasu, tak jak przedstawiono na filmie( przytrzymanie prawego dolnego przycisku), nic się nie dzieje. Jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką odpowiedź. Jednak coś jest nie tak. Otóż po wejściu w funkcje R/C i próbie ręcznej synchronizacji czasu, tak jak przedstawiono na filmie( przytrzymanie prawego dolnego przycisku), nic się nie dzieje. Jakiś pomysł?

Alarm Baro nie jest czasem aktywny ? Jeżeli tak, to nie działa żadne synchro

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alarm Baro nie jest czasem aktywny ? Jeżeli tak, to nie działa żadne synchro

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Działa. Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa. Dziękuje za pomoc.

 

Jakie "dziękuję"??? Po stówce dla Panów TomG80 i Matej, razem będzie trzy stówki bo wiedza kosztuje a informacja to dzisiaj najlepszy towar  :):D

 

;) 

 

:ph34r:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36fa703959e6e9afed7a97dd17a45c14.gif Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.