Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

No trochę taki pedalson ale właścicielka jest chyba kobieta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie robił ktoś porównanie zwykłej wersji z DCJ? Warto dopłacić dla samego paska czy są jakieś inne smaczki? Szukam jakiegoś konkretnego porównania, ale nie mogę znaleźć. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie robił ktoś porównanie zwykłej wersji z DCJ? Warto dopłacić dla samego paska czy są jakieś inne smaczki? Szukam jakiegoś konkretnego porównania, ale nie mogę znaleźć. ..

Są różnice- kolorystyczne akcenty na wyświetlaczu, przyciski, atrapy śrubek, bezel itp. Dla mnie warto, tym bardziej, że cena wyjątkowa :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa wersja ma lekko przyciemniony pasek tam gdzie data.

 

3. DCJ ma zauważalnie mniejszy kontrast wyświetlacza patrząc na wprost.

4. No i wiadomo inne kolory kółka (czarny, pomarańczowy) i kolory napisów


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę taki "pedał Roman" ;)

 

 

kur...raczej rasta Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć

Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet filmik z CESu jest

 

Fajny tylko za drogi, za duży, bo jest do ładowania i nie ma przycisku na środku do światełka.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał dylemat czy kupić fenixa 3 z szafiem czy tego G. Problem w tym, że rzadko się gubię, a za to często uprawiam sport więc chyba garmin bardziej spełnia moje potrzeby. Szkoda, że casio nie rozwinęło się jeszcze w segmencie sportowych SmartWatchy mimo, że G od zawsze były sportowymi zegarkami.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast rozbudowanego GPS bym wolał powiadomienia z telefonu jak w GB-6900 tylko, że z solarem a jak by były czujniki ABC to już mega wypas i na takie coś czekam. Pełen solar bez ładowania a reszta czysty G.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że wypuszczenie takie zegarka jako Rangemana to błąd. Owszem na pewno znajdą się chętni na takie G....no i niech sobie Casio robi smart watche  ale nie jako kultową serią Master of G! 


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak naprawdę dlaczego błąd?

Jak napisałeś jest rynek na takie zegarki.

A że nazwali go tak a nie inaczej to co? Nie kupisz już żadnego zegarka z serii Master od G bo nowy Rangman jest inny?

 

Tapatalk|Huawei P10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden duży plus po tych wszystkich Mudmasterach i innych ana-digi, że ten Rangeman jest w pełni cyfrowy. I to jest chyba 1szy G gdzie jest tylko wersja z negatywem jeżeli chodzi o cyfrowe.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

No właśnie, mogli zrobić uniwersalny wyświetlacz z możliwością przełączania pozytyw /negatyw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego błąd że większości fanom marki  zegarek ten do gustu nie przypadł, wręcz przeciwnie a jednak to jest trzon sprzedaży. Jeżeli zaś chodzi o smart watche to są na rynku zdecydowanie lepsze i bardziej dopracowane propozycje i ludzie którzy używają takich zegarków wybiorą właśnie je. Ten wynalazek pozostanie dla gadżeciarzy. 


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pozostanie dla gadżeciarzy to się raczej dopiero zobaczy i rynek to unormuje. Mi się podoba wszystko poza ceną. Bardzo chętnie kupię jak cena trochę zejdzie. Dla porównania GWG-1000 był wyceniony na $750 a jaka jest cena na takim eGlobal każdy widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły brudas z tego gościa który przedstawia zegarek, brud pod paznokciami i do TV z takimi łapami facepalm.gif

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego błąd że większości fanom marki zegarek ten do gustu nie przypadł, wręcz przeciwnie a jednak to jest trzon sprzedaży. Jeżeli zaś chodzi o smart watche to są na rynku zdecydowanie lepsze i bardziej dopracowane propozycje i ludzie którzy używają takich zegarków wybiorą właśnie je. Ten wynalazek pozostanie dla gadżeciarzy.

Trzon sprzedaży to od dawna kolorowe plastiki

 

Tapatalk|Huawei P10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.