Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Upadł czy coś?
Gwarancja jest?
Jeżeli nie to możesz rozkręcić wypiąć i wpiąć taśmę od sensora. Ogólnie coś tam pomajstrować, lekko docisnąć i zobaczyć czy pomogło ;)

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie upadł. Gwarancja oczywiście jest, dlatego nie bardzo chcę co kolwiek przy nim dlubac. A nie ma jakiejś innej metody? Jakiś reset przyciskami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jedyny reset jest dostępny po otwarciu tylnego dekla...


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pics_Art_01-17-03.26.28.jpg

Pics_Art_01-17-03.22.52.jpg

:)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem tego genialnego zegarka. :)ab10cfb3a3b7c12bd318a8165c2f01bd.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, aLeŻeBy z taką kosą po dzielni śmigać? :D Nie wiedziałem, że Kalisz to takie niebezpieczne miasto... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, aLeŻeBy z taką kosą po dzielni śmigać? :D Nie wiedziałem, że Kalisz to takie niebezpieczne miasto... :P

Haha, wiesz chciałem kupić ekol viper hukowo-kinetyczny ale doczytałem, że już uznawane są jako broń na zezwolenie, więc musiałem się czymś zadowolić ;)

A tak poważnie to noże zawsze mi się podobały, tylko jakoś nie było okazji ich posiadać - taka fanaberia ;)

Wiesz ostatnio było bardzo głośno, znajomi byli na piwie i zostali bardzo brutalnie pobici w sumie w centrum. Dwudziesto-paro latkowie i dziewczyna skatowali mojego znajomego, skakanie po głowie, użycie maczety itp. Ale chyba każdy z nas u siebie w mieście słyszał o takich zajściach, niestety.

Chętnie kupiłbym gazówkę ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, za dużo gier i bezstresowego wychowania i takie mamy efekty...

Znam to z ,,własnego podwórka'' znajomy z pracy wracał i zauważył, że towarzystwo się pastwiło nad leżącym małolatem, zatrzymał się i chciał pomóc no i efekt do przewidzenia: 5 na 1 = hospitalizacja 1,5 miesiąca...

Otłukli gościa metalową rurką, poskakali po nim, itd, itp. Towarzystwo w wieku 16-21 lat... Taka smutna rzeczywistość...

Sorry za wpis nie w temacie, ale musiałem się uzewnetrznić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry panowie, od niedawna posiadam gw9400 i generalnie jestem bardzo zadowolony z zegarka. Temat codziennie czytam i brnę dalej chociaż trochę się stron uzbierało :). Chciałem poruszyć temat podświetlenia. Otóż patrząc na wasze fotki kolor podświetlenia jest niebieski natomiast mam wrażenie że mój świeci bardziej na biało. Nie widziałem żeby ktoś o tym pisał więc stwierdziłem że wrzucę pierwszego posta w temacie i chyba nawet pierwszego na forum. Oczywiście aparat a potem wyświetlacz mogą przekłamywać aczkolwiek wydaje mi się że różnica jest widoczna.

Pozdrawiam08f248d6acce551d7d8a9f8cf879c718.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek będę zamawiał GW-9400 z EG i się zastanawiam, czy warto brać ubezpieczenie do przesyłki. Jak zamawialiście swoje G-Shock z tego sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie przesyłki zawsze warto brać 100 razy się nie przyda ale za 101 może - no chyba że nie zależy Ci na tym czy zegarek do Ciebie dotrze czy nie, albo lubisz "dreszczyk niepewności" - zaoszczędzisz kilka złotych, albo stracisz kilkaset...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry panowie, od niedawna posiadam gw9400 i generalnie jestem bardzo zadowolony z zegarka. Temat codziennie czytam i brnę dalej chociaż trochę się stron uzbierało :). Chciałem poruszyć temat podświetlenia. Otóż patrząc na wasze fotki kolor podświetlenia jest niebieski natomiast mam wrażenie że mój świeci bardziej na biało. Nie widziałem żeby ktoś o tym pisał więc stwierdziłem że wrzucę pierwszego posta w temacie i chyba nawet pierwszego na forum. Oczywiście aparat a potem wyświetlacz mogą przekłamywać aczkolwiek wydaje mi się że różnica jest widoczna.

Pozdrawiam08f248d6acce551d7d8a9f8cf8798.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Jak masz wersję dcj to będzie świecić na biało bo- ma być:) Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wersję dcj to będzie świecić na biało bo- ma być:)

Ja mam zwykłą wersję i też mi świeci bardziej na biało :)

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykłą podstawową wersję czarną.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

ps. co ciekawe podświetlenie wygląda na równe, bez widocznego cienia po prawej stronie a zegarek z 2017

Edytowane przez golab88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek będę zamawiał GW-9400 z EG i się zastanawiam, czy warto brać ubezpieczenie do przesyłki. Jak zamawialiście swoje G-Shock z tego sklepu?

Ja wolałem dopłacić te kilka złotych i po tygodniu miałem przesyłkę u siebie bez uwag. ;)

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 91boski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też myśle, że doplacę te 15 więcej i bedę spał spokojnie. Dzięki za cenne uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie przesyłki zawsze warto brać 100 razy się nie przyda ale za 101 może - no chyba że nie zależy Ci na tym czy zegarek do Ciebie dotrze czy nie, albo lubisz "dreszczyk niepewności" - zaoszczędzisz kilka złotych, albo stracisz kilkaset...

Ja nigdy nie biorę ubezpieczenia, lubię adrenalinę do końca :D

A tak po prawdzie to te ubezpieczenie to jest zwykłe naciąganie, wystarczy przeczytać regulamin i samemu ocenić ;)

Po prostu trzeba płacić przez paypal i jak paka nie dotrze to zgłaszasz spór że nie otrzymałeś towaru i tyle.

To ubezpieczenie nic nie da jak po odbiorze paczki stwierdzisz uszkodzenie zawartości, musisz otworzyć przy kurierze i ewentualnie spisać protokół bo tylko on jest podstawą do reklamacji a sami wiecie jak rozwożą paczki i że zostawiają gdzie popadnie podpisując czasami za odbiorcę ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin studiowałem. W tej standardowej przesyłce to też powinno być już jakieś ubezpieczenie. Do domu dostarcza DPD i kupując u nich usługę krajową, to mamy już ubezpieczenie w cenie do określonej kwoty. Myślę, że podobnie to działa i w tym przypadku. Dobrze też, że te nasze zabawki mają metalowe puszki  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do domu dostarcza DPD i kupując u nich usługę krajową, to mamy już ubezpieczenie w cenie do określonej kwoty.

 

Próbowałeś kiedyś skorzystać ze "standardowego" ubezpieczenia przesyłki (w przypadku przesłania zegarka) u którejś z firm kurierskich albo PP?? Jeśli nie to obyś nigdy nie musiał i trwał nadal w nieświadomości :)

 

Ja jeśli wysyłam zegarek zawsze korzystam z "przesyłka z zadeklarowana wartością" - to chyba najprostsza i jedyna opcja żeby odzyskać 100% kasy za utracony w przesyłce zegarek, poza wspomnianym przez Tomka sposobem przy użyciu paypal

 

Jeśli ubezpieczenie oferuje sklep w którym kupujesz to też jest opcja do zaakceptowania i sprawdza się w przypadku zaginięcia przesyłki - jeśli chodzi o jej uszkodzenie to niestety Tomek ma rację.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.