Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Piter jaką tą szlufke potrzebujesz bo chyba klepne z Ali , a może ktoś jeszcze chętny jest?

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak z kontrastem DCJ IMO troszkę gorszy kontrast wyświetlacza niż w standardowej wersji?


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak z kontrastem DCJ IMO troszkę gorszy kontrast wyświetlacza niż w standardowej wersji?

Marcin, to totolotek, zależy jak trafisz, żadnej reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter jaką tą szlufke potrzebujesz bo chyba klepne z Ali , a może ktoś jeszcze chętny jest?

 

Srebrną :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, to totolotek, zależy jak trafisz, żadnej reguły.

Tomek wiem. Niby nie jest jakoś źle ale widać troszkę że wpada lekko w szarość. Mam porównanie bo długo miałem Romka


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów to mój drugi g-shock  gw-9400 zakupiony w TIME TREND i mam dwa pytanka do znawców tematu

poszperałem i znalazłem na e-bay folie która zmienia wyświetlacz na negatyw czy opłaca się ją kupić czy dać sobie spokój bardziej chodzi mi o zabezpieczenie wyświetlacza

i drugie pytanko czy ma ktoś może na sprzedaż osłonę nazywaną BULLBARS 

post-103032-0-14662800-1520247383_thumb.jpg

Edytowane przez babarama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter jaką tą szlufke potrzebujesz bo chyba klepne z Ali , a może ktoś jeszcze chętny jest?

 

I jak kolego Germanos zamówiłeś szlufki  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam problemy z zalogowaniem się na Ali, a tymczasem gulfika kupiłem i muszę się trochę z kasą odrobić.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam problemy z zalogowaniem się na Ali, a tymczasem gulfika kupiłem i muszę się trochę z kasą odrobić.

PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam problemy z zalogowaniem się na Ali, a tymczasem gulfika kupiłem i muszę się trochę z kasą odrobić.

 

No to będziesz potrzebował szlufkę od romana  :D, bo ta od galfika jest za duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie znalazłem archiwalne na telefonie.

 

RJjf6M8.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym kontrastem w gw-9400 ? chodzi mi o to że jak patrzy się na niego idealnie w poziomie  do linii oczu to jest względnie(prawie ok,do zaakceptowania) jeżeli minimalnie zmieni się jego kąt w kierunku południa  to kontrast jest słabszy(i czym bardziej zmieni się kąt to jest coraz gorzej) jeżeli ustawimy zegarek do linii oczu i zmienimy minimalnie kąt w kierunku północy to kontrast jest perfekcyjny.Też tak macie ?? da się coś z tym zrobić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym kontrastem w gw-9400 ? chodzi mi o to że jak patrzy się na niego idealnie w poziomie  do linii oczu to jest względnie(prawie ok,do zaakceptowania) jeżeli minimalnie zmieni się jego kąt w kierunku południa  to kontrast jest słabszy(i czym bardziej zmieni się kąt to jest coraz gorzej) jeżeli ustawimy zegarek do linii oczu i zmienimy minimalnie kąt w kierunku północy to kontrast jest perfekcyjny.Też tak macie ?? 

 

Dokładnie tak miałem... ale da się z tym żyć... :)

 

 

 da się coś z tym zrobić ? 

 

Jasne że tak - sprzedać DCJ i kupić zwykłego  ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak miałem... ale da się z tym żyć... :)

 

Jasne że tak - sprzedać DCJ i kupić zwykłego  ;)

 

Da się żyć,tylko nie wiedziałem że takie coś może być w zegarkach CASIO

 

chodzi o to że mam zwykłego GW-9400 -1ER :)

Edytowane przez buldoggg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co? Nie da się odczytać godziny, czy jak?

W standardowym Romanie nie widziałem różnicy. Ale może za mało robiłem analiz ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co? Nie da się odczytać godziny, czy jak?

W standardowym Romanie nie widziałem różnicy. Ale może za mało robiłem analiz ;)

 

Mam standardowego romana gw-9400-1ER i jest różnica kontrastowa(nie pytałbym się gdyby patrząc na wprost kontrast byłby idealny tak samo idealny jak pod innym kątem-wytłumaczone jest dokładnie 5 postów wyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem, to zależy jak trafisz, niezależne od wersji.

Miałem jednocześnie w łapkach kilka Romków i każdy miał inny kontrast a przede wszystkim była widoczna różnica kątów widzenia i ich ostrości  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem, to zależy jak trafisz, niezależne od wersji.

Miałem jednocześnie w łapkach kilka Romków i każdy miał inny kontrast a przede wszystkim była widoczna różnica kątów widzenia i ich ostrości  ;)

 

wszystko :) dzięki 

 

PYK

 

1619e5e916b79d52gen.jpg

 

 

e0f462121bc57ff9gen.jpg

Edytowane przez buldoggg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak z podświetleniem, w niektórych (chyba bardziej w tych starszych) ładny niebieski, a w niektórych biało-niebieski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor jak kolor ale bardziej itytuje nierównomierność podświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym kontrastem w gw-9400 ? chodzi mi o to że jak patrzy się na niego idealnie w poziomie  do linii oczu to jest względnie(prawie ok,do zaakceptowania) jeżeli minimalnie zmieni się jego kąt w kierunku południa  to kontrast jest słabszy(i czym bardziej zmieni się kąt to jest coraz gorzej) jeżeli ustawimy zegarek do linii oczu i zmienimy minimalnie kąt w kierunku północy to kontrast jest perfekcyjny.Też tak macie ?? da się coś z tym zrobić ? 

 

Miałem dwa Romany i z tego powodu własnie miałem je a nie mam. Chętnie dał bym Romkowi trzecią szansę bo super zegarer jest ale wiem jedno że w ciemno na pewno go nie kupie, jeśli już to tylko po uprzednim naocznym sprawdzeniu.  D

Dodam że, ów przypadłość nie tyczy się tylko Romanów ale i innych modeli, miedzy innymi GW-M5610.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie casio jakie miałem w podwójnej ilości równocześnie przy bezpośrednim porównaniu miały różne kontrasty/ostrości wyswietlaczy. Od romana przez gwm5610 po gd350. Do tego jeszcze niektóre modele mają problem z prostym osadzeniem modułu (przed chwilą oglądałem kinga który miał cholernie krzywo moduł..) Więc z casio jest jak z seiko.. jak się trafi to się ma ideal a jak nie to się ma babola ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie casio jakie miałem w podwójnej ilości równocześnie przy bezpośrednim porównaniu miały różne kontrasty/ostrości wyswietlaczy. Od romana przez gwm5610 po gd350. Do tego jeszcze niektóre modele mają problem z prostym osadzeniem modułu (przed chwilą oglądałem kinga który miał cholernie krzywo moduł..) Więc z casio jest jak z seiko.. jak się trafi to się ma ideal a jak nie to się ma babola ;)

no cóż-dobrze że da się z tym żyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.