Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ustawione auto dst godzina w pl prawidłowa ale dlaczego np w NYC godzina jest 11:39 a powinna byc 12:39

 

Jak to teraz najlepiej ustawić żeby wszędzie był czas prawidłowy i automatycznie poprawnie sie synchronizował czas ?

Edytowane przez buldoggg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czym różni się wersja GW-9400-1er od GW-9400-1cr. Pytam się bo znalazłem CR z polską gwarancją i zastanawiam się czy warto kupować czy lepiej dołożyć do ER.

Edytowane przez PL1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja CR jest produkowana na inny kraj? Nie ma różnicy w kontraście wyświetlacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma.

Mam ustawione auto dst godzina w pl prawidłowa ale dlaczego np w NYC godzina jest 11:39 a powinna byc 12:39

 

Jak to teraz najlepiej ustawić żeby wszędzie był czas prawidłowy i automatycznie poprawnie sie synchronizował czas ?

Widocznie w NYC obowiązuje czas letni i przy wyświetlaniu czasu z Nowego Jorku musisz ustawić DST. Aby to zrobić, przytrzymując ADJUST przez około 2 sekundy. Funkcję DST dla różnych stref czasowych w funkcji World Time ustawiamy dla każdej strefy z osobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie do tego doszedłem (dzięki za potwierdzenie tego)ale moim zdaniem przy ustawienie DST na auto samo powinno to robić wszystkie strefy czasowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie do tego doszedłem (dzięki za potwierdzenie tego)ale moim zdaniem przy ustawienie DST na auto samo powinno to robić wszystkie strefy czasowe.

Nie, nie powinno. Wynika to z tego, że w obrębie jednej strefy czasowej są państwa, które przestawiają się na czas letni i są takie, które tego nie robią. Dlatego jest możliwość wyboru ręcznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie powinno. Wynika to z tego, że w obrębie jednej strefy czasowej są państwa, które przestawiają się na czas letni i są takie, które tego nie robią. Dlatego jest możliwość wyboru ręcznego.

z tego co patrze to wszystkie strefy czasowe które są w gw-9400 używają zmiany czasu letniego-zimowego

Edytowane przez buldoggg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego tryb auto powinien sam ustawić automatycznie dla wszystkich stref czasowych-włączyć gdzie jest to używane i nie włączać jak to nie jest używane.(ale z tego co patrze to wszystkie strefy czasowe które są w gw-9400 używają zmiany czasu letniego-zimowego)

Nie, Tajwan na przykład (TPE) nie zmienia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zakładam Romka po GWG-1000 to jakoś tak mi lata bardziej chociaż oba zapinam, że 3 wolne zostają... Może mam podróby  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobną "łapę", no może trochę grubszą, bo ok 18 cm, ale również pasek trochę mnie obtarł od strony szlufki. Poluzowałem go o jedną dziurkę i jest lepiej.

 

Ja tez poluzowałem o jedna dziurkę. Teraz na 6 zamiast na 5, ale luźny dość jest i lata po łapie. A Wy jak wolicie luzny czy bardziej ściśnięty? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na 6 dziurce gdy chodzę w kurtce gdy mam krótki rękaw mam na 5(ciaśniej) dlatego żeby wystawał i ładował się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pasek np do ga 100 wejdzie do 9400?

Nie wejdzie


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę delikatnie luźniej i na 7 zapinanam.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z tym 9400 już zrobić. Z jednej strony zegarek sztos, ale uwiera ten pasek na łapie. Może można coś z nim zrobić bo jest dość sztywny? I dodatkowo prawa cześć zegarka tam gdzie są sensory wbija się w górna cześć dłoni.

Edytowane przez madhunt3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, po roku, max. dwóch przestaniesz na to zwracać uwagę. ;)

 

A na poważnie: noś go trochę wyżej na nadgarstku. Nie tak:a963740e9fe5724c2d87512c45ffd76b.jpg

Tylko tak:2a60dd7c3002f901d9503c5d6312ae00.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo adaptery i na NATO

 

502f33d43ac70fe05dc007c38e385a67.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedny Roman... :o:lol:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z tym 9400 już zrobić. Z jednej strony zegarek sztos, ale uwiera ten pasek na łapie. Może można coś z nim zrobić bo jest dość sztywny? I dodatkowo prawa cześć zegarka tam gdzie są sensory wbija się w górna cześć dłoni.

No bo to jest zegarek nie na nadgarstek, tylko na łokieć. Pisałem już na samym początku, że nie da się go nosić. Rangeman to krok wstecz w stosunku do Risemana. W ogóle te nowe G-Shocki mi się nie podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to jest zegarek nie na nadgarstek, tylko na łokieć. Pisałem już na samym początku, że nie da się go nosić. Rangeman to krok wstecz w stosunku do Risemana. W ogóle te nowe G-Shocki mi się nie podobają.

Co masz na myśli pisząc, że Rangeman to krok wstecz do poprzednika? Dla mnie jeśli chodzi o technologię to jest krok na przód. Wygląd to rzecz umowna , bo jednemu się będzie podobać, a drugiemu nie. Mnie bardzo się podoba,bo inaczej trzeci raz bym go nie kupił. Co do noszenia, to zależy od preferencji użytkownika i sposobu noszenia zegarka. Na lato noszę go ciaśniej zapiętego, a jak jest zimno i chodzę w kurtce, to luźniej go zapinam i noszę na wierzchu rękawa. Poza tym kto kupuję Romana, to jest świadomy jego dużego rozmiaru i zawsze może kupić innego G-Shock'a, albo inny mniejszy zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technologicznie to smartfony są o niebo lepsze od Rangemana. Przy odrobinie fantazji, łatwo zamontujesz w takim smartfonie pasek i możesz go dumnie nosić na ręce, skoro faktycznie uważasz, że wygoda to nic nie znaczący szczegół :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc, że Rangeman to krok wstecz do poprzednika? Dla mnie jeśli chodzi o technologię to jest krok na przód. Wygląd to rzecz umowna , bo jednemu się będzie podobać, a drugiemu nie. Mnie bardzo się podoba,bo inaczej trzeci raz bym go nie kupił. Co do noszenia, to zależy od preferencji użytkownika i sposobu noszenia zegarka. Na lato noszę go ciaśniej zapiętego, a jak jest zimno i chodzę w kurtce, to luźniej go zapinam i noszę na wierzchu rękawa. Poza tym kto kupuję Romana, to jest świadomy jego dużego rozmiaru i zawsze może kupić innego G-Shock'a, albo inny mniejszy zegarek.

 

to ze go kupujesz po raz trzeci, raczej nie jest argumentem na plus,bo znaczy ze cos  ci jednak w nim nie pasuje i szukasz dalej..ja zawsze trzymam się paru zasad pierwsza to cena,a druga wygląd, wygoda i funkcjonalność inaczej do tematu nie podchodzę wcale..i jeszcze cos..rozmiar zegarka jednak ma znaczenie i to duże. 

Edytowane przez starzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.