Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

No mnie te funkcje sensora też mocno rozczarowały,bo przyznam szczerze że nie czytałem o tym przed zakupem.

Kompas w moim odczuciu daje radę, ale już alti i baro to lipa.

Dla wyglądu bym go kupił drugi raz (nie za tę cenę), dla funkcji na pewno nie.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do barometru nie ma się co czepiać. Pokazuje ciśnienie prawidłowo.

Działanie wysokościomierza oparte jest na porównaniu odczytów ciśnienia, więc przy jego zmianach obarczone jest błędem.


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie teraz najbardziej opłaca kupić się GW-9400? niestety ostatnio cofnęli mi zamówienie na WS :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK a jeżeli chodzi o PL dystrybucję? warto dopłacać do 6 leniej gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto. Jeśli Roman ma Ci się zepsuć, to pewnie urwą mu się uszy, a to już nie podlega gwarancji zapewne ;) Poczekaj jeszcze chwilę, niech ludzie na Olx zaczną pałać chęcią pozbycia się swoich Watchshopowych zakupów za wszelką cenę, to może cena się nieco obniży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK a jeżeli chodzi o PL dystrybucję? warto dopłacać do 6 leniej gwarancji?

 

Ludzie odsprzedają za ok 800zł, za 900zł dostajesz z polskiej dystr i dokładając 40zł masz 6 lat gwarancji. Wszystko jest kwestią priorytetów ale dla mnie tak niewielka dopłata do 6 lat świętego spokoju to pytanie retoryczne a opinie, że coś się nie psuje radzę wsadzić między bajki z mchu i paproci. 

 

No mnie te funkcje sensora też mocno rozczarowały,bo przyznam szczerze że nie czytałem o tym przed zakupem.

Kompas w moim odczuciu daje radę, ale już alti i baro to lipa.

Dla wyglądu bym go kupił drugi raz (nie za tę cenę), dla funkcji na pewno nie.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

I do tego samego wniosku doszedłem. Siłą tego modelu jest sensor, bez niego to G jak wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie odsprzedają za ok 800zł, za 900zł dostajesz z polskiej dystr i dokładając 40zł masz 6 lat gwarancji. Wszystko jest kwestią priorytetów ale dla mnie tak niewielka dopłata do 6 lat świętego spokoju

 

Gdzie masz PL dystrybucję za 900 pln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo merytorycznie i na temat. Chyba miało być śmiesznie...

No wyszło jak wyszło

 

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merytorycznie i na temat jest kilkadziesiąt stron w tym temacie a reszta to właśnie takie posty i ciągle te same pytania.

Nie ma sensu po raz setny odpowiadać na nie, trzeba po prostu nauczyć się korzystać z forum.

No chyba że się jest jak taki smerf k... mądrala, wędrowniczek górski który wszystkie rozumy zjadł a z prostym zegarkiem nie umie sobie poradzić mimo że chodzi od kilkunastu lat w górach  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@r0177

Ceny na OLX zapewne spadną jeszcze o stówkę, zresztą tą stówkę sądzę, będzie można wynegocjować ze sprzedającym. WS podlega pod gwarancję europejską, więc dwa lata gwarancji i tak są.

 

Może inaczej. Jeżeli chcesz kupić zegar i przestać czytać forum, to nic tylko kupić z dystrybucji PL, dokupić gwarancję i się cieszyć. Jeżeli zamierzasz natomiast czynnie uczestniczyć w forumowym życiu, to zanim gwarancja dobiegnie do połowy, Twój Rangeman pewnie będzie już cieszył trzeciego z kolei właściciela. Zatem nic tylko kupić jak najtaniej i zbierać na kolejny zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem na olx i zegar u mnie zostaje. Gdf100bb właśnie na polerce u kolegi z forum i wraz z mtg to będzie moje dożywotnie trio;) jak to się mówi opatrzył mi się ten Roman od wchodzenia na te fora i nigdy nie miałem na niego parcia ale jak już kupiłem na próbę i zacząłem nosic to odrazu się zauroczyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim znalazłem gshocka, który mi najbardziej pasuje, przeszedłem taką drogę:

SGW-300 - słaby z niego gshock, oprócz sensorów nie miał nic, co mogłoby zauroczyć. Zwykły tani zegarek

GA-100 - mało czytelny, zbyt popularny, podrabiany. Choć mój był w rzadszym, piaskowym, bardzo fajnym kolorze

GW-7900 - ideał na mały nadgarstek, motylki rewelacja. Wkurzały mnie pływy morskie, niepotrzebnie zajmujące sporo cennego miejsca na wyświetlaczu

 

Wszystkie kupowałem na forumowym bazarku. Bez bycia tutaj, pewnie cały czas nosiłbym SGW. Odkąd mam teraz Romana, nie szukam dalej. Wszystko, co mogłoby go zastąpić, jest za duże / za drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, poczekaj, minie trochę czasu i pewnie najdzie Cię ochota na coś innego. A na koniec i tak pewnie stanie na GW-5000, albo na innej kostce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo merytorycznie i na temat. Chyba miało być śmiesznie...

No wyszło jak wyszło

 

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Nie zwracaj uwagi, to jakiś życiowy frustrat, któremu przeszkadza w końcu rzetelna dyskusja na konkretnie postawione pytania i wątpliwości. W ogólnej atmosferze ochów i achów psujemy mu opinię na temat zegareczków, których nakupował całą siatkę i żal mu d*pę ściska, że możemy odstraszyć część klientów... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszyscy się na tobie poznali, nie musisz sobie robić reklamy na OLX  ;)


... radzę wsadzić między bajki z mchu i paproci. 

...

Bardzo merytorycznie i na temat. Chyba miało być śmiesznie...

...

Nie nie jest ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest moderacja,to fajnie jak by zareagowała. Pancio chciał wrzucić śmieszne obrazki, znowu nie ma nic do powiedzenia, ale że jest starym użytkownikiem forum, to myśli że błyśnie. No znowu nie wyszło... Wyczyść to proszę moderze.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no koguciki proszę się uspokoić, to rzetelne i pomocne forum a nie wykop albo inne patostream 


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku masz 17 postów i grasz kozaka. Merytoryczne posty to pisał Tomek jak pierwsze Romki pojawiły się na forum. Przerób 665 stron a potem zacznij się odzywać . Znamy te zegarki na wylot .


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, poczekaj, minie trochę czasu i pewnie najdzie Cię ochota na coś innego. A na koniec i tak pewnie stanie na GW-5000, albo na innej kostce ;)

Wiadomo, że nic nie wiadomo ;) 40 lat się przeżyło (powiedzmy, że późno zacząłem; albo, że mój luksusowy EFA-119 nie chciał się przez długie lata popsuć, dając bodziec do zmian), mam nadzieję, że jeszcze trochę czasu zostało na poszukiwania. Skoro Casio - a propos kostek - mogło jakiś czas temu zaskoczyć wypuszczając GMW-B5000D, to pewnie prędzej, czy później pojawi się dla mnie następca Romka. Na razie to ja bym szedł wstecz, albo jak kto woli, cofał się do tyłu hehe. Czyli GW9200, czy jeszcze lepiej GW9100.

Krokiem wstecz jest też mój G701. Jego nie traktuję jednak jak gshocka. Czasem biorę go na spacer, większość czasu leży i cieszy oko. Jeśli ktoś nie widział, to zapraszam:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/165711-g-shock-g701d-kompletne-odrestaurowanie/

Edytowane przez zielo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.