Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiecie może jak jest z brudzeniem się tego kolorku ?

https://www.kaktus24.pl/produkt/zestaw-bezelpasek-gw-9400rd-4/

Jest coś lepiej, czy jak z resztą, jeden " sezon" i brudas :-p

Mam ten zestaw już czwarty rok, nosiłem go od wczesnej wiosny do późnej jesienie także w grę wchodziły też długie rękawy i powiem szczerze, że nie zauważyłem żadnych trwałych zabrudzeń/przebarwień.

Fakt, zegarek był noszony naprzemiennie z innymi ale jednak przy o wiele krótszym noszeniu żółtej kostki na niej ślady już są.

Myślę, że bez obaw możesz brać ten zestaw.

Zwróć jednak uwagę, że jest to raczej zwykły pasek a nie carbon fiber (carbonowy jest czarny od wewnątrz i raczenie nie w tej cenie ;) ) Pierwsza i druga fotka z tej oferty przedstawia dwa różne paski.

Jeśli to cena za zwykły zestaw to można znaleźć taniej ;)

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  ;) Ogólnie paski z carbonem mają sens ? 

 

Moim zdaniem to kwestia mocno indywidualna - ja osobiście nie widzę jakiejś szczególnej różnicy, poza ceną..


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za spostrzegawczość, podpytam ;) Ogólnie paski z carbonem mają sens ?

Moim zdaniem to zależy od wersji kolorystycznej. Ja zmieniłem w swoim czarnym GW-9400-1 ze zwykłego na czarny karbon i szczerze powiem, że nie żałuję. Pasek z wkładką z włókna węglowego jest bardziej miękki, fajniej układa się na nadgarstku, mi osobiście bardzo odpowiada. Ale słyszałem również, że niektóre wersje w karbonie są sztywne, np. wersja CMJ, jednak to tylko zasłyszane - nie miałem tego akurat paska w ręku. Z tych Romków, które miałem ostatnio u siebie w porównaniu, wszystkie prezentowane paski karbonowe (7 na 10) były bardziej miękkie od zwykłych wersji.

 

Jeśli zaś chodzi o czerwoną wersję w karbonie RDJ-4, to niestety będziesz musiał obejść się smakiem - w Europie jest nieoferowana. Jest natomiast oferowana inna karbonowa wersja w czerwieni: FSD-4. Jak coś więcej potrzebujesz wiedzieć, to pisz na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ale słyszałem również, że niektóre wersje w karbonie są sztywne, np. wersja CMJ, jednak to tylko zasłyszane - nie miałem tego akurat paska w ręku. ...

 

Dobrze słyszałeś, może nawet odemnie :)

Sztywny jak miedziany drut ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest różnica w odcieniu tych czerwonych pasków?

Czy zwykły ma taki sam kolor jak karbon?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w moim przypadku czerwony karbon odpada, wersja FSD-4 niezbyt mi się podoba ... Rozważę zwykłą czerwień lub pomyślę nad innymi kolorami w karbonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale słyszałem również, że niektóre wersje w karbonie są sztywne, np. wersja CMJ, jednak to tylko zasłyszane -.

 

Miałem tą wersje i potwierdzam - zwykły pasek tutaj wygrywa zdecydowanie, ale co do czarnego to nie wiem nie miałem carbonu - ale pewnie sprawdzę...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić czarny carbon?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od roku DCJ a 3 lata miałem czarną wersję i pasek jest miekszy ale czy przy różnicy na pasku 300zl IMO nie warto :-)

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od roku DCJ a 3 lata miałem czarną wersję i pasek jest miekszy ale czy przy różnicy na pasku 300zl IMO nie warto :-)

A IMO warto, bo różnica w noszeniu jest naprawdę odczuwalna. Ja zmieniłem w swoim podstawowym czarnym ze zwykłego paska na karbon od GW-9400J-1 i jestem bardzo zadowolony. No i różnica nie wynosi 300zł, tylko nieco ponad 200zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli karbon wytrzyma, nie łamiąc się, ze 30 lat to warto.

Inaczej, to tak sobie jak dla mnie.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już niedługo będzie mój ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, swoje termometry w Romanach kalibrujecie na dłoni, czy po zdjęciu zegarka na 30min ? Próbowałem na dłoni ale szybko się to przestawia, jakiś patent ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, swoje termometry w Romanach kalibrujecie na dłoni, czy po zdjęciu zegarka na 30min ? Próbowałem na dłoni ale szybko się to przestawia, jakiś patent ? :)

Tak, zdjąć z dłoni na 30 minut i skalibrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy Romek GW-9400-1 z wyświetlaczem od GW-9430EJ-9. Na film z podmiany zapraszam wkrótce.3b8af47f13a5a77c68492f015c31e92f.jpg4957a52bd0c43e0e7ebb73983dd1ebfe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy Romek GW-9400-1 z wyświetlaczem od GW-9430EJ-9. Na film z podmiany zapraszam wkrótce.

Kurde sam myślałem o takiej modyfikacji. Ile taka przyjemność?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde sam myślałem o takiej modyfikacji. Ile taka przyjemność?

Napisz na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto i filmik z podmianki LCD w Romku na ten od GW-9430EJ-9:

 

 

 

Sam Waść nie wiesz jak przydatne i pożyteczne są takie filmiki - duże piwo ode mnie :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.