Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to co wrzuciłem na zdjęciu to nie wersja KOBE, inne kolory czcionki.

 

 

Kurde ale mnie zaciekawiły te romki znowu, ale jakieś takie "orientalne" wersje.

 

Ma ktoś z was DCJ i NV ?? jest duża różnica w czytelności ?

Edytowane przez WookieWroc

GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DCJ to pozytyw a NV to negatyw więc roznica przeogromna :) 


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekkie przejęzyczenie, gdzieś widziałem DCJ z negatywem od oliwki, tym mało czytelnym... Dlatego tak mi się napisało


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są , z limitki na rynek japoński w cenie równie zaporowej https://m.ebay.pl/itm/Brand-New-band-and-bezel-for-Casio-G-Shock-GW9400FBJ-Kobe-City-Fire/153576235338?hash=item23c1db614a:g:bEEAAOSwu95c-eXj . Ewentualnie uderzyć do Silesia G Custom może będę mieli dostęp do jakiś tańszych customów.

Te Kobe to takie średnio pomarańczowe, bardziej w czerwone wpadają

post-95535-1564348714,8291_thumb.jpg

 

Te na zdjęciu to raczej fotoszop bo customy nie mają napisu carbon fiber

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy. Jak on się prezentuje na trochę mniejszych nadgarstkach, a konkretnie okolice 17cm? Daje radę, czy już razi to po oczach?

 

 

Mniej więcej tak:  

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/1669-podforum-miłośników-zegarków-casio-g-shock/page-2428#entry2519153 

 

Kwestia subiektywna. Ja jednak już dawno wyzbyłem się postrzegania zegarków przez pryzmat tego, jak się prezentują w oczach innych. Jeśli sam uznam, że jest ok i jest wygodny, to dla mnie bez znaczenia, czy za mały, za duży, za kwadratowy, za okrągły itp.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kwestia subiektywna. Ja jednak już dawno wyzbyłem się postrzegania zegarków przez pryzmat tego, jak się prezentują w oczach innych. Jeśli sam uznam, że jest ok i jest wygodny, to dla mnie bez znaczenia, czy za mały, za duży, za kwadratowy, za okrągły itp.

 

Dobrze napisane/powiedziane  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechało nowe wdzianko dla Romana, ubrałem i po prostu jest SUPER  :wub:

 

post-91920-0-14287800-1564513616_thumb.jpg

 

post-91920-0-96268200-1564513627_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman chyba w każdym zestawie kolorystycznym wygląda dobrze :)

 

oprócz różowego 


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam ciężki wybór, czy Potwór czy Roman - dlatego noszę naprzemiennie  :D

 

Dzisiaj ponownie Romano w kolorze  :wub:

 

post-91920-0-99153700-1564637765_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby ktoś chciał sprzedać swojego Rangemana niech pisze PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, wiecie czy w Romku idzie zrobić tak jak w niektórych modelach G że gdy przeglądamy strefy czasowe dla określonych państw kombinacją dwóch przycisków podmieniany wybrane np. z Berlinem miejscami i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też zostawię fotkę ;) może kogoś zainspiruje...

 

IMG_20190801_193547_1-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też zostawię fotkę ;) może kogoś zainspiruje...

 

 

SUPER właśnie taki byłby mój kolejny pozytywowy Roman

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej, ale chyba by mnie wkurzały te niewypełnione litery.

Zastanawiam się tylko jakim kolorem je wypełnić? :rolleyes:

Czarny odpada, bo za dużo by go było

Granatowy zupełnie nie pasuje

Brązowy? Nie będzie pasował

Zielony nie będzie widoczny (chyba, że ciemny odcień)

Czerwony to już zupełnie nie

Różowy? Bez jaj...

...

Może żółty? :lol:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypełnić... to oliwkowym.

Czarny moim zdaniem ciekawe by się prezentował. To sprawa gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moment sobie zszopowałem i czerwony to wcale nie taki zły pomysł. Znaczy się w ogóle uważam, że ta wersja koperty z wnętrznościami nie pasuje do oliwki, ale jeśli już jest w takiej konfiguracji, to czerwony na bezelu nie przeszkadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę z perspektywy osoby, która na zegarkach się nie zna, jednak miałem ich sporo. Potrafię jedynie stwierdzić "to mi się podoba", lub "to mi się nie podoba".

Romek to mój pierwszy G-Shock, wcześniej obracałem się w "eleganckich" zegarkach, tj. np. takie średniopółkowe modele Adriatica (miałem 3 modele), jakies Orienty i inne - nie patrzyłem na parametry, ot. wchodzę do zegarmistrza, podoba się, więc kupuję.Romka kupiłem spontanicznie. Od dziecka lubiłem "transformery", tj. duże, sportowe zegarki, chciałem sobie zrobić prezent.
Ten zegarek od moich wcześniejszych sporo odróżnia: najważniejsze - wygląd. Wygląda jak zegarek dla chłopaka, nie mężczyzny. Ale muszę przyznać, że co mnie zaskoczyło: do eleganckiego ubrania pasuje jak pięść do nosa, ALE! pomimo sporych wymiarów nosi się go zaskakująco przyjemnie. Przede wszystkim nie odczuwam potrzeby na ściągnięcie go z nadgarstka po powrocie z pracy. Wcześniej miałem taki uraz, bo zbiłem szkiełko w jednym modelu Adriatica; zniesmaczony tym faktem wrzuciłem go do szuflady. I zaginął kilka lat temu.GW 9400 jest stosunkowo tani- tj. nie szkoda go do codziennego tyrania. W zasadzie przy każdej czynności nie zawadza, ba!, gdy go nie mam na nadgarstku czuję się "nagi". Gdy się ubrudzi, wrzucam go do zlewu, szoruję, i znów jest czysty.
Nakręcanie lub wymiana baterii? Ustawienie godziny? Nic z tych rzeczy. To zegarek bezobsługowy. 
Póki co jestem zachwycony. Zegarek, obiektywnie, piękny nie jest. Ale jest zegarkiem, a nie biżuterią.
Przeglądnę sobie pełną ofertę G-Shocków. Na pewno jeszcze coś kupię. Chociaż wątpię, że coś wygoni Romka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się to czego się bałem i na co czekałem.

Dotarł do mnie Czarny Roman, choć do mnie to jeszcze nie dotarło, że on już tu jest.

Nawet mój dwunastoletni G-7700 czuje się jakoś nieswojo, chyba wie co go czeka.

Jednak zanim dostąpię zaszczytu założenia go na rękę muszę przejść "procedurę" poznania papierów.

I oczywiście jeszcze raz obejrzeć film Mateja na temat ustawień, ale jak Roman jest już ze mną to będzie czysta przyjemność.

8-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na moment sobie zszopowałem i czerwony to wcale nie taki zły pomysł. Znaczy się w ogóle uważam, że ta wersja koperty z wnętrznościami nie pasuje do oliwki, ale jeśli już jest w takiej konfiguracji, to czerwony na bezelu nie przeszkadza :)

juz tak kiedyś z poprzednim bezelem kombinowałem...

 

92cb759cb61aa6c0bba69c73b0173286.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, ze zielony bezel mi do czerwonych akcentów zegarka średnio pasuje, w tym wykonaniu wyglada to atrakcyjnie. Wspólny element na bezelu i pod szkiełkiem i wyglada super MZ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy się ubrudzi, wrzucam go do zlewu, szoruję, i znów jest czysty.

 

 

Do zlewu? :o

Ja swojego Romana kąpię w wannie.

 

Pomimo, ze zielony bezel mi do czerwonych akcentów zegarka średnio pasuje, w tym wykonaniu wyglada to atrakcyjnie. Wspólny element na bezelu i pod szkiełkiem i wyglada super MZ :)

Masz rację, pasuje do czerwonych napisów na szkiełku.

Jakby tak przebrać DCJ i wypełnić takim odcieniem pomarańczowego jak ma na szkiełku?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.