Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Jest super :)

Zaskakująco wygodny i dobrze leży na mojej witce 16 cm

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano 

Macie jakiś patent na środkowy prawy guzik, aby ograniczyć jego nie zamierzone wciskanie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapinać luźniej zegarek :)

 

Schudnąć ...

 

Chyba trzeba zastosować obie te rady równocześnie :)

kuku na którą dziurkę od końca paska zapinasz zegarek?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zastosować obie te rady równocześnie :)

kuku na którą dziurkę od końca paska zapinasz zegarek?

Pracuję w wodociągach i czasem trzeba wskoczyć do wykopu i przy wchodzeniu właśnie, jak podpieram się ręką najczęściej wciska się guzik, więc schudnięcie nic nie pomoże, ale dzięki za rady, po prostu zacznę częściej korzystać z drabiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w wodociągach i czasem trzeba wskoczyć do wykopu i przy wchodzeniu właśnie, jak podpieram się ręką najczęściej wciska się guzik, więc schudnięcie nic nie pomoże, ale dzięki za rady, po prostu zacznę częściej korzystać z drabiny.

Próbowałem na wszystkie sposoby - jedyna opcja w której, z dużym trudem, samoczynnie wciska mi się problematyczny przycisk (ale to i tak muszę się postarać) jest taka że zegarek zapinam bardzo ciasno, na piątą dziurkę od końca paska, gdzie zwykle zapinam na trzecią od końca, a łapsko mam tak wykrzywione że nie wiedziałem że tak mogę wykrzywić - moim zdaniem wystarczy luźniej zapinać i nie powinno być problemu, bo nawet jak wesprzesz się na dłoni to zegarek przesunie się do góry.

 

Edit: no i ciasne zapinanie tego zegarka może spowodować wyłamanie elementu koperty do której mocowany jest pasek.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Macie jakiś patent na środkowy prawy guzik, aby ograniczyć jego nie zamierzone wciskanie ?

Koledzy powiedzieli już wszystko:)

Ja przy 17,5 cm noszę na 5tej od bezela.

Ponad rok noszę i żadnych niepotrzebnych wciśnięć.

Możliwe że po prostu Ci nie leży ;)

Edytowane przez S.Adi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak podpieram się ręką najczęściej wciska się guzik, więc schudnięcie nic nie pomoże ...

A niby co wciska ten guzik?

Za dużo tkanki tłuszczowej, jak mocno zginasz rękę to zwały tłuszczu wchodzą pomiędzy osłonę przycisku ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby co wciska ten guzik?

Za dużo tkanki tłuszczowej, jak mocno zginasz rękę to zwały tłuszczu wchodzą pomiędzy osłonę przycisku ;)

 

Tomku fałda skóry która się marszczy na skutek mocnego wygięcia nadgarstka ma taka szansę, co prawda przycisk jest osłonięty z lewej i prawej strony przez bezel ale jak się postarasz to się go da tak wcisnąć - przyczyną tego że jednym się to udaje a innym nie, albo z dużym trudem, mogą być różnice w budowie nadgarstka, jego możliwości jeśłi chodzi o wygięcie i takie tam...  :)

 

Edit: U Ciebie przypadkowe wciśnięcie tego przycisku jest praktycznie niemożliwe bo Ty, (jak widać na zdjęciach nadgarstkowych), nosisz zegarki wysoko zapięte, ale u NIEKTÓRYCH ;) z nas takie zapięcie, jak u Ciebie można zobaczyć, nic nie da, bo nadgarstek w miejscu gdzie u Ciebie jest zegarek jest grubszy i to niekoniecznie z powodu otłuszczenia :P , niż w miejscu bliższym dłoni i w czasie różnych, wykonywanych, czynności zegarek i tak zjedzie niżej.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosząc zegarek niżej na samym przegubie nie ma już absolutnie możliwości wciśnięcia guzika bo samego nadgarstka nie zegniesz, blokuje podstawa zegarka (to główny powód zerwanych uszu przy mocnym nacisku)

Wiesz co to wyparcie?

Często spotykane w alkoholiźmie, chory zaprzecza faktom.

Tutaj jest podobnie :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosząc zegarek niżej na samym przegubie nie ma już absolutnie możliwości wciśnięcia guzika bo samego nadgarstka nie zegniesz, blokuje podstawa zegarka (to główny powód zerwanych uszu przy mocnym nacisku)

Wiesz co to wyparcie?

 

Może daruj sobie te "analizy psychologiczne" z wyparciem, czy innymi zaparciami... :P:D jak nie nosisz zegarka "na ścisk" to nic Ci nie przeszkadza w żadnym ruchu nadgarstka - spróbuj sobie. 

Jeśli ktoś nie ma anoreksji i jest w miarę normalnie zbudowany to jego przedramię od łokcia do nadgarstka się zwęża i nie ma bata żeby zegarek nie zsunął się do nadgarstka jeśli go założę tak jak Ty nosisz. Po wtóre noszenie zegarka "pod pachą" jest okrutnie wkurzające...

 

A może to Ty jakieś "zaparcia" masz skoro Twoje wypowiedzi idą w tym kierunku? Kompleksy czy coś... :D  :D  bo już któryś raz o tym chudnięciu piszesz  :D :D Mnie też to kiedyś radziłeś na podstawie zdjęcia nadgarstkowego... :D :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

A mi nie pomagały zadne rady i próby..i nie pomagało nawet to ze luzniej zapinalem zegarek,zwlaszcza w ciepłe dni,gdy nadgarstek jest delikatnie wilgotny

 

kuku..chyba jesteśmy dość 'inni' - jeżeli chodzi o skóre w górnej części nadgarstka :)

 

Pozostało tylko to 'pokochac' - jeżeli to Twój jedyny zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może daruj sobie te "analizy psychologiczne" z wyparciem, czy innymi zaparciami... :P:D jak nie nosisz zegarka "na ścisk" to nic Ci nie przeszkadza w żadnym ruchu nadgarstka - spróbuj sobie.

Jeśli ktoś nie ma anoreksji i jest w miarę normalnie zbudowany to jego przedramię od łokcia do nadgarstka się zwęża i nie ma bata żeby zegarek nie zsunął się do nadgarstka jeśli go założę tak jak Ty nosisz. Po wtóre noszenie zegarka "pod pachą" jest okrutnie wkurzające...

 

A może to Ty jakieś "zaparcia" masz skoro Twoje wypowiedzi idą w tym kierunku? Kompleksy czy coś... :D:D bo już któryś raz o tym chudnięciu piszesz :D :D Mnie też to kiedyś radziłeś na podstawie zdjęcia nadgarstkowego...

Ojjojoj, chyba znowu za dużo tabletek się nażarłeś, to też choroba wiesz ;)

Znowu nic nie zrozumiałeś i wciskasz mi jakieś banialuki a potem będzie płacz i przeprosiny na PW :D

Mi nic nie przeszkadza w noszeniu zegarka, czytać ze zrozumieniem trzeba umieć ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjojoj, chyba znowu za dużo tabletek się nażarłeś, to też choroba wiesz ;)

Znowu nic nie zrozumiałeś i wciskasz mi jakieś banialuki a potem będzie płacz i przeprosiny na PW :D

Czyli widzę że trafiłem i jednak są kompleksy :D - a przeprosiny były z tego co pamiętam w obie strony, ja byłem świeżo po dość ciężkiej operacji i sporo rzeczy mnie drażniło, co przełożyło się na fakt że mnie poniosło na forum w dialogu z Tobą a Ty nie byłeś mi dłużny - więc Cię przeprosiłem, bo tak mnie wychowano, tłumacząc przyczyny mojej nerwowej reakcji. Teraz są to zwykłe żarty, a Ty po raz kolejny nawiązujesz do tego co było napisane na PV :D :D

Po wtóre lekka wiocha  i skrajny brak ogłady, są prezentowane jak się wyciąga rzeczy z PV na ogólny... z doświadczenia wiem że tak się robi jak nie ma argumentów, jest o tym pewnie napisane w tej samej książce z której wyczytałeś o "wyparciach". ;)

Jak masz coś do mnie personalnie to pisz na PV bo to jest miejsce na takie wycieczki, masz też numer tel więc możesz zadzwonić - ja tego na ogólny dział nie przeniosę, jak Ty to robisz, więc nie masz się o co martwić...

 

 

 

I żeby OT nie było...

 

DSC08413.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, Ty to naprawdę nieźle pokręcony jesteś  :D

Nic do Ciebie nie mam i znowu nic nie zrozumiałeś a personalnie sam zacząłeś pierwszy atakować a teraz piszesz żeby na PW???

A dlaczego sam nie napisałeś?

Pisałem jaka może być ogólna przyczyna wciskania w/w guzika a Ty to odebrałeś jako atak na swoją osobę, nie wiedząc czemu.

Czyli Kto ma kompleksy?  ;)

I nic z PW nie przenosiłem do ogólnego, szkoda słów ...

Teraz już wiem że żartować się z Tobą nie da.

Z mojej strony eot tej dziecinady.

 

Nowe trendy na noszenie Romka ... się dowiedziałem  :D

1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem tak noszę.

 

Na tyle luźno, że obraca się na nadgarstku. Ale tylko w leniwe wolne dni, bo gdy jest ogień zapinam ciasno jak tylko się da.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Dzisiaj przyjechał do mnie długo wyczekiwany rangeman. Mam pytanie odnośnie kalibracji barometru i termometru. W instrukcji napisane jest żeby  skalibrować trzeba ustawić termometr na 0.1 stopnia a ciśnienie na 1hPa. U mnie mogę ciśnieniem zjechać tylko do 230 hPa. Coś nie tak robię?

Edytowane przez pazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie tak czytasz instrukcje :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no to może źle sobie to przetłumaczyłem. Pomożecie jak to dobrze ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no to może źle sobie to przetłumaczyłem. Pomożecie jak to dobrze ustawić?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-90102-0-37907200-1567275849_thumb.jpeg

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.