Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra.. Wiem, że spamuję.. Ale przechodziłem właśnie obok żółtego budynku i... Cyk! Żółto mi. :D Chyba pójdę przebrać Romka w żółte gacie i wrócę tu.. ;)

cd430f76ccf058fc39a4edde89d705b2.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra.. Wiem, że spamuję.. Ale przechodziłem właśnie obok żółtego budynku i... Cyk! Żółto mi. :D Chyba pójdę przebrać Romka w żółte gacie i wrócę tu.. ;)

Tak z ciekawości, kupiłeś Romka w czarnej wersji i wymieniłeś wyświetlacz, czy kupiłeś żółtka i założyłeś czarne gacie? Mega wygląda w tym zestawieniu

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest żółtek gw-9430. Żółte gacie zdjęte (pozbywam się, bo miałem tylko kilka razy na ręku i jednak chyba na dłuższą metę wolę czerń), a założony bezel od wersji DCJ, pasek od zwykłego Romka, ale z przełożoną złota szlufką i czarną sprzączką od żółtego zestawu, plus czarne wtyki bezela od wersji żółtej właśnie.

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najciekawsza kombinacja z możliwych jeśli chodzi o modowanie Romana. MZ oczywiście, bo gusta są różne :) Bardzo mi się podoba... a miałem już nie kupować zegarków przez jakiś czas, ale żółtek z "Twoimi" dodatkami jest naprawdę kuszący. Żeby jeszcze złote przyciski i szlufka były, to byłoby dzieło skończone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ clusca, może dało by radę zamówić ww przyciski i np. ramkę od tej nowości gw-9404kj. I miał byś tak jak piszesz.

A! Szlufka jest złota, od żółtych gaci 9430.

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym się skusil na taką kompozycje, szkoda ze żółtek jest 400zl droższy w zakupie, biorąc pod uwagę że też bym musiał kupić od razu czarne ciuchy to się robi kwota znacznie wyższa od czarnej wersji

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dupki strony. ;) Żółta szlufka i czarna sprzączka.

73a35f1c164dbeeea4d8d9f7bd21b162.jpg

 

Tak sobie myślę, czy by czasem nie zrobić moda GW-9400NV ale z niebieskim wyświetlaczem od ww GW-9404KJ-3. Ale to może na wiosnę, kto wie.. Albo niebieski LCD ale ciuchy ode wersji BJ. Szkoda tylko, że nie są dostępne nigdzie.. Taki czarny smolisty lekki połysk i niebieski LCD mogłoby wyglądać całkiem zacnie.

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A! Szlufka jest złota, od żółtych gaci 9430.

Racja, miałem na myśli sprzączkę, a napisałem co innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pantera się chciała przywitać :P

DSC-1846p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pantera się chciała przywitać

 

Kurde, żeby ciuchy od niej były dostępne.. Poza tym widział bym tę panterę też w żółtych gaciach 9430.

P. S. Czy mogę zrobić małą wklejkę z twojej pantery? Chodzi mi o pomysł tego co chciał bym zmodzić na wiosnę. Jak się uda.. Wiadomo..

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, żeby ciuchy od niej były dostępne.. Poza tym widział bym tę panterę też w żółtych gaciach 9430.

P. S. Czy mogę zrobić małą wklejkę z twojej pantery? Chodzi mi o pomysł tego co chciał bym zmodzić na wiosnę. Jak się uda.. Wiadomo..

Spoko, częstuj się :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, MSZ nie bardzo :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, MSZ nie bardzo :)

Może przez tą żółtą ramkę. Ale gdyby była standardowo czarna jak w zwykłej wersji + ten niebieski LCD to w sumie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem stały w uczuciach Romek DCJ na zmianę z Mudmanem 9300 i czasami Gdf wyskoczy :)

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.