Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję żółtka. :)

Ja z czasem połączyłem model 9430 z 9400 i DCJ. Chciałem żeby był praktyczniejszy na codzień.

c464133109eee38e81f963b8c80174dc.jpg

101b7d0663b859e50b2ebd6c8f1f08c5.jpg

27dd2fcd1f5accab51576437a7781459.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najniewygodniejszy * zegarek na świecie a do tego się popsuł :(

1.jpg

* oddam za czapkę gruszek

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* oddam za czapkę gruszek[/size]

Coś mi umknęło ? To już papier toaletowy nie jest "twarda walutą" ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najniewygodniejszy * zegarek na świecie a do tego się popsuł :(

 

Nie popsuł się tylko to podróbka  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mu zrobiłeś?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mu zrobiłeś?

Choroba, moje też to dopadło. Jakaś plaga chyba... ;)

a8a7913530bed3799d27f2eafc3dc4a2.jpg

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff, test wyświetlacza to i ja umiem zrobić, ale tomaliusz swojego zepsuł :P

Może znowu poprawiał kontrast :rolleyes::D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff, test wyświetlacza to i ja umiem zrobić, ale tomaliusz swojego zepsuł :P

Może znowu poprawiał kontrast :rolleyes::D

Tera to już nikt go od Tomaliusza nie kupi, nawet za paletę papieru toaletowego :D

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Wy śmieszki, czyli Słoneczko i wesoły Tomcio :D ... nie róbta se jaj, kontrast jak na Romana bardzo dobry i nic nie trzeba poprawiać :P

A za paletę papieru toaletowego to można wyrwać już MRG :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za paletę papieru toaletowego to można wyrwać już MRG :D

Hmmm... post-33253-0-45813500-1585604595.gif post-33253-0-52135700-1585604609.gif

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :)

 

Parę lat temu kupiłem swojego pierwszego GW 9400, służył mi nieprzerwanie przez ponad 5 lat, niestety do czasu...

Na początku roku rangeman zaczął szwankować. Mianowicie bateria zeszła na low, zaczął mrygać. Więc podstawiłem go pod światło, najpierw sztuczne, szczęśliwym trafem następnego dnia była piękna i słoneczna pogoda, więc położyłem go na parapecie skierowanego pod słońce. Po całym dniu przestał mrygać, lecz był na poziomie M baterii. 3go dnia znowu zaczął mrygać na LOW, niestety po pewnym czasie wyłączył się, jak się okazało później, na amen.

Mam w domu bardzo mocną latarkę, więc nastawiłem ją na maksymalną moc, pojawił się mrygający napis CHG, co napawało mnie optymizmem, bo oznaczało to dla mnie w tamtym momencie, że on nie padł na zawsze ! :) Niestety radość okazała się przedwczesna, gdyż reaguje tylko na baaardzo mocne światło. Poszedłem więc do serwisu w Time Trend, Pan wymienił akumulator, lecz niestety dalej nie działał. Został na obdukcji ponad 3 tyg, po czym zadzwoniono do mnie i powiedziano, że padła elektronika, on nie wie jaka i co się tam dzieje dokładnie, ale naprawa będzie kosztować ponad 500 zł.. pomyślałem sobie, że chłop zgłupiał :)

Dlatego chciałem Was, drodzy, zapytać się o to, czy zdarzyła Wam się taka sytuacja, jak opisana przeze mnie ?? Czyli, zegarek reaguje na światło, ale bardzo mocne. Wyświetla się migające CHG, lecz nic poza tym. Mimo godzin, dni, spędzonych na oddziaływanie światła takiego mocnego jak dzisiaj chociażby, słonecznego, cały czas od czasu do czasu zaczyna się ładować, lecz nic poza tym się nie dzieje. Zmiana akumulatora również nie pomogła. Dodatkowo pragnę nadmienić, że oprócz paru kąpieli w basenie, morzu, paru upadków w mieszkaniu, nie był on w żaden sposób eksploatowany w ekstremalny sposób. Dbam o niego jak mogę :)

 

Wiem, że to może zabrzmieć głupio, ale wydałem na niego swoje zaoszczędzone pieniążki, gdy musiałem odkładać każdy grosz, i łączy mnie jednak z nim wiele ważnych dla mnie wspomnień. Dlatego chciałbym go postawić na nogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :)

 

Parę lat temu kupiłem swojego pierwszego GW 9400, służył mi nieprzerwanie przez ponad 5 lat, niestety do czasu...

Na początku roku rangeman zaczął szwankować. Mianowicie bateria zeszła na low, zaczął mrygać. Więc podstawiłem go pod światło, najpierw sztuczne, szczęśliwym trafem następnego dnia była piękna i słoneczna pogoda, więc położyłem go na parapecie skierowanego pod słońce. Po całym dniu przestał mrygać, lecz był na poziomie M baterii. 3go dnia znowu zaczął mrygać na LOW, niestety po pewnym czasie wyłączył się, jak się okazało później, na amen.

Mam w domu bardzo mocną latarkę, więc nastawiłem ją na maksymalną moc, pojawił się mrygający napis CHG, co napawało mnie optymizmem, bo oznaczało to dla mnie w tamtym momencie, że on nie padł na zawsze ! :) Niestety radość okazała się przedwczesna, gdyż reaguje tylko na baaardzo mocne światło. Poszedłem więc do serwisu w Time Trend, Pan wymienił akumulator, lecz niestety dalej nie działał. Został na obdukcji ponad 3 tyg, po czym zadzwoniono do mnie i powiedziano, że padła elektronika, on nie wie jaka i co się tam dzieje dokładnie, ale naprawa będzie kosztować ponad 500 zł.. pomyślałem sobie, że chłop zgłupiał :)

Dlatego chciałem Was, drodzy, zapytać się o to, czy zdarzyła Wam się taka sytuacja, jak opisana przeze mnie ?? Czyli, zegarek reaguje na światło, ale bardzo mocne. Wyświetla się migające CHG, lecz nic poza tym. Mimo godzin, dni, spędzonych na oddziaływanie światła takiego mocnego jak dzisiaj chociażby, słonecznego, cały czas od czasu do czasu zaczyna się ładować, lecz nic poza tym się nie dzieje. Zmiana akumulatora również nie pomogła. Dodatkowo pragnę nadmienić, że oprócz paru kąpieli w basenie, morzu, paru upadków w mieszkaniu, nie był on w żaden sposób eksploatowany w ekstremalny sposób. Dbam o niego jak mogę :)

 

Wiem, że to może zabrzmieć głupio, ale wydałem na niego swoje zaoszczędzone pieniążki, gdy musiałem odkładać każdy grosz, i łączy mnie jednak z nim wiele ważnych dla mnie wspomnień. Dlatego chciałbym go postawić na nogi :)

 

 

Moduł z all za 300zl i masz sprawny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Koledzy pytanko, Roman na nadgar ~16,5 cm da radę czy będzie problem? Lubię duże zegarki, nawet uciągnąłem Seiko Baby Tuna (bydlę o średnicy 52mm) ale to już na granicy. Coś tak ciągnęło w stronę dobrego kwarca no i znalazłem się tutaj....

post-108913-0-05533200-1586548462_thumb.png

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanko, Roman na nadgar ~16,5 cm da radę czy będzie problem? Lubię duże zegarki, nawet uciągnąłem Seiko Baby Tuna (bydlę o średnicy 52mm) ale to już na granicy. Coś tak ciągnęło w stronę dobrego kwarca no i znalazłem się tutaj....

 

Przymierz zanim kupisz  ;)

Dobra rada nosiciela 17,5 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanko, Roman na nadgar ~16,5 cm da radę czy będzie problem?

 

To zależy do czego chcesz używać ten zegarek - jak "tak se" ponosić to dasz radę skoro lubisz duże zegarki, ale jeśli chcesz na co dzień z nim śmigać, do pracy i w aktywnym trybie żyjesz to będzie Ci przeszkadzał, no chyba ze się przyzwyczaisz  ;)

 

DSC02359.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koledzy pytanko, Roman na nadgar ~16,5 cm da radę czy będzie problem? Lubię duże zegarki, nawet uciągnąłem Seiko Baby Tuna (bydlę o średnicy 52mm) ale to już na granicy. Coś tak ciągnęło w stronę dobrego kwarca no i znalazłem się tutaj....

 

Vonziej leci z pomocą ;) wówczas dokładnie 16.5post-99243-1586552796,8125_thumb.jpg

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16,5 cm. to nikczemny rozmiar nadgarstka, Romek będzie za duży i niewygodny.

Można zakłamywać rzeczywistość i nosić ale imo to zegarek na rozmiar minimum 19 cm. wtedy to jakoś jeszcze wygląda.

Ja mam 18 cm. i jest za duży ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Ok, dzięki :) Mój portwel kazał Wam podziękować :)) w takim razie jakiego G shocka byście polecili z tych fajniwjszych, który nie będzie przypałowy na małej łapce? Zależy mi szczególnie na solarze, podświetleniu i czasie atomowym :)

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Mmmm taki se :P ale dzięki za sugestię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ~16.5 i nosze Romka, bo lubię go nosić. Jednak dla mnie nie jest zegarek codzienny i głównie zakładam go ciepłą wiosną latem do koszulek, polówek z krótkim rękawem.

 

499f8cd46c004302d7858531a75ac5d8.jpg

 

 

Do kompletu dokupiłem sobie żółtka ;)

 

 

 

f257f632ed396b98f0aab5be7b51d722.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Dałbyś zdjęcie na łapie tak trochę bardziej z daleka? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.