Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi



(...) Czyli podczas wycieczek np w górach sensory są praktycznie bezużyteczne bo altimetr kłamie przez zmiany ciśnienia, a baro przed zmiana pogody nie ostrzega bo ciśnienie skacze przez zmiany wysokości na szlaku. (...)


A mój praktyczny test wysokościomierze widziałeś? Co prawda robiłem go na bazie GWG-1000, ale sensor tam siedzi dokładnie taki sam, jak w Romku, więc i zasada działania ta sama.

Cz. 1.


Cz. 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

A mój praktyczny test wysokościomierze widziałeś? Co prawda robiłem go na bazie GWG-1000, ale sensor tam siedzi dokładnie taki sam, jak w Romku, więc i zasada działania ta sama.

 

Oooo nie widziałem. Zaraz obejrzę dzieki

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GTB napisał:

Nie znudził, nie znudził.. Mus to mus..  

 

57 minut temu, tomaliusz napisał:
Ja prdl., cena default_blink.png  

A i jeszcze DHL 16 zeta

 

No za 800 zł go nie kupiłem. Sorry. I tak tracę i tak.  Zawsze można kupić cały komplet np. tu https://m.ebay.pl/itm/Casio-GW-9430EJ-Rangeman-Yellow-G-SHOCK-Digital-Watch-free-shipping/164188965336?hash=item263a6cc9d8:g:Nu0AAOSwM1des6q-

A wysyłka to pro forma, wklejka ze starych ogłoszeń. 🤣

 

Edyta; i już musu nie ma, inny zakup mi sprdl.. 😆😐

 

 

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek odnalazłem Romka ;) pół roku spędził w wakacyjnym plecaku, odnalazł się przy pakowaniu na weekend. Jedyne co wyświetlał to komunikat, że potrzebuje się naładować, po paru godzinach na szczęście jednak ożył :)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, p.r.p. napisał:

No za 800 zł go nie kupiłem. Sorry. I tak tracę i tak. emoji3.png

 

Po prostu za drogo kupiłeś ;)

 

2 godziny temu, vvv napisał:

Ja w piątek odnalazłem Romka ;) pół roku spędził w wakacyjnym plecaku, odnalazł się przy pakowaniu na weekend

 

Wniosek jest prosty - za rzadko wyjeżdżasz...

Jeszcze nam napisz że nie zauważyłeś że Ci Romek znikną emoji3.pngemoji3.pngemoji3.png


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez panującą sytuację to chyba każdy z nas rzadziej wyjeżdża niż wcześniej ;)

Zauważyłem, że zniknął ale nie umiałem znaleźć, jakoś tak nie wpadłem na to, że jest w kieszeni plecaka.

Swoją drogą to weekend w Trójmieście pogoda była piękna, romek cały weekend na ręce i bateria w połowie


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Adam po 800 ich, tj. GW-9430EJ-9JR nie sprzedaje, tylko za ZNACZNIE więcej więc.. albo bierzesz jaki jest albo nie masz go wcale. Ewentualnie ebay, za 3x tyle z pudełkiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, p.r.p. napisał:

No Adam po 800 ich, tj. GW-9430EJ-9JR nie sprzedaje, tylko za ZNACZNIE więcej więc.. emoji12.png albo bierzesz jaki jest albo nie masz go wcale. Ewentualnie ebay, za 3x tyle z pudełkiem. emoji39.png

 

 

Ojj tam oj tam - kupujesz Romka w dobrym stanie za 500, zmieniasz wyświetlacz za 50 i masz za 550 - może trochę fajkami walić jak rozpakujesz, ale przynajmniej wiesz że na przyszłość należy zapytać jak się kupuje g-shock'a czy sprzedający palący - jak palący to -100PLN do ceny bo gacie i kopertę trzeba wymoczyć w "Pani Walewskiej" albo "Wodzie Brzozowej" co tam kto woli, a potem wietrzyć na balkonie ze trzy dni - plus jest taki że komary nie wlatują...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, żeby mi chodziło w dniu kupna tylko o zmianę wyświetlacza to zrobił bym tak jak mówisz.. 🤣 Ale cała koperta, dekiel, przyciski, napisy na szkle, ramka w środku, kółko, no i LCD też są inne, o czym doskonale wiesz. O szlufce, sprzączce z żółtego zestawu nie mówiąc.
No i jednak trzy dni czekać aż wywietrzeje.. Nieee, to nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez skazy. Cóż za zbliżenie, chyba największe jakie na tym forum widziałem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez skazy. Cóż za zbliżenie, chyba największe jakie na tym forum widziałem 

Okazuje się, że telefony (nawet stare galaxy s8) dają obecnie znacznie większe możliwości fotograficzne niż przypuszczałem.. 🤣

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy nabytek 521a43f4a13997a16b8adca2009f745e.jpg&key=7f357d614127964f152e3e68cd1e3689b9aff55f5061e272692a58c018acdf05

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w tej czarnej wersji z negatywem jest z czytelnością? Lepiej niż przy podstawowych negatywach? Czy nadal tylko pozytyw wygrywa 😕 ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny ma najlepszy z dostępnych w Romanach negatywów, ale niestety nadal pozytyw wygrywa MZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś negatyw,a teraz mam pozytyw i powiem ,że pozytyw jest mega,czytelność super,no ale zależy kto co lubi. Pozdrawiam 97cc96724546b208f141b97dd4e19e4f.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jakiś czas temu oliwkowego Romka, bo z wyglądu jest świetny. Tłumaczyłem sobie, że co z tego, że negatyw mało czytelny, całokształt się liczy, a oliwka jako spójna całość skradła moje serce :) Nie na długo jednak. Po jakimś czasie zaczęło mnie irytować, że muszę walczyć z kątami, pod jakimi odczytuję wyświetlacz. Zegar poleciał na bazarek i na fejsa. Sprzedał się na FB, a nowy właściciel był nim zauroczony. Tydzień, albo dwa później mój były już Romek pojawił się ponownie na fejsie na sprzedaż. Tak właśnie ergonomiczne są klasyczne wyświetlacze TN w Rangemanach* ;)

 

* - w zasadzie w większości G, są jednak pewne wyjątki, dlatego nie uogólniam

 

BTW, jedyny negatyw z wyświetlaczem TN, który się u mnie uchował, to GW-9300DC. Ale to chyba tylko dlatego, że go nie noszę ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem jakiś czas temu oliwkowego Romka, bo z wyglądu jest świetny. Tłumaczyłem sobie, że co z tego, że negatyw mało czytelny, całokształt się liczy, a oliwka jako spójna całość skradła moje serce  Nie na długo jednak. Po jakimś czasie zaczęło mnie irytować, że muszę walczyć z kątami, pod jakimi odczytuję wyświetlacz. Zegar poleciał na bazarek i na fejsa. Sprzedał się na FB, a nowy właściciel był nim zauroczony. Tydzień, albo dwa później mój były już Romek pojawił się ponownie na fejsie na sprzedaż. Tak właśnie ergonomiczne są klasyczne wyświetlacze TN w Rangemanach* 
 
* - w zasadzie w większości G, są jednak pewne wyjątki, dlatego nie uogólniam
 
BTW, jedyny negatyw z wyświetlaczem TN, który się u mnie uchował, to GW-9300DC. Ale to chyba tylko dlatego, że go nie noszę
Ja właśnie zamówiłem oliwkowy bezel i pasek do pozytywa,tez miałem problem bo musiałeś czasami szukać kątów żeby odczytać godzine ,a w takiej konfiguracji będzie wyglądał megapozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.