Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

zarzekałem się że jej nie sprzedam ale w sumie mógłbym zmienić zdanie, w połowie czerwca podobno będzie okazja na składka 9300 w wersji dc.  A on mi się bardzo podoba. Tylko nie wiem ile hajsu za taką Oliwkę. Bezel od dołu już ma szczeliny i szlufka jest porysowana. Ale za to szkło jest bez rysek.  Oryginalny wyświetlacz też mam. Kupiony po koniec sierpnia 2019 roku w kaktusie.

Pamiętaj o mnie. Bo możliwe, że chętnie bym tą twoją oliwkę przytulił. Nawet bez ciuchów. A może zwłaszcza.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, co to tutaj za dumping się dzieje?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk, co to tutaj za dumping się dzieje?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka



Pan tu nie stał.. 🤣 Byłem pierwszy już lata temu.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan tu nie stał.. Byłem pierwszy już lata temu..
A no to luzik arbuzik ja mogę wziąć nawet zwykły bez przerabiania byle tanio. I tak go pozmieniam sobie...

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Pamiętaj o mnie. emoji16.png Bo możliwe, że chętnie bym tą twoją oliwkę przytulił. Nawet bez ciuchów. A może zwłaszcza.. 🤣

w negliżu ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w negliżu ?  

No ba, a kto by nie chciał fajnej oliwki w negliżu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie wirtualnego moda Romka. Jak dla mnie chyba ideał. Z czerwonym akcentem wygląda mega. Mod na razie tylko wirtualny ale kto wie... ;)

gw-9400.jpg


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, jestem_w_shocku napisał(-a):

Zrobiłem sobie wirtualnego moda Romka. Jak dla mnie chyba ideał. Z czerwonym akcentem wygląda mega. Mod na razie tylko wirtualny ale kto wie... ;)

gw-9400.jpg

Fajny mod, ale tanio nie będzie, jeżeli w ogóle się uda, chodzi o kopertę z czarnymi wszystkimi guzikami i szkiełko od wersji 1BER ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mod idealny! Nawet swojego żółtka bym zamienił na niego. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):

Kurde, mod idealny! Nawet swojego żółtka bym zamienił na niego. 🤣

hheheh  a niedawno tu szaleństwo na żółte było :)  pisałem ciemne fajniejsze oczywiście  według mnie  a z akcentem czerwonym ten  świetnie wygląda :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, unadarek napisał(-a):

hheheh  a niedawno tu szaleństwo na żółte było :)  pisałem ciemne fajniejsze oczywiście  według mnie  a z akcentem czerwonym ten  świetnie wygląda :) 

Trochę nie doprecyzowałem. Żółty jako całość jest dla mnie the best i w ogóle najładniejszy romek wg mnie. Ale już gdybym miał wybierać czy mój żółty po modzie na czarno, czy ten mod kolegi powyżej, to wybrał bym chyba właśnie ten drugi.. Do kompletu z moim całym żółtym by był. 😉

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, tommly napisał(-a):

Fajny mod, ale tanio nie będzie, jeżeli w ogóle się uda, chodzi o kopertę z czarnymi wszystkimi guzikami i szkiełko od wersji 1BER ;)

Myślałem żeby na warsztat wziąć wersję 1BER, wymienić wyświetlacz, dorzucić czarne przyciski i śrubki + czerwone akcenty. Może nie było by aż tak drogo, choć może się mylę. Poniżej jeszcze jeden mod, oooostatni :)

gw-9400-2.jpg


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Trochę nie doprecyzowałem. Żółty jako całość jest dla mnie the best i w ogóle najładniejszy romek wg mnie. Ale już gdybym miał wybierać czy mój żółty po modzie na czarno, czy ten mod kolegi powyżej, to wybrał bym chyba właśnie ten drugi.. Do kompletu z moim całym żółtym by był. 😉

też nie twierdze że jest brzydki żółty - tylko osobiście ja wole ciemniejsze i one mi się podobają bardziej  - ale jest też kwestia że jak można zmieniać w nich mundurki to jest ok i to w Casio mi się podoba  - zegarek jeden i sobie przekładasz co chcesz - tylko cena tych mundurków troche jest przesadzona ale można od czasu od czasu kupić jakiś do pieszczoszka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie czarny w oryginale wygląda bardzo dobrze, choć na początku nie brałem go pod uwagę, podoba mi się w tej wersji wyświetlacz z tym ciemniejszym paskiem z datą. Chyba jedyny z takim akcentem, nie licząc limitek, ale tam wyświetlacz był podzielony kolorystycznie bardziej na pół🙂

IMG_20210523_224157~3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach






O kurczę, 1B w ciuszkach Burtona wygląda całkiem zacnie, nie powiem. Chociaż na żywo już raczej tak przekonujący by nie był, jak na renderze, bo czytelność negatywu w Romku pozostawia nieco do życzenia - GD-350 to to nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jestem_w_shocku napisał(-a):

Myślałem żeby na warsztat wziąć wersję 1BER, wymienić wyświetlacz, dorzucić czarne przyciski i śrubki + czerwone akcenty. Może nie było by aż tak drogo, choć może się mylę. Poniżej jeszcze jeden mod, oooostatni :)

gw-9400-2.jpg

 

niczego sobie ale nie wiem wyświetlacz w tym szarym może inny bym dął ale ogólnie moze być - a zmienić wyświetlacze i dać ten z szarego do białego ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, unadarek napisał(-a):

 

niczego sobie ale nie wiem wyświetlacz w tym szarym może inny bym dął ale ogólnie moze być - a zmienić wyświetlacze i dać ten z szarego do białego ? 

A proszzz bardzo. Też nieźle.

 

1621807369527_gw-9400-4.jpg

Edit: jeszcze wersja szaro-szara

Edytowane przez jestem_w_shocku

Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jestem_w_shocku napisał(-a):

A proszzz bardzo. Też nieźle.

1621804705967_gw-9400-3.jpg

spoko wygląda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Jakby ktoś chciał oderwać się od banalnych modyfikacji Romka a zarazem przyczynić się do stanu przedzawałowego somsiada, to proszsz…

***** biedę 😈

 

 

 

 

DB3BE0E7-B2C6-4B39-B5EB-E20ED5F8F488.jpeg

573265D5-337E-43D1-9458-4197AE10D8C3.jpeg

366B4FE6-1C20-4B6B-A30F-2476CD375369.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo Paanie..🤮 🤮

P. S. Jakby ktoś chciał ciuchy do mojego P.R.P. mod to wiszą na olx. Nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Karol z Redy (OLX) przyznać się, który to :D Mam kilka pytań.

Ps. Maciek clusca to chyba nie Ty?

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.