Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, unadarek napisał(-a):

tylko dezynfekcja odśrodkowa za pomocą min litra Rumu może zapobiec tej wysypce - browarnicze leki są za słabe  - kuracje przeprowadzić min trzy dni - potem na kontrole jak nic nie da zmienić lek na mocniejszy i wtedy tylko dwa dni leczyć 

😂👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pantin napisał(-a):

Przygotowania do pojedynku emoji1.png

a46f1d252ebcedd6b8f19a0dcbcaec63.jpg&key=967f7ed505c19c362f8c9f986d76af856fc6c651fc916d608a1fb0b4acb7b1b7
 

Coś nie widać 🤔a jednak widać

Edytowane przez TomekP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grzeje, to znowu ciągle leje 🤔

 

IMG_3853p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tommly napisał(-a):

Jak nie grzeje, to znowu ciągle leje 🤔

 

IMG_3853p.jpg

..dla tego "Byka"  niestraszny żar ani ulewy powinien pracować w takim terenie :) !!! (i tu nasuwa się pytanie czy właściciel wytrzyma.... :) ??? ) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

 

Waham się nad kupnem rangemana, a prw 30. Jedną z większych wad protreka jest bardzo szybko ścierający się bezel. A jakie są największe wady GW? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy z całej siły się zaprzesz to możesz wyłamać mu uszy. Koniec wad. Reszta same plusy. A! Rozmiar, niektórzy mówią, że za duży na 16-19 cm, inni, że leży jak ulał. Ja mam 19,5cm, leży perfekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Gdy z całej siły się zaprzesz to możesz wyłamać mu uszy. Koniec wad. Reszta same plusy. A! Rozmiar, niektórzy mówią, że za duży na 16-19 cm, inni, że leży jak ulał. Ja mam 19,5cm, leży perfekt.

.... o uszy można mu wyłamać - eeeeeee to lipa .... Rangeman  bez uszu to jak żołnierz bez karabinu jedynie wtedy  wisiorek z niego można zrobić !!!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, p.r.p. napisał(-a):

Gdy z całej siły się zaprzesz to możesz wyłamać mu uszy. Koniec wad. Reszta same plusy. A! Rozmiar, niektórzy mówią, że za duży na 16-19 cm, inni, że leży jak ulał. Ja mam 19,5cm, leży perfekt.

Mam Ga700, który jest chyba mikrominimalnie większy, więc to nie problem. 

Jeszcze jedna rzecz. Ten model jest już chyba nieprodukowany? W takim wypadku warto sprawdzać - jeśli się da - date wyprodukiwania, żeby trafić na jak najświeższy akumulator? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, gamemaster napisał(-a):

Mam Ga700, który jest chyba mikrominimalnie większy, więc to nie problem. 

Jeszcze jedna rzecz. Ten model jest już chyba nieprodukowany? W takim wypadku warto sprawdzać - jeśli się da - date wyprodukiwania, żeby trafić na jak najświeższy akumulator? 


Produkowany. Dostaniesz bez problemu nowkę…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, gamemaster napisał(-a):

Mam Ga700, który jest chyba mikrominimalnie większy, więc to nie problem. 

Jeszcze jedna rzecz. Ten model jest już chyba nieprodukowany? W takim wypadku warto sprawdzać - jeśli się da - date wyprodukiwania, żeby trafić na jak najświeższy akumulator? 

 

12 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):


Produkowany. Dostaniesz bez problemu nowkę…

Mój kupiony w połowie maja, produkcja koniec 2020 roku jak się nie mylę

IMG_20210518_000359~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytalem, że GPR zastępuje starego Rangemana i zrozumiałem, że nie będzie produkowany. Dobrze wiedzieć, dzięki :)

Jakie, waszym zdaniem, są najfajniejsze kombinacje kolorystyczne? Chyba nie wsztskie są dostępne w PL, ale też widzę, że niektorzy koledzy z forum sami zmieniają kamuflaż na sezon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer jeden wersja ze zdjecia, customowa wersja. Drugie miejsce to DCJ. Trzecie miejsce wersja oliwkowa.

IMG_20210529_150650.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, pazikk napisał(-a):

Numer jeden wersja ze zdjecia, customowa wersja. Drugie miejsce to DCJ. Trzecie miejsce wersja oliwkowa.

IMG_20210529_150650.jpg

Muszę przyznać, że ta na zdjęciu jest rewelacyjna


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ją zobaczyłem pierwszy raz w necie to było po mnie. Taka miłość od pierwszego wejrzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p.r.p. napisał(-a):

Podpowiem swoją własną wersję..
465af580a5ef02f402d290dbe0196def.jpg84c5ffc8b32bf081263703f27bdedf5d.jpg2dc5244cc57d94584c5b3aed1b01fd9e.jpg70cd58348a6861cedcfec2fcca10113f.jpg

No ta wersja robi mega wrażenie 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Podpowiem swoją własną wersję..
465af580a5ef02f402d290dbe0196def.jpg84c5ffc8b32bf081263703f27bdedf5d.jpg2dc5244cc57d94584c5b3aed1b01fd9e.jpg70cd58348a6861cedcfec2fcca10113f.jpg

 

Żółtawy wyświetlacz jest z jakiejs kinkretnej wersji, czy tak po prostu wychodzi na foto? 

Żółto-czarna kombinacja jest mega. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest GW-9430EJ-9JR (żółty romek, czarne przyciski, żółty wyświetlacz etc.) z bezelem od wersji gw-9400DCJ i czarnym paskiem carbonowym od GW-9400J z dodatkowo przełożoną sprzączką i szlufką od żółtego paska GW-9430EJ-9JR. W skrócie ww romek znany jest tu jako gw-9430p.r.p. mod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.