Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki!

a spojrzenie pod kątem od lewej? W GW-M5610-1ER właśnie zanikanie zerkając od lewej denerwuje mnie najmocniej, bo to na w sumie najbardziej naturalny kąt sprawdzania godziny, jak się nosi zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od egzemplarza kostki i Romana. W moim przypadku Romek wypada blado - dosłownie i w przenośni ;) Znaczy się, nie jest z nim źle, ale kostka wypada lepiej. Oczywiście piszę o spojrzeniu na wprost. Pod kątem z lewej w obu jest idealnie.

Pisząc "kostka" mam na myśli GW-M5610. W GW-5000 jest świetnie w każdej pozycji - nawet pod dość sporymi kątami, ale tutaj to też podobno kwestia egzemplarza.

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie z każdej strony 9400 wypada lepiej, przy spojrzeniu z prawej oba mają podobną czytelność. Ale faktycznie tak jak pisze @clusca, to może być kwestia egzemplarza.

IMG_20210919_233135.jpg


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @clusca i @jestem_w_shocku za odpowiedzi. Tak czy siak, zaczynam szukać jakiejś promki na GW-9400, z głowy nie mogę sobie wybić go od pół roku, także to znak, że należy go nabyć drogą kupna 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mc9 napisał(-a):

Dzięki @clusca i @jestem_w_shocku za odpowiedzi. Tak czy siak, zaczynam szukać jakiejś promki na GW-9400, z głowy nie mogę sobie wybić go od pół roku, także to znak, że należy go nabyć drogą kupna 😉

... i to się chwali decyzja jak najbardziej słuszna w sprawie zakupu i drogi nabycia - dobrze że nie rozboju i grabieży :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Romka mój egzemplarz chyba z 2014 roku miał lepszy wyświetlacz. Potem go sprzedałem bo nie chciało mi się zmieniać paska i bezela i dołożyłem do wersji DCJ i wyświetlacz jest słabszy ale zegarek że mną już 3, 5 roku. Romek nie przerwanie prawie od początku produkcji prawie 7 lat. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniejszy LCD to ma camouflage CMJ. Nawet żółtek przy nim wysiada.. Mogłem brać jak był po 1600 z groszem w TT te parę lat temu. Ech..
25c6636a0ecd381bc29a7fe86a10ed12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś też żółty Roman, ale w ciuchach DCJ.

 

20210925_114316-picsay.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za duży 

Nie za duży, po prostu telefon z bliska zniekształca. 🤣 Zobacz wątek gshock a nadgarstek. Tam wkleiłem tak jak trzeba. Na 19cm leży bdb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go dał na jakiś czas na kwarantannę. Po co znowu się uganiać za Romkiem w dobrej cenie, niech sobie poleży w odosobnieniu ze dwa/trzy miesiące, może Ci przejdą nieczyste myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p.r.p. napisał(-a):


Nie za duży, po prostu telefon z bliska zniekształca. 🤣 Zobacz wątek gshock a nadgarstek. Tam wkleiłem tak jak trzeba. Na 19cm leży bdb. emoji6.png

 

na podstawie pobieżnych obliczeń wychodzi że ręka jest w SAM RAZ :

 

458970092_Zrzutekranu2021-09-27123721.jpg.7bd4d78e8f1b71db27f030299f7d6933.jpg935588578_Zrzutekranu2021-09-27124123.jpg.86ba12df563c9535e6ee7e950f056e96.jpg20210925_114316-picsay.thumb.jpg.8e87203de0032bdb317a1e9f0b35501f.jpg.50e7b0736c95119d457116d1e4871a1e.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, clusca napisał(-a):

Ja bym go dał na jakiś czas na kwarantannę. Po co znowu się uganiać za Romkiem w dobrej cenie, niech sobie poleży w odosobnieniu ze dwa/trzy miesiące, może Ci przejdą nieczyste myśli ;)

To mnie właśnie powstrzymuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tomaliusz napisał(-a):

Roman jest duży i brzydki i mam nieczyste myśli bazarowe :ph34r:

Postaw sobie gdzieś w widocznym miejscu i ustaw barometr. Będziesz miał małą i ładną stację pogodową ;)


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Romka Burtona, czyli GW-9400BTJ-8ER. Stan "jak nowy" tylko mnie interesuje. Może być składak. I z dobrym kontrastem.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):

Kupię Romka Burtona, czyli GW-9400BTJ-8ER. Stan "jak nowy" tylko mnie interesuje. Może być składak. I z dobrym kontrastem.. 🤣

... no i za pu ceny :) 

 

a tu nie wiem :) coś tam wyskakuje :) 

https://www.idconceptstores.com/shop/watches/casio-g-shock/g-shock-x-burton-gw-9400btj-8er/

 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):


Jak pomyślę, że po przeliczeniu na plny trójka z przodu się pojawia, a kiedyś była jedynka to ech.. emoji17.png

 

tak też przeliczyłem ale ciężko go dostać - sklepu nie znam :) drożeje wszytko ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.