Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

"Znudził się", a jak za kilka miesięcy będziesz chciał do niego wrócić i wtedy dopiero będzie lament.

Dobrze się zastanów :)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się do dziś pukam w głowę, że sprzedałem GD-350-8ER szarego :rolleyes:


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pazikk napisał(-a):

Dostałem ostrzeżenie hehehe. To chyba jednak zostanie ze mną, myślałem że będzie można więcej wyciągnąć z niego. 

miałem Ci napisać abyś nie pytał o cenę ale widzę że spóźniłem się :)  - a chciałem ci dać za niego:  2 gęsi garbonose,  2 kauckie białe oraz  gęś ekologiczna - jedna (1) bo jakbym dał dwie to bym przepłacił !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sol napisał(-a):

"Znudził się", a jak za kilka miesięcy będziesz chciał do niego wrócić i wtedy dopiero będzie lament.

Dobrze się zastanów :)

 

Lament to jest za gw-9300. Jeden Romek i tak w szufladzie siedzi. 

2 godziny temu, ShoRtie napisał(-a):

Ja się do dziś pukam w głowę, że sprzedałem GD-350-8ER szarego :rolleyes:

A ja nie kupiłem jak był na Amazonie. Teraz trzeba czekać do grudnia i to nie wiadomo czy się pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja przemyśle czy wam go nie sprzedać bo wszystko mi w nim pasuje tylko nie ma, kiedy nosić i jakiegoś kolejnego automat bym kupił a mam właśnie z Amazona kilka razy w domu na ręku tylko pasek lekko odcisniety. Jak przemyśle temat to napisze. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czekam z niecierpliwością ^_^


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

To ja przemyśle czy wam go nie sprzedać bo wszystko mi w nim pasuje tylko nie ma, kiedy nosić i jakiegoś kolejnego automat bym kupił a mam właśnie z Amazona kilka razy w domu na ręku tylko pasek lekko odcisniety. Jak przemyśle temat to napisze. 

wypożyczaj za kase - taka wypożyczalnia zegarków : na tydzień, miesiąc itd... (i zniżki i promocje zrób !!! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, murcins napisał(-a):

Sop7nNc.jpg

tak to jest jak się nosi w kieszeni czarna dziurę co pochłania nawet zegareczki !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że to zdjęcie sprzedażowe.

Zegarek szuka nowego właściciela ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sol napisał(-a):

ja myślę, że to zdjęcie sprzedażowe.

Zegarek szuka nowego właściciela ;)

 

jak widać rozdzielił się w poszykowaniu nowego właściciela i jak drony wysłał cząstkę siebie na rekonesans !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogan84

Hejka. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś sklep gdzie można kupić GW 9400 w dobrej cenie i żeby nie trafić na podróbkę i nie mieć problemu z serwisem. Przeglądałem już jak odróżnić podróbkę od oryginału ale na foto to można dać wszystko. Używany też wchodzi w grę jeśli będzie ze sprawdzonego źródła. Dziękuję za ewentualne podpowiedzi. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Pogan84 napisał(-a):

Hejka. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś sklep gdzie można kupić GW 9400 w dobrej cenie i żeby nie trafić na podróbkę i nie mieć problemu z serwisem. Przeglądałem już jak odróżnić podróbkę od oryginału ale na foto to można dać wszystko. Używany też wchodzi w grę jeśli będzie ze sprawdzonego źródła. Dziękuję za ewentualne podpowiedzi. Pozdrawiam 

Ja kupiłem tutaj, wszystko OK.

https://www.zegarki-diament.pl/produkt/zegarek-meski-casio-g-shock-gw-9400-1er-rangeman

 

Dobra cena obecnie to chyba poniżej 1k.

Czasem trafiają się poniżej 900 zl.


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Szanownych Kolegów🍻Który z G ma tak jak Rageman załaczanie stopera prawym przyciskiem, jeśli obecnie jesteśmy na godzinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ptakug napisał(-a):

Pytanie do Szanownych Kolegów🍻Który z G ma tak jak Rageman załaczanie stopera prawym przyciskiem, jeśli obecnie jesteśmy na godzinie. 

Znam dwa, GW-9400 i GA-800, na pewno jest ich więcej.


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-700 ponoć również. GWR-B1000 uruchamia stoper po tzw. dwukliku górnego prawego przycisku.

Jest też GD-350, który ma dedykowany przycisk do uruchamiania timera, a nie stopera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.