Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Sportowy do 20, max 25 tys. euro.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze w tym roku planujesz zakup? Bo nie wiem czy dalej śledzić forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od paru czynników, ale kupując taki zegarek absolutnie nie chce się z niczym śpieszyć, nie chce się na nic napalać, wszystko muszę sobie na spokojnie pare razy jeszcze przemyśleć. Wolę uniknąć później sytuacji typu "a może jednak mogłem wziąć tamten zegarek". Zastanawiam się też nad opcją dwóch zegarków zamiast jednego, strasznie mnie męczy zestaw Inge Chrono Racer + jakiś GO np. Diary albo Counter. Tutaj wiele zależy od przymiarki interesujących mnie Patków i Lange, jakie te zegarki zrobią na mnie wrażenie... Wciąż nie widziałem też jeszcze ceramicznego divera od AP. Zobaczymy, napewno się pochwale :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nautilius za prostotę, styl i ponadczasowosc :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.