Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hiob

Gdzie w Krakowie przeczyścić/naoliwić Omegę i Rolexa?

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że tak chyba trzeba będzie zrobić, Wygląda na to bowiem, że jedyną alternatywą dla Heuera jest odesłanie go do Szwajcarii. Natomiast jeśli chodzi o Omegę, to wg. ich strony internetowej czyszczenie i renowacja kosztuje "tylko" 710 dolarów, czyli wg. dzisiejszego kursu dolara trochę ponad 2 tys zł, a zatem niewiele bym zaoszczędził szukając tańszej alternatywy w Polsce. Tym bardziej, że chyba od Omego należy się spodziewać gwarantowanej usługi na najwyższym poziome, a u polskich rzemieślników - jak widać z tego forum - bywa różnie.

Ale mistrz na Pieknej pracuje sam dla siebie i nie wysyła nic do Szwajcarii tylko sam robi a za serwis Omegi tez nie weźmie 2 tys. I naprawde można mu ufać!!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mistrz na Pieknej pracuje sam dla siebie i nie wysyła nic do Szwajcarii tylko sam robi a za serwis Omegi tez nie weźmie 2 tys. I naprawde można mu ufać!!

 

Tylko jeśli mam alternatywę: serwisowanie zegarka w USA w autoryzowanym punkcie, albo wysyłanie go do warszawy, by jakiś, nie wątpię, dobry fachowiec, zrobił to samo za te same pieniądze, to dla mnie prostszym i pewniejszym wyborem jest skorzystanie z usługi na miejscu. Tym bardziej, że taka usługa wiąże się z dwuletnią gwarancją.

 

Natomiast jeśli chodzi o renowację Heuera, to obawiam się, że serwis w Szwajcarii może być tak drogi, że mnie na to po prostu nie będzie stać. Ale mogę się myslić, bo ani nie wiem ile Heuer sobie liczy za odnowienie zegarka, ani nie wiem ile za to liczy "mistrz z Pięknej". I pewnie bez zobaczenia zegarka żaden mi tego nie powie, choć każdy mógłby przynajmniej dać mi jakieś przybliżenie tej kwoty.

 

Pewnie zadzwonię i zapytam. :D

 

/edit/  Nie zadzwonię i nie zapytam. Telefon mistrza Bronowskiego dzwoni od godziny, ale nikt go nie odbiera, a namiary na warsztat Heuera w La Chaux-de-Founds są ściśle tajne przez poufne. Oficjalna strona TAG Heuera informuje, że to jest jedyne miejsce, gdzie można naprawić ich "vintage" zegarki, tylko nigdzie nie informuje jak to miejsce znaleźć i jak się z nim skontaktować. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak zapytam lekko z innej beczki - gdzie w Krakowie mogę zobaczyć i przymierzyć Rolexa? Jestem w Krakowie dopiero kilka miesięcy, nie znam za bardzo miasta a google nie potrafił mi pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to w sumie i tak tylko krok od Krakowa. Jakiego wyboru zegarków mogę się tam spodziewać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja z kolei zapytam, jakie są ceny Rolexów u oficjalnego dealera w Polsce? Ile np. kosztuje Explorer II, albo Stainelss Steel Daytona ? I czy mówiąc "wszystko" miałeś na myśli także stalową Daytonę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.