Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Drake

Orologeria Bodoni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , korzystał ktoś z usług tego turyńskiego sklepu ?? Mają sklep stacjonarny i internetowy , status ,,Trusted seller'' na chrono24 i bardzo dobre ceny na nowe  PO 8500 , do której się przymierzam . A może natknęliście się na jakieś niepochlebne komentarze w sieci na ich temat ??

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi .

 

http://www.orologeriabodoni.com/orologi_nuovi.asp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie , ceny nizsze niz w Hameryce , fajnie jakby to byla prawda ale ciezko uwierzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem tylko pozytywne informacje o nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autora tematu : zanim zdecydujesz się na zakup zegarka w Włoch, to upewnij się dwa razy, że jest to pewne i sprawdzone źródło, najwięcej wałów pochodzi z tego właśnie państwa. Napewno jak pogrzebiesz w starszych tematach, to znajdziesz wiecej info. na ten temat. Ja osobiście również mam niezbyt miłe wspomnienia, choć w moim akurat przypadku nie chodziło o zegarki, niemniej spory niesmak pozostał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlochy to podobno najwiekszy rynek zegarkowy w europie , najwiecej luxusowego szajsu sprzedaje sie wlasnie tam.

Niestety Wlosi ..no coz..nie uogolniam na caly narod..sa uczciwi inaczej czesto..to troche jak we wloskiej pilce , duzo

aktorzenia , prowokacji , rzekomych faulow...jak gadasz z wloskim sprzedawca to moze to byc taki Marco Materazzi..

 

generalnie na haslo Wlochy zawsze zapala sie czerwona lampka w tle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem u nich, więc się nie wypowiadam.

Chciałbym tylko zauważyć, że wrzucanie wszystkich Włochów do jednego wora może być mocno krzywdzące. W końcu nie każdy Polak pracuje u Niemca za ćwierć ceny, chla wódę i kradnie ....


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt tutaj nie twierdzi, że każdy Włoch to odrazu wałek.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroce do tematu. Kupował ktoś u nich?

Chciałbym tam kupić jeden zegarek bo jest atrakcyjna cena ale trochę się obawiam :/


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony dodam ,że mam potwierdzenie od znajomych Włochów że takowa firma istnieje i działa pod tym adresem w Turynie . Zadzwonili tam i rozmawiali ze sprzedawcą w Orologeria Bodoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda kupilem juz cos innego ale dzieki :)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosław Wolf

ccccccccccccccccccc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu :) bardzo ładny TH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem iz oni sprzedają zegarki, a gwarancje podbija ktoś inny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem iz oni sprzedają zegarki, a gwarancje podbija ktoś inny ?

 

Zagwozdka niezła , firma z Turynu ( Bodoni )  a gwarancja podbita przez firmę z drugiego końca Włoch z Ostuni k.Brindisi . 

http://www.gioiellerialoscrigno.it

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano taka że nie masz dowodu zakupu u AD, który podbił gwarancję. Nie wiem jaka jest procedura ale u nas niektórzy żądają w przypadku reklamacji - karty gwarancyjnej z dowodem zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawą gwarancji producenta jest karta podbita przez autoryzowanego dystrybutora, żaden rachunek nie jest wymagany.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano taka że nie masz dowodu zakupu u AD, który podbił gwarancję. Nie wiem jaka jest procedura ale u nas niektórzy żądają w przypadku reklamacji - karty gwarancyjnej z dowodem zakupu.

gdzie tak zadaja? Wystarcza karta gwarancyjna bo gwarancja nie jest na rachunek. Oni wtedy sprawdzaja czy w momencie zakupu jubiler byl oficjalnym AD i tyle. Jak byl to masz naprawe za darmo a jak nie to platny serwis.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.