Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jaco200sx

Gdzie dostane jeszcze zegarek Casio EF-550D-1A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Poszukuje zegarka Casio EF-550D-1A i nigdzie go już nie ma w rozsądnej cenie.

Są wersje z białą tarczą (7a) ale takie mi się nie podobają. Są w cenie 530-550zł. I w takiej cenie poszukuję 1a. Ale najtańsze jakie znalazłem to kwota prawie 900zł!

Czy macie jakieś źródło a najlepiej adres internetowy sklepu gdzie dostane taki zegarek w cenie właśnie koło 550zł?

Oczywiście chodzi o oryginał :)

Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... dziwi mnie taka różnica w cenie, ale znalazłam ten zegarek tutaj http://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_EF-550D-1A.html W cenie 891 zł, ale wiem, że jak się do nich zadzwoni i ponegocjuje cenę to można jeszcze rabat dostać. Ale do 550 zł zbić to raczej się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem kto jest gwarantem i gwarancja jak najbardziej będzie, po prostu realizowana u sprzedawcy. A instrukcja do tak skomplikowanego w obsłudze zegarka faktycznie jest rzeczą konieczną, wartą dopłaty 200-300 zł. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.