Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Młody92

Kirowskije

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/stary-kirowski-krab-morska-zielen-i3669074379.html

Zdaje sobie sprawę, że cena mocno przesadzona ale jestem zdecydowany na Kirowskiego z ładnym ringiem a obserwując allegro od jakiegoś czasu, nic lepszego nie widziałem.

Głównie chodzi mi o stan, czy wart kupna czy trafi się coś lepszego... Największe wątpliwości budzą we mnie odpryski na krawędziach ringu, czy na żywo nie będą rzucały się w oczy czy wręcz odwrotnie...  po prostu potrzebuję wsparcia w decyzji ;)

 

Zegarek trafi na damski nadgarstek więc kolorystyka jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena to nie jest mocno przesadzona, ale jest po prostu od czapy. Czy trafi się coś lepszego? Ten jest w dobrym stanie, ale nie idealnym. Kopertę masz troszkę zmęczoną, ale taką w idealnym stanie znaleźć ciężko, bo to nie stal, tylko chromowanka. Tarczę masz tutaj ładną, bez zabrudzeń większych. Te odpryski, o których piszesz, ledwo widać na dużych zdjęciach. To jest nieduży zegarek, raczej nie będą się rzucać w oczy (tak samo jak wżery na kopercie). Dekiel chyba ktoś czymś potraktował, powinien być gładki, zdaje się. Ja bym szukał taniej, w tym stanie ten zegarek powinien kosztować kilkadziesiąt złotych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seledynowe kraby są stosunkowo rzadkie więc stąd parcie na wyższe ceny. Normalnie powinien raczej kosztować ok.100-150zł

Natomiast zawsze trzeba być czujnym czy wew. ring jest rzeczywiście tej barwy czy jest przemalowany.

Stan nie jest zły ale też nie jest b.dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny, to widywałem na bank poniżej stówy w tym kolorze na allegro, ale może ostatnio skoczyły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.