Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Hos57

Jaki to zegar?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hos57

Proszę o info przed zakupem, oryginał czy podróbka.

post-36616-0-31030100-1384116536_thumb.jpg

post-36616-0-24946200-1384116550_thumb.jpg

post-36616-0-30931500-1384116570_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy tzw. Francuz. Obudowa z całą pewnością oryginalna wykonana z cynkalu (popularny szajsmetal). Werk na pewno z okresu wykonania obudowy (przełom XIX/XX wieku), ale czy nie dokonano tu przekładki tego nie jestem w stanie stwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hos57

Obudowa jest lekka i w bardzo dobrym stanie, mechanizm kompletny, czysty i garnący się do chodu. Jaką kasę za niego można dać w przybliżeniu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hos57

W jakim przedziale cenowym bo ja zajmuję się okresem PRL i chciałbym powoli reorganizować moje zbiory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest mnóstwo podobnych zegarów. Porównaj ich ceny i w ten sposób uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.

Dla zaspokojenia mojej ciekawości napisz jakie wymiary posiada ten zegar (szerokość i wysokość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hos57

Zapomniałem jeszcze o długości

Wysoki na 480 mm, długi na 340 mm, szeroki na 130 mm. Właścicielka wyceniła go na 1000 zł. Brakuje wahadła i klucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonka też nie widzę i nakrętki do niego. Klucz nie jest problemem. A cena? Chyba musisz poszukać w zakończonych na All. i zobaczyć ceny uzyskane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cena nie jest najgorsza jak za  zegar o takich gabarytach. Na plus jest także to, że obudowa jest bez uszkodzeń (przynajmniej ja ich nie widzę), a klucz i dzwonek to nie problem. Większy kłopot będziesz miał z wahadłem. Spróbuj utargować chociaż stówkę. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hos57

Myślę, że cena nie jest najgorsza jak za  zegar o takich gabarytach. Na plus jest także to, że obudowa jest bez uszkodzeń (przynajmniej ja ich nie widzę), a klucz i dzwonek to nie problem. Większy kłopot będziesz miał z wahadłem. Spróbuj utargować chociaż stówkę. Powodzenia.

Dzwonek jest tylko zdjęty a wahadła widziałem na allegro. Naprawiałem taki mechanizm i wiem jak wygląda. Hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.