Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lenybo

Skywatches.com.sg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Czy mogę prosić o Wasze opinie na temat sklepu skywatches?

Czy ktoś z Was kupował tam zegarki?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, kupuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nie dostanę nagrody za odkopanie tematu- chciałem tylko w razie czego dla potomnych podzielić się pozytywnymi doświadczeniami ze skywatches:

 

  • 26.04.17 zakup SKZ211 - platność paypal, bez rejestracji na stronie, wysyłka bez opakownia zwykłą pocztą - po chwili otrzymałem potwierdzenie mailowe

  • 05.05.17 - mail ze skywatches informujący, że paczkę wysłano - załączono numer do śledzenia paczki

  • 11.05.17 - otrzymuje zegarek, bez vat i cła


Załączam statusy śledzenia paczki. Sam w danym momencie nie wiedziałem czy zegarek został zatrzymany czy nie, więc jeżeli Twoje statusy wyglądają podobnie to udało Ci się kupić tanio swój zegarek :)

 

8315615_track.gif

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nie dostanę nagrody za odkopanie tematu- chciałem tylko w razie czego dla potomnych podzielić się pozytywnymi doświadczeniami ze skywatches:

 

  • 26.04.17 zakup SKZ211 - platność paypal, bez rejestracji na stronie, wysyłka bez opakownia zwykłą pocztą - po chwili otrzymałem potwierdzenie mailowe
  • 05.05.17 - mail ze skywatches informujący, że paczkę wysłano - załączono numer do śledzenia paczki
  • 11.05.17 - otrzymuje zegarek, bez vat i cła
Załączam statusy śledzenia paczki. Sam w danym momencie nie wiedziałem czy zegarek został zatrzymany czy nie, więc jeżeli Twoje statusy wyglądają podobnie to udało Ci się kupić tanio swój zegarek :)

 

8315615_track.gif

Jaka poczta wysłany został zegarek ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z singapuru bezpośrednio do pl czyli singpost->poczta polska.

 

Na singpost mozna było śledzić paczkę aż do zatrzymania na cle w Warszawie. Potem pod tym samym numerem tracking był przez pocztę polską obsługiwany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem ze dostałem meila z numerem do śledzenia paczka wysłana 23 dziś 26 a jak sprawdzam numer w Singpost to dalej mi pisze że stan pozycji nie został znaleziony w systemie. To normalne że się tyle czeka na aktualizację czy powinienem się martwić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, które sklepy wysyłają zegarki bez pudełka i deklarują np. 15$ za "przyrząd pomiarowy". To zdecydowanie zmniejsza szansę na kontrolę celną.

 

Z własnych doświadczeń wiem tylko, że Longislandwatch wysyła w pudełku i z deklaracją rzeczywistej wartości. Teraz czekam na pasek gumowy Obris Morgan i dostałem informację, że deklaracja na przesyłce to 1$. Podobnie akcesoria zegarkowe od Chińczyków z aliexpress i ebay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarze to w creationwatches są tacy kreatywni też:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem 2x, bez problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem. Po prawie miesiącu czekania okazało się że błędny numer wpisany w certyfikacie (ostatnia cyfra). Skontaktowałem się mailowo, ciekawe jak podejdę do sytuacji.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na podstawie Waszych doświadczeń - ile czasu mija mniej więcej od przyjęcia w warszawskim WER do dostarczenia przesyłki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie moich to tydzień w porywach, ale to odosobnione przypadki i zazwyczaj jakieś 3 dni, a bywało, że i nazajutrz miałem przesyłkę. Nie ma reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Rozumiem, że jeśli do WER trafiła w sobotę to czas powinienem liczyć od dzisiaj? :)

 

Eh, pierwszy raz zamawiam coś z zagranicy i nie przywykłem do czekania

 

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego doświadczenia mogę napisać, że czasem po WER od razu paczka szła na pocztę, więc jakieś dwa dni im to zajmowało. Rekord to chyba 11 dni kalendarzowych na WER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na poparcie moich słów ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na poparcie moich słów ;)

 

attachicon.gifPrzechwytywanie.PNG

Zazdroszczę, u mnie status "w transporcie" od 26.08. Mam nadzieję że niedługo się doczekam :)

 

szło listem poleconym ekonomicznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si, zawsze tak leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamawiał może ktoś ostatnio z tego sklepu, jak teraz wygląda sytuacja z doręczeniami ile to mniej więcej czasu trwa, wysyła bez pudełka?

Od 3 stycznia mam info  że wysłane i kompletnie nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym wysłali i jaki zegarek? Dużo paczek pogubili, ale to w okresie świątecznym i niestety umyli ręcę. Zresztą jest informacja, że przy paczce ekonomiczniej nie ma możliwości ubezpieczenia od zagubienia. Normalnie powinno ok 4-6 tygodni iść pocztą od momentu nadania. Kurierem nie zamawiałem, ale podobno 3-4 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię, to mnie teraz zdenerwowałeś, mam nadzieję że mój list polecony ekonomiczny dojdzie.
Czyli czekam jeszcze do końca lutego, później mogę zacząć się martwić.
Naczytałem się że ludzie dostawali przesyłki w 14 dni i się na taki termin nastawiłem, widać to jest zbyt optymistyczna prognoza.

To co jak zegarek do mnie nie dotrze to nie dostanę zwrotu kasy, płaciłem PP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od sky nie dostaniesz zwrotu. Mój ekonomiczny szedł 7 tygodni więc czekaj cierpliwie. Niestety w okresie świątecznym mają spore opóźnienia więc jest opcja, że poczekasz jeszcze dłużej. Ja zamówiłem w listopadzie paczkę z innego sklepu z Azji i też czekam, ale raczej nastawiam się, że nie dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PP ubezbiecza transakcje, musisz tylko zachować właściwe terminy (nie pamiętam teraz jakie), po których przekroczeniu zgłaszasz sprawę do PP a oni kontaktują się że sprzedającym i wyjaśniają sprawę. Jak nie da się sprawy wyjaśnić, to zwracają Ci kasę a sami próbują ją odzyskać - przecież za to sami kasę biorą.

 

Miałem kiedyś taka sytuację i szybko sprawa została rozwiązana, w postaci zwrotu kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.