Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Funakoshi

Omega Seamaster

Recommended Posts

Odważny jesteś, jeśli zalicytowałeś na podstawie takich zdjęć:)

A co do samego zestawu, to moim zdaniem jest wszystko poza paragonem/fakturą potwierdzającą zakup.

Jutro mam okazje odebrać zegarek osobiście. Skoro jednak zadaje takie pytania nie zobaczę nic podejrzanego w zestawie...

Jeśli możesz odebrać osobiście umów się u dobrego zegarmistrza i poproś o sprawdzenie zegara pod kątem oryginalności (na pewno warto za to zapłacić). Po takich zdjęciach ja zdecydowałbym się tylko pod warunkiem sprawdzenia. Jak Ci go Zegarmistrz otworzy to potwierdzi także czy mechanizm wymaga przeglądu. Dobry fachman pozna od razu czy wszystko jest ok. Jak będzie trzeba mechanizm nasmarować to przy tej cenie zakupu i tak Ci się opłaci.

Nie ukrywam, że zdecydowałem się w pierwszej minucie. Jeżeli zegarek okaże się odrobine zużyty to cena i tak będzie względnie okazyjna. Chyba się nie mylę? Kogo polecicie w Warszawie i ile będzie mnie to kosztować mniej więcej?

możesz zajrzeć do Zaleskich.. przy Anielewicza ,bodajże..

Ja bym poszedł na Piękną do p. Zbyszka. Tanio nie jest ale dobrze na pewno.

Pair a dice dobry jesteś jak po takich zdjęciach oceniasz, że wszystko ok. Też bym tak chciał.

Pair a dice dobry jesteś jak po takich zdjęciach oceniasz, że wszystko ok. Też bym tak chciał.

i ja ;)

Pozdrawiam, Marek

i ja ;)

ja bralem pod uwage jeszcze mozliwość innego kontaktu, ktory na pewno byl mozliwy w celu wyjasnienia wszelkich watpliowsci, wg mnie to nie jest jakis na sile wkret, widze taka zasade, że zazwyczaj wlasnie wiekszość takich ofert jest traktowana nawet bez glębszego przyjrzenia za lipe choć nie zawsze tak jest faktycznie, a czasem wystarczy napisac, zadzwonic, dopytac... i mozliwe, ze zrobic w konsekwencji dobry biznes.

Trzeba było tak od razu.

Brak dowodu zakupu i karty/książeczki/certyfikatu chronometru.

Certyfikatu chronometru to juz od lat nie dają :P  jak zapłacisz oddzielnie to wtedy dostaniesz ,

a jak nie to ma  wystarczyć napis na tarczy

żadna okazja, zegarek bez oryginalnych papierów i jak znam życie  do kompleksowego serwisu.

który w SC kosztuje jakieś 1500 przynajmniej ja tyle płaciłem za czarnego bonda.

Do tego ciekawi mnie stan samego bezla i lumy .

No i co tam Funakoshi? Odebrałeś? Ciekaw jestem bo zegarek znowu na aukcji na alle:

http://allegro.pl/zegarek-omega-seamaster-i3724831056.html

Pair a dice masz dużą szansę wylicytować i już nie będziesz musiał czuć u Siebie zazdrości żeś nie licytował. No chyba, że sprzedawca hurtowo sprzedaje na podstawie jednego kompletu zdjęć to może jeszcze i inni się załapią :)

Brak entuzjazmu na forum spowodował, że będę poszukiwał czegoś ciekawego dalej

Tłumaczysz się jak Nowak z zegarkami, czyli że co ? przy odbiorze okazał się nie taki i zrezygnowałeś czy też w ogóle nie chciałeś go kupić !

"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

Omega Speedmaster Co-Axial

więc wyjaśniło się dlaczego pojawiła się powtórna oferta

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepepatryk
      Witam

Panie i Panowie, proszę o doradztwo w sprawie zakupu kobiecego zegarka. Chciałem zrobić niespodziankę Żonie i kupić jej jakiś fajny zegarek.
      Kryteria:
      - nowy
      - full set
      - cena max 2500 Euro
      - do codziennego użytku
      - wygodniejszy będzie kwarc (mniej obsługowy)

Żonie podobają się Hubloty i Rolexy, ale budżet nie ten. Póki co najbardziej przemawia do mnie Cartier Tan Solo, Tudory, może TH Carrera. Macie coś jeszcze na myśli? 

Dzięki z góry, Pepe
    • By S..
      Witam,

proszę o rekomendacje zegarków do 2000 zł (budżet można trochę nagiąć, ale bez przesady).
      Zegarek nie musi być nowy, koniecznie mechanik. Automat będzie plusem, ale niekoniecznie.

Ostatnio prawie kupiłem omegę seamaster z 1960 r. z tej aukcji: https://allegro.pl/oferta/omega-seamaster-black-mat-nareczny-klasyk-stal-box-9123655420
      btw. czy takie aukcje na allegro mają w ogóle sens, czy za duże ryzyko?

Wymagania:
      Mam nadgarstek 16,5 cm więc zegarek nie może być za duży
      Ciemna tarcza
      Elegancki
      Tarcza bez numerowania godzin na indeksach

Będę wdzięczny za każde propozycje.
    • By lukaszwojtasiewicz
      Witajcie kochani,

jestem tu nowy i w ogóle nie znam się na zegarkach, dla tego proszę was o pomoc w ocenie oryginalności tego zegarka. Jaki model? Który rok? Czy da się go naprawić i w jakich pieniądzach? Wiem że jest w tragicznym stanie I ewentualnie ile byłby warty po naprawie?

Numer seryjny to: 4602374

Z góry dziękuję wszystkim dobrym duszom za pomoc

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.