Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

Posted (edited)

Miałem tego Orienta, a w zasadzie dwa - czarny i niebieski, mam Christophera W. To dwa zupełnie różne zegarki. Orient jest elegancki i poprawny, Krzysiek bardziej casualowy, ale ma za to mega "fun factor". Nie chcę nic mówić, ale ja tam brałbym Krzysztofa ;) Co nie zmienia faktu, że ten OS jest bardzo fajnym zegarkiem i w tej cenie również warto go rozważyć.

EDYTA:

Może trochę to spłyciłem. Mam ChW C65 Trident Divera i to do niego porównywałem Krzyśka, który ma wiele innych modeli, ale ogólnie również swoje zdanie podtrzymam. Orient jest mocno klasyczny, a Krzysztofy mają to "coś" moim zdaniem :)

Edited by clusca

Czy warto jest dla mnie dwuznaczne bo "historycznie patrząc" kupowałem ten model za ponad 1k pln... Więc cenowo bywały taniej, choć aż tak mocno tylko raz się trafiły. Zapominając jednak o tym to tak, zdecydowanie warto wydać na niego tyle $ Bardzo fajny, dobrze wykonany zegarek z porządnym AR. Bransoleta taka se, ale adekwatna do pułapu cenowego ;)

waLVcj4.jpg

@Natalia, zatem jeśli szukasz czegoś bardziej eleganckiego, to ten OS się świetnie wpisuje w Twoje potrzeby. Szkoda, że nie mają na CW wersji białej, którą kolega @Krygo wyżej pokazał na zdjęciu. Jest MZ bardziej przyjazna kobietom, ale to już zależy co Ci się bardziej podoba :) Chociaż pokazujesz również wersję z białą tarczą, więc może poczekaj, być może niebawem pojawi się tam i taka w rozmiarze 39mm.

48 minut temu, Natalia napisał:

Szukam właśnie czegoś eleganckiego, bardziej mi się podoba:

https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-star-basic-date-japan-made-white-dial-automatic-re-au0401s00b-mens-watch-18600.html

Szkoda, że to 42mm i byłoby raczej za duże. Bambino 40mm jeszcze jakoś noszę. Identyczna wersja damska 36-38mm byłaby idealna. 

spacer.png

spacer.png

Jeśli chcesz mniejszego bicolor to popatrz na nowe Meccaniche Veneziane Redentore 36.

Panowie macie jakiś namiar na bransoletę do tego modelu? Ten pach mi tu w ogóle nie pasuje....

313f4d5121c54cc28855efee44cec09c.jpgc1138103b6d6fb3a987d5cf3d047100e.jpg

Mnie się też wydaje, że to bardziej paskowy zegarek, a nie bransoletowy :)

Te tłocznia a'la krokodyl tak średnio kolor jest w porządku

No jaki pasek w takim razie?

Posted (edited)

Moim zdaniem krokodyl jej pasuje. Może spróbowałbym nieco jaśniejszy. Albo wiem, jaśniejszy brązowy struś byłby super :)

Coś jak poniżej. Podobny styl zegarka, podobny kolor tarczy.

Hamilton Jazzmaster Viewmatic Auto Watch H32755851

Edited by clusca

Kurczę (powinien powiedzieć : o struś) tak się najarałem tą certinką że nie chciałbym żeby leżała kilka tyg zanim ją ponoszę

Myślałem o bordowym kangurze jeszcze

16 godzin temu, MieszkoMieszko napisał:

Kurczę (powinien powiedzieć : o struś) tak się najarałem tą certinką że nie chciałbym żeby leżała kilka tyg zanim ją ponoszę emoji13.png

Myślałem o bordowym kangurze jeszcze

To nie ten wątek, przenieście się gdzie indziej. Dzięki.

1 minutę temu, Emomondo napisał:

@Vonziej
400$ na Xeric Decypher. Finalnie Wychodzi 225$ z ubezpieczeniem i ship.

Ach, czyli kody się nie łączą, to nic ;)

23 minuty temu, Emomondo napisał:

ktoś chętny?

Nawet myślałem przez chwilkę coby się dołączyć i zakupić Timexa Marlina za "pu ceny", ale się okazuję, że Timexy są owszem za "pu ceny" tylko właśnie oprócz Marlina.

3 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

Nawet myślałem przez chwilkę coby się dołączyć i zakupić Timexa Marlina za "pu ceny", ale się okazuję, że Timexy są owszem za "pu ceny" tylko właśnie oprócz Marlina.

Zobacz na żywo sobie tego timexa, bo ma 13mm wysokości i nie przypadł mi do gustu.

4 minuty temu, Emomondo napisał:

Zobacz na żywo sobie tego timexa, bo ma 13mm wysokości i nie przypadł mi do gustu.

Dzięki. Nie zwróciłem na to uwagi.

Jak na garniturowca, to faktycznie dużo. Za dużo.