Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

Christopher Ward ma kilka zegarków w ciekawych cenach z opisem "nearly new" - czy to są zegarki ze zwrotów?

W dniu 6.12.2017 o 19:09, Maaatiii napisał(-a):

Odnośnie Szwajcarów to fajny zegarek pojawił się na massdrop Glycine Combat 6 Classic za 279 dolców

https://www.massdrop.com/buy/glycine-combat-classic-watch?utm_source=linkshare&referer=QYCDBW

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Niestety od 23 marca 2021 drop nie ma już w portfolio zegarków 

@GaltJ to jest Twoje doświadczenie? 

Nowy zegarek z taką wodoszczelnością spokojnie przechodzi pływanie na basenie czy w morzu. 

No, ja bym świadomie nie zaryzykował pływania z zegarkiem, który ma wodoszczelność na poziomie 3ATM.

23 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

@GaltJ to jest Twoje doświadczenie? 

Nowy zegarek z taką wodoszczelnością spokojnie przechodzi pływanie na basenie czy w morzu. 

Osobiste - nie. Niemniej dla mnie jest to czynnik, który jest na duży minus przy ewentualnym zakupie (takiego) zegarka. Ja nie zaryzykowałbym pływania w zegarku z WR30. 

Wiadomo, że wr30 nie jest stworzone do takich aktywności, ale raz że wr są zwykle zaniżone do tego co zegarek mógłby przejść, dwa jak jest nowy i uszczelki są świeże i nasmarowane to nie ma tutaj ryzyka, naprawdę, większość zegarkomaniaków demonizuje wr i boi się używać, kiedy większość zwykłych klientów zegarków z wr3atm kąpię się w nich i moczy stale. 

Bez jaj? 

WR30 i pływanie?

Zwykli klienci są nieświadomi i powinno ich się edukować 😉 

Posted (edited)

Ja piszę o tym co bez problemu przechodzi w praktyce większość zegarków z wr3atm, nie sugeruję nikomu co ma robić ze swoim zegarkiem. 

Edited by eye_lip

34 minuty temu, GaltJ napisał(-a):

Osobiste - nie. Niemniej dla mnie jest to czynnik, który jest na duży minus przy ewentualnym zakupie (takiego) zegarka. Ja nie zaryzykowałbym pływania w zegarku z WR30. 

Jak popatrzysz to większość elegantów ma WR na poziomie 30m max 50m, czy to powód by ich nie kupować i nie nosić?

Wiem, co masz na myśli ale generalnie świadomie zegarka na skórzanym pasku tak czy tak bym nie moczył :)

Posted (edited)

W Zegarowni całkiem przyjemna oferta na Seiko SPB097J1. Z kodem PAYU10 cena wynosi 2699,10 PLN. Zestaw z paskiem i bransoletą.

Niezdecydowanych proszę o niezwłoczną decyzję, bo mnie samego korci ten zegar, a bardzo bardzo nie potrzebuję kolejnego czasomiarza ;)

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-prospex-twilight-blue-diver-automatic-special-edition-spb097j1

Edited by clusca

W dniu 12.04.2021 o 21:54, clusca napisał(-a):

W Zegarowni całkiem przyjemna oferta na Seiko SPB097J1. Z kodem PAYU10 cena wynosi 2699,10 PLN. Zestaw z paskiem i bransoletą.

Niezdecydowanych proszę o niezwłoczną decyzję, bo mnie samego korci ten zegar, a bardzo bardzo nie potrzebuję kolejnego czasomiarza ;)

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-prospex-twilight-blue-diver-automatic-special-edition-spb097j1

Szkoda, ze kod jest juz nieaktualny🙁

Szkoda, ze kod jest juz nieaktualny

Czasami działa nowyzegarek i daje 7 oczek

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

W "Zegarowni" są Spinnaker`y Amalfi za nieco ponad 1K pln

21 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

A to dobra cena ?

Jeżeli to do mnie to: niby przeceniony z 1600 (i taka wydawała się cena wyjściowa), ale jak teraz patrze to te 1100 jest dość standardową ceną...

Posted (edited)
W dniu 25.04.2021 o 21:01, Schioedtei napisał(-a):

Aquatico Watches mają 3dniową promocję -20% z kodem MAYDAY21 .

https://aquaticowatch.com/

Ładne te Sea star V2. Trzeba się liczyć z jakimiś dodatkowymi opłatami? Zastanawiam się nad Sea star V2 i nowym Tritonem.

Edited by bartoss

52 minuty temu, bartoss napisał(-a):

Trzeba się liczyć z jakimiś dodatkowymi opłatami?

Gdzieś czytałem, że przy przesyłce SF EXPRESS jest szansa na niższą cenę ;)

Cytat

Zastanawiam się nad Sea star V2 i nowym Tritonem.

Mnie się Sea Star V2 z zieloną tarczą podoba, ale właśnie zamówiłem Sea Star w brązie, więc poczekam najpierw, co te zegarki sobą reprezentują :)