Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

To chyba w dziele okazje nie powinno się znaleźć. Strona ma chyba tylko 2 zegarki w ofercie. Link do instagrama nie działa. Insta nie zna takiej nazwy. Nie można do nich zadzwonić.
Cała strona mi śmierdzi.

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

23 minuty temu, abir napisał(-a):

To chyba w dziele okazje nie powinno się znaleźć. Strona ma chyba tylko 2 zegarki w ofercie. Link do instagrama nie działa. Insta nie zna takiej nazwy. Nie można do nich zadzwonić.
Cała strona mi śmierdzi.

Lepiej Snoopiego wybrać w wersji Timexa. Taniej i pewniej :) . 

Pany, 

Jakie są faktyczne koszty wysyłki z Ashford?

Shipping pod zegarkiem mnie interesującym wskazuje 59USD czyli jak do krajów z poza listy, w sekcji ogólnej shipping podaje 30USD.

Pytam wyłącznie o wysyłkę. Vat sobie kalkuluję.

Pany, 
Jakie są faktyczne koszty wysyłki z Ashford?
Shipping pod zegarkiem mnie interesującym wskazuje 59USD czyli jak do krajów z poza listy, w sekcji ogólnej shipping podaje 30USD.
Pytam wyłącznie o wysyłkę. Vat sobie kalkuluję.

Zawsze 30$, nigdy mniej ani więcej nie miałem. Oczywiście nie wpiszą tego na fv i będzie trzeba z UPS wyjaśniać, bądź przyjąć naliczenie VAT i cło od 100$ za transport.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Tak, 30 USD to standard. Ja zawsze pisałem do nich wiadomość że chcę koszt transportu w papierach. Z reguły działało.

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Ja prosilem zeby dodac 1$ za wysylke na fakturze. Tez dzialalo. I nie bylo problemu z extra 80-100 wymyslonymi kosztami do oclenia

Czy ktoś się ostatnio nadział na CW, że płacił DHL+prepaid VAT i nagle DHL kazało dosyłać papiery mimo tego, że w załączniku dodali to co miałem wysłać? 

Co to oznacza? Już odpisałem do DHL to co chcieli i napisałem do CW o tej sytuacji. 

@Vonziej

Ja tak miałem ostatnio. Dosłałem co chcieli, napisałem, że VAT był opłacony z góry, w oświadczeniu napisałem że za faktura była tyle i tyle w tym przedplacony VAT tyle i tyle. I dostałem paczkę bez dodatkowych opłat. 

Ale ostatnio w ogóle DHL dziwne akcje robi. Kupowałem w Wielkiej Brytanii Christophera Warda. I mimo, że zarówno na nalepce adresowej jak i na fakturze stało wyraźnie jak byk, że VAT płaci ChW to musiałem się tłumaczyć. 

Edited by Łukasz_M

7 minut temu, Łukasz_M napisał(-a):

@Vonziej

Ja tak miałem ostatnio. Dosłałem co chcieli, napisałem, że VAT był opłacony z góry, w oświadczeniu napisałem że za faktura była tyle i tyle w tym przedplacony VAT tyle i tyle. I dostałem paczkę bez dodatkowych opłat. 

Ale ostatnio w ogóle DHL dziwne akcje robi. Kupowałem w Wielkiej Brytanii Christophera Warda. I mimo, że zarówno na nalepce adresowej jak i na fakturze stało wyraźnie jak byk, że VAT płaci ChW to musiałem się tłumaczyć. 

ja napisałem: 

Podatek został zapłacony w wersji Prepaid podczas mojego zakupu na creationwatches.com

a w oświadczeniu: 

"Przesyłka jest kierowana do mnie i będzie wykorzystywana przeze mnie w celach prywatnych i nie będzie przedmiotem obrotu handlowego. Zawartością w/w przesyłki jest zegarek automatyczny SEIKO SNKL41K1
Za towar wraz z przesyłką zapłacono dokładnie kwotę 100 DOLARÓW AMERYKAŃSKICH (przedmiot) oraz 31 DOLARÓW AMERYKAŃSKICH DOSTAWA ORAZ OPŁATY CELNE (SHIPPING and PREPAID DUTIES) Zobowiązuję się również pokryć wszelkie należności celno-podatkowe. Towar nie podlega CITES."

czy to wystarczy?

Ja napisałem, że zapłacono przykładowo 140 dolarów w tym 20 opłat celno podatkowych i wykreslilem część że zobowiązuje się pokryć należności celno podatkowe (co wydaje się logiczne, bo już je pokryłem).

Wystarczyło, żeby zamknąć temat.

Maranez 20% off - kod MAF

ROBERT

Wrócił biały OS na CW za 308 euro. Po oplatach w okolicach 1800 zł powinno wyjść więc cena rewelacyjna 

https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-star-automatic-re-au0006s00b-power-reserve-japan-made-mens-watch-15374.html

RE-AU0006S00B_MED.jpg

Edit. Już Sold Out 😂 chyba nie było dużo sztuk 😂

Edited by Łukasz_M

Rewelacyjna to była na duty free i wychodził za 1,25k. z taxe free ;)

Edited by tomaliusz

11 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Rewelacyjna to była na duty free i wychodził za 1,25k. z taxe free ;)

Miałem nie denerwować, ale za sztukę to ok. 1100 było ;)

aa.PNG

Niestety już nie wróciło :(

Edited by Krygo

11 minut temu, Krygo napisał(-a):

...

No właśnie ... i teraz ciężko dać te 2k. :P

Godzinę temu, Krygo napisał(-a):

aa.PNG

Pamiętam tą cenę, a potem nigdzie się nie powtórzyła. 

50% obniżka na ładnego Perreleta gmt. 
https://www.cwsellors.co.uk/products/perrelet-watch-weekend-3-hands-gmt-a1304-4 

kod na darmową wysyłkę: FREESHIP

Po dodaniu zegarka do koszyka i ustawieniu wysyłki na Polskę, automatycznie odejmuje Angielski VAT i wychodzi 742 funty, co przy dzisiejszym kursie wychodzi 3970zł. 
Niestety w Polsce doliczony zostanie nasz VAT i koszty odprawy celnej. Finalnie nie powinno przekroczyć 5000zł. Myśle że całkiem spoko oferta jak za taki sikor :) 

55B3ED4A-482E-4997-9519-EAB453687970.jpeg

Posted (edited)

Nie robiłem zdjęcia, pisze z pamięci (więc sorry jak coś niedokładnie). We Wrocławskim TK-Maxx w Magnolii widziałem dzisiaj Tissoty.

Był PRS516 automat, model z żółtymi elementami(zwykły, nie chrono) na bransie za ok 1800,  były Ballade czarne na pasku (ok 2300) i srebrne na pasku (nie wiem dlaczego tańsze, za ok 1800 - może nie dojrzałem a był to inny model). Był tez jakiś chrono automat z ceną wyjściową ponad 5k, wystawiony za ok 2300 (patrząc na modele chyba T-race). 

Edited by Tommen

Ma ktoś może kod rabatowy na co najmniej 10% do montres.pl? Przegapiłem działanie „SUMMER”

Edit: LATO10 nadal działa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W dniu 30.09.2021 o 11:03, Krygo napisał(-a):

Koledzy, żyjecie przeszłością, jeszcze wrzućcie ceny SKX-a z 2009 roku ;)

TO JUŻ NIE WRÓCI