Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

Na dutyfree orienty doszły myślę że np mako za 122 to dobry deal

WTF chciałem sobie kupić Bambino i patrze rano o 8 są dostępne, zastanawiam się wchodzę po 9 są dostępne, "dobra kupuje" i nagle się okazuje, że wszystkie modele wysprzedane. Chyba ktoś hurtem kupił bo nie możliwe żeby wszystkie się w 5 minut wysprzedały.

Edited by Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Ja sobie zdawałem sprawę, że szybko pójdą. Ale nie wszystkie naraz ;) No cóż jest jakiś plus tej sytuacji, przynajmniej nie kupiłem kolejnego zegarka. Chociaż to jeden z tych które i tak muszę wymacać, prędzej czy później.

Edited by Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

na trzy-cztery wszyscy chwytamy się za portfele, Lange&Sohne na massdropie :o

Dziś i jutro w Łodzi w hali Expo przy Politechniki 4 odbywa się giełda staroci. Jest bardzo dużo zegarków radzieckich i szwajcarskich ale też inne. Dużo perełek, na pewno ktoś znajdzie coś dla siebie.post-102395-1521897073,5325_thumb.jpg

Mam go od wczoraj, za takie pieniądze grzech nie wziąć, stal jest fajnie obrobiona, mesh wygodny. Nakładane logo wygląda lepiej niż na fotach, po researchu wychodzi na to, że w środku siedzi Ronda 515, Bauhausowa tarcza jest elegancka, szkiełko jest mineralne z nakładaną warstwą szafirową wygląda lepiej niż pierwsze lepsze szkiełko mineralne.

nyTMoDG.jpg 

Kolega z pracy jak się dowiedział za ile płacę za tego Wengera od razu powiedział, weź mi zamów jak masz tam konto.

Finalnie wziął inny model. Jak coś to polecam zamawiać przez google chrome, translator robi robotę, tłumaczy trochę w stylu kali jeść, kali pić itp. ale bezproblemowo można wtedy się połapać w tym jak zamówić coś na tym włoskim amazonie.

https://www.amazon.it/Wenger-01-1641-102-Orologio-Unisex/dp/B06Y63CMF4/ref=sr_1_1?s=watch&ie=UTF8&qid=1521920582&sr=1-1&keywords=Wenger+01.1641.102&dpID=41YNvGy3UDL&preST=_SY300_QL70_&dpSrc=srch

https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-meski/01-1741-114pl

Mam go od wczoraj, za takie pieniądze grzech nie wziąć, stal jest fajnie obrobiona, mesh wygodny. Nakładane logo wygląda lepiej niż na fotach, po researchu wychodzi na to, że w środku siedzi Ronda 515, Bauhausowa tarcza jest elegancka, szkiełko jest mineralne z nakładaną warstwą szafirową wygląda lepiej niż pierwsze lepsze szkiełko mineralne.

nyTMoDG.jpg

Kolega z pracy jak się dowiedział za ile płacę za tego Wengera od razu powiedział, weź mi zamów jak masz tam konto.

Finalnie wziął inny model. Jak coś to polecam zamawiać przez google chrome, translator robi robotę, tłumaczy trochę w stylu kali jeść, kali pić itp. ale bezproblemowo można wtedy się połapać w tym jak zamówić coś na tym włoskim amazonie.

https://www.amazon.it/Wenger-01-1641-102-Orologio-Unisex/dp/B06Y63CMF4/ref=sr_1_1?s=watch&ie=UTF8&qid=1521920582&sr=1-1&keywords=Wenger+01.1641.102&dpID=41YNvGy3UDL&preST=_SY300_QL70_&dpSrc=srch

https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-meski/01-1741-114pl

Wielkie dzięki za szybką podpowiedź. Zaraz postaram się go kupić. Obecna cena to 35,8 euro, co daje kwotę około 150 zł. Pozdrawiam. :)

Też kupiłem! A przy okazji - jaka jest formalność bransolety mesh? Tak jak zwykłych bransolet, czyli raczej niewielka czy z uwagi na delikatność i elegancję jest bardziej odpowiednikiem paska?

Powinniście być panowie zadowoleni, zwłaszcza za te pieniądze, gdzie w takiej kwocie w PL ciężko jest znaleźć cokolwiek w stali, a co najwyżej mosiezne-chromowane koperty Casio i Timexa :)

Co do formalności strojów, to wydaje mi się, że mesh jest gdzieś na poziomie zwykłej bransolety, jak wymienisz na skórzany pasek 22mm to powinno być znacznie bardziej formalnie. Ale tak na codzień do garniaka można założyć w dzisiejszych czasach, gdzie trampki do garnituru nawet przechodzą. ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Witam,noszę się z zakupem garniturowca i znalazłem coś takiego:nowy Federique Constant Runabout Monophase FC-360RM6B6,jest do kupienia za ok 4,700 pln,

Sklep sprawdzony,prowadzi sprzedaż zegarków tej firmy oraz wielu droższych,mają obniżkę na wszystkie federiki,warto kupić?

Witam,noszę się z zakupem garniturowca i znalazłem coś takiego:nowy Federique Constant Runabout Monophase FC-360RM6B6,jest do kupienia za ok 4,700 pln,

Sklep sprawdzony,prowadzi sprzedaż zegarków tej firmy oraz wielu droższych,mają obniżkę na wszystkie federiki,warto kupić?

Obniżki w sklepach z zegarkami to NORMA. Nie daj się na to nabrać, bo w większości cena wyjściowa z sufitu, a po "obniżce" dopiero najczęściej normalny poziom rynkowy, tzn. sprzedaży. Radzę przed decyzją zakupu pobuszować w necie, bo nie wykluczone, że znajdziesz ofertę korzystniejszą w innym sklepie. Sam przechodziłem taki etap i za zegarek do kupienia w Polsce w przedziale 3,2-4,2k pln, zapłaciłem ostatecznie 2,1k. Dla przykładu znalazłem bez większych problemów Frederique Constant Geneve Runabout FC-303RMS6B6 Herren Automatikuhr Streng Limitierte Auflage

za 3943 pln z wysyłką (plus różnica w vacie DE-PL).

Oczywiście model przeze mnie znaleziony jest nieco inny, ale może spodoba Ci się, a cena trochę lepsza.

Edited by Paulus57

Dziś i jutro w Łodzi w hali Expo przy Politechniki 4 odbywa się giełda staroci. Jest bardzo dużo zegarków radzieckich i szwajcarskich ale też inne. Dużo perełek, na pewno ktoś znajdzie coś dla siebie.

Szmelc i jeszcze raz szmelc . Jeżeli chodzi i zegarki szkoda czasu i monet na bilet.

Pewnie te co lepsze już wykupione i dlatego kolega taki zbulwersowany...A druga sprawa to czego kolega oczekiwał?! Te które ja widziałem nie różniły się wcale od zegarków, którymi użytkownicy tego forum się chwalą więc...

Edited by mnkn

Pewnie te co lepsze już wykupione i dlatego kolega taki zbulwersowany...A druga sprawa to czego kolega oczekiwał?! Te które ja widziałem nie różniły się wcale od zegarków, którymi użytkownicy tego forum się chwalą więc...

Spodziewałem się dużej liczby perełek. Bo w końcu tak właśnie reklamowales wydarzenie .

A co do stanu prezentowanych tam zegarków.... Z całą pewnością nie zobaczysz tutaj takich. Było sporo "rolexow" też kwarcowych, dużo "omegów" poskładanych z wszystkiego co pasowało rozmiarem , najbardziej rzucały się w oczy świecące kwarcowe Perfecty. Za to królowały zegarki rosyjskie w stanie dawców części.

Ciężko mi ocenić inne rzeczy tam prezentowane, oglądaliśmy z córką fajne figurki z porcelany. Jednak nic nie kupiliśmy bo ceny były wysokie a pomyślałem że jeżeli inny towar jest podobnej jakości jak zegarki to ....

Tak jak napisałem, jeśli owe perełki były to nie czekały specjalnie na Ciebie. Ruch był wczoraj od rana ogromny. Najwięcej było Rusków gł. Wostok, Raketa, Łucz, Poljot, w następnej kolejności zegarki szwajcarskie; gł. Worldmastery, kilka fajnych Tissotów z literką T w logo, stare Zenithy, poza tym widziałem też Błonie, Delbany i ciekawe Seiko, nie wspominając o innych pojedynczych sztukach. Wszystko oczywiście starocie, zgodzę się że część zegarków była poskładana ale na pewno można było coś wyhaczyć. Omegom, Rolexom, Longinesom specjalnie się nie przeglądałem...Wrzuciłem info bo jakby ktoś akurat szukał to ceny były niższe niż w internecie i można było jeszcze coś utargować a przede wszystkim zobaczyć na własne oczy z bliska stan zegarków. Za rok pewnie udam się tam znowu bo warto szukać też w innych źródłach niż tylko internet.

Edited by mnkn

co sądzicie o sklepie eglobalcentral? Oryginalne mają tam zegarki i czy trzeba płacić vat+cło? Wyczytałem na forum, że wysyłają z Anglii