Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

Warto przy tym rabacie szukac uzywana Seamaster, czy przy 20% rabatu nie ma to sensu?

Nie wiem o jaką wersję dokładnie Ci chodzi ale pozwolę sobie zareklamować ofertę z naszego bazarku: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/169677-omega-seamaster-diver-300m-co%E2%80%91axial-smpc/

9k w dobrym stanie, z opisu domyślam się że nadal na gwarancji. Tak więc 9k vs 12k (nowy) - sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz wydać 3k więcej żeby być pierwszym właścicielem ;)

Dobra cena na Omegę AT w Kruku

Niestety na bransolecie już "produkt chwilowo niedostepny".

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ale w Kruku jest jeszcze kilka marek w sensownych cenach, sporo Tagów, trochę Longinesów itd.

40% w Jubitomie na wybrane zegarki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Fiu fiu, co prawda Junghansy wyczyszczone od dłuższego czasu, ale ostała się jedna referencja Max Billa Chronoscope za 4,3 k zł. Akurat ta wersja mnie nie rajcuje, ale cena gniecie. 

Zabiję Was, albo żona moja Was zabije! Podaliście tę promocję na Max Billa Chrono i co? I go zarazerwowałem. A przed świętami kupiłem już Stowę Anteę, ale to promo na Max Billa takie dobre, zegar taki piękny, że nie mogłem się powstrzymać:-D pozdrawiam:-D

Zabiję Was, albo żona moja Was zabije! Podaliście tę promocję na Max Billa Chrono i co? I go zarazerwowałem. A przed świętami kupiłem już Stowę Anteę, ale to promo na Max Billa takie dobre, zegar taki piękny, że nie mogłem się powstrzymać:-D pozdrawiam:-D

Tak trzymaj :)

Ale już przystopuję, 6 zegarów wystarczy,a potem pójdę w jakość, a nie w ilość. Żona mi dała dwa lata temu pudełko na sześć zegarów, więc rozumiem, że tyle mogę mieć:-D. Sorry za offtop, ale się cieszę że trafiłem na Wasze forum parę lat temu:-)

Piszę, żeby się podzielić wrażeniami na temat promocji w Jubitomie. Była promocja na Junghansa Max Bill Chronoscope 40%. Cena naprawdę dobra i uległem pokusie i zarezerwowałem (nie zapłaciłem jeszcze) zegarek z odbiorem osobistym w salonie w Galerii Mokotów. Dziś w salonie oglądam zegarek a tu tak: rysy na dekielku dookoła (ja wiem że on się rysuje od patrzenia, ale nie było żadnej folii), pasek przybrudzony od środka i wygnieciony troszkę od klamry i na dodatek włożona gwarancja od innego Junghansa podbita od 30.10.2017. Zbaranialem. Mówię że na stronie internetowej nie ma informacji że są to zegarki poekspozycyjne czy zwroty. A Pan, że sklep internetowy to jest coś niezależnego i oni tylko odbiory w salonie mają i jak chcę to żebym ze sklepem korespondował.

Tak tylko uprzedzam, jakby ktoś się zastanawial, bo jeszcze są tam promocje na zegarki. Napiszę do nich i zobaczę co odpowiedzą. Ale jestem bardzo zawiedziony. Wiem, że cena dobra, ale to chyba nie znaczy że można sprzedawać taki zegarek nie informując o jego stanie. Przed świętami zamówiłem Stowę od producenta w promocji adwentowej, była informacja że zegarek poekspozycyjny. Ale założony nowiutki, pachnący pasek, zero rysek, gwarancja pełne 2 lata, jakbym nie wiedział że poekspozycyjny to bym nie poznał w żaden sposób. A tu...

Edited by makoleon

To mnie zaskoczyłeś, nie spodziewałem się takiej maniany z ich strony. Ja osobiście przymierzałem  3 zegarki z "dużych" promocji Jubitoma/Time24. Max Billa sprowadzili dla mnie do przymiarki, Mega1000 i Mester były na miejscu w Galerii Malta w Poznaniu (Meister zresztą cały czas wisi na stronie). Wszystkie 3 były jak nowe, bez żadnych śladów użytkowania, w papiery zaś nie zaglądałem. 

Edited by DonDiego

Mi sprzedawca powiedział, że oni nie prowadzą sprzedaży Junghansa. A ja mówię, że no przecież kupiłem w sklepie internetowym, a on że sklep to jest w Trójmieście niezależnie. Dziwne. Ale jeszcze wyślę maila i opiszę im sprawę, nie chce robić draki, bo to może być jednostkowy przypadek. Ale jakbym już z góry zapłacił, to bym był bardzo niezadowolony i zaniepokojony.

Z tego co wiem to tylko dwa sklepy Jubitoma prowadzą sprzedaż stacjonarną Junghansów - Galeria Malta w Poz i Mokotów w Warszawie. Zakładam, że do każdego Jubitoma można zamówić nieodpłatnie dowolną referencję do przymiarki i ewentualnego zakupu. Ja zamawiałem zegarek ze sklepu warszawskiego, przymiarka w Poznaniu. Oferta Time 24 i Jubitoma jest ta sama, wystarczy porównać obie strony internetowe i ceny modeli. 

Edited by DonDiego

Przepraszam za dubel wyżej. Taka odpowiedź dostałem od Jubitoma:

Witam ,

Cały asortyment dostępny w sklepie internetowym znajduje się w Salonach Stacjonarnych.

Produkty te są prezentowane na wystawach. Nie są to produkty używane, lecz prezentowane, dlatego też nie zawierają foli zabezpieczających.

Z racji tego ,iż jest to ostatnia sztuka w sprzedaży -nie mamy możliwości sprowadzenia innej sztuki tego modelu na prezentację.

Edited by makoleon