Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

domurst

Tani lotnik/militarny

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Ladnie wykonany. Tu masz PVD, do tego żółty pasek i oliwkowe nato z pvd klamrą.
ujyqyjus.jpgy4yva9u5.jpg

Zdjęcia w folii, więc wygląda trochę slabiej. Jak zdecyduje sie odpakowac i opaskuje to wrzuce.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

z sieci

ParnisBigPilot1.jpg
ga8etu5u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarka jeszcze nie kupiłem ale mam czas i szukam, więc wrzucam do wątku, ku pamięci i ku pomocy w przyszłości dwa kwarce:

 

- Adriatica - rozmiar wydaje się być ok, nawiązuje dość luźno klasycznego aviatora, przystępna cena... Warto? http://allegro.pl/adriatica-ano-2-5154q-ano25154q-sporting-data-mode-i3748205113.html

 

- J.Springs - ten w stylistyce bardziej militarnej niż lotniczej - http://shop24.aviator-watches.de/JSprings/Classic-Serie/JSprings-Casual-Time-digits-sheet-black-Polyurethane-strap::2135.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J.Springs fajny bardziej mi się podoba niż Adriatica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Mogę Ci polecić Adriaticę 1066 Pilot(mam ją ponad 3 lata ale teraz podrożała;-()lub podobną 1067 Pilot.Fajne modele.Swoją kupiłem w sklepie kol z forum z rabacikiem:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są świetne, ale chyba nie ma szans żebym zmieścił się w 300 zł z którymkolwiek z tych modeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są świetne, ale chyba nie ma szans żebym zmieścił się w 300 zł z którymkolwiek z tych modeli

 

Jak nie?   Adriatica 275 PLN jak można na linkowanej stronie zobaczyć... J. Sprężyna 69 euraków czyli też się mieści spokojnie... tyle tylko że średnica 40mm... moja Szanowna Małżonka takie zegarki nosi... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosiłem się do postu kolegi k601 :)

 

Co do średnicy to kwestia gustu i przyzwyczajeń a ja za cegłą na ręce nie przepadam, tym bardziej w przypadku lotników, które mają zazwyczaj dłuższe uszy i rozmiary lug-to-lug są spore - będzie to na moim wątłym nadgarstku wyglądać groteskowo. Wobec tego typy powyżej 42mm odrzucam - odpadają w ten sposób Parnisy.

 

Mam okazję kupić używkę Seiko SNZG13 za niewielkie pieniądze, ale też jest spory (42mm). No i wciąż myślę czy jednak nie pójść w kwarc, zwłaszcza że lotnik jest jednak mniej uniwersalny od noszonej przeze mnie na co dzień Invicty Pro Diver (styl Submarinera) - czy mechanizm rzadko noszonego i nieregularnie "kręconego" automatu rzeczywiście ulega szybszemu zużyciu? Nie ukrywam że w tej zmianie orientacji automat --> kwarc ma swój udział wrzucona wcześniej Adriatica - bardzo mi się spodobała po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam podobnego zegarka, więc podepnę się pod temat.

Macie jakieś typy zbliżone do tego piaskowego Seiko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytułem wyjaśnienia na koniec - zagadał do mnie ten beż z Seiko i postawiłem jednak na niego. Automat, marka z ekstra relacją cena/jakość, preferowany przeze mnie jasny kolor i niska cena (niecałe 190zł - Singapur) sprawiły, że przestałem kombinować i zamówiłem Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 przestałem kombinować i zamówiłem Seiko.

No i git... :D  będziesz Pan zadowolony :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytułem wyjaśnienia na koniec - zagadał do mnie ten beż z Seiko i postawiłem jednak na niego. Automat, marka z ekstra relacją cena/jakość, preferowany przeze mnie jasny kolor i niska cena (niecałe 190zł - Singapur) sprawiły, że przestałem kombinować i zamówiłem Seiko.

 

Możesz napisać, skąd zamawiałeś tego Seiko, ponieważ mocno jestem zainteresowany tym modelem tyle, że w kolorystyce niebieskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że mogę - click-a-watch.com

 

Btw. Jeśli ktoś szuka coś jasnego we wskazanej stylistyce to na podanej wyżej stronie jest też ciekawa Alba (też podmarka Seiko, ale zamiast Lorusów w Azji sprzedają Alby właśnie).

 

http://www.click-a-watch.com/best_price/discounted-price/alba-watches/alba-active-quartz-gents-lumibrite-dial-dress-wr-100m-watch-av3039x1.html

 

Jest tez w ciemnej kolorystyce. Niestety kwarc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że taki ze mnie archeolog, ale w sumie sprawa jest bardzo podobna więc nie ma sensu zakładać nowy temat

Czego szukam:

-Pilot, może być chronograf

-marka dowolna, dostępna w kraju

-fajnie jakby automat, ale może być i kwarc

-pasek skórzany

-cena poniżej 400 zł

Ostatnio wypadłem trochę z tematyki, więc moglibyście mi podpowiedzieć nie tylko konkretne modele, ale i ogólnie marki, którymi warto się zainteresować no i sklepy, w których są w atrakcyjnych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko - z mechanizmem automatycznym tylko Seiko i Parnis.

 

Jeśli weźmiesz pod uwagę kwarc to również Adriatica i Timex plus kilka modeli Alba, Lorus i Pulsar (ale raczej styl militarny), zresztą przeczytaj wątek od początku - mi nie udało się wygrzebać nic ponadto co już w umieszczone wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Seiko jakoś nic nie mogę w budżecie namierzyć. Parnis bardzo ładne wzornictwo (z wiadomych względów) ale na forum pojawiały się chyba kiedyś głosy o słabej jakości tych zegarków. Jak z tym w końcu jest? Czy te zegarki mają w ogóle jakąś gwarancję?

Jak na razie jedyne co mnie przekonuje to Adriatica 1067 i Timex, który wisi w sprzedam na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź

Czarne koperty są bardzo ciekawe, ale chyba i bardzo niepraktyczne :)

Z Seiko stać mnie jedynie na SNK809 i byłby odpowiedni, gdyby nie ten rozmiar. Jak dla mnie brakuje mu min 5mm.

Zostaje mi albo Parnis albo Adriatica, pierwszy kusi wyglądem a drugi praktycznością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego szukam:

-Pilot, może być chronograf

-marka dowolna, dostępna w kraju

-fajnie jakby automat, ale może być i kwarc

-pasek skórzany

-cena poniżej 400 zł

Ostatnio wypadłem trochę z tematyki, więc moglibyście mi podpowiedzieć nie tylko konkretne modele, ale i ogólnie marki, którymi warto się zainteresować no i sklepy, w których są w atrakcyjnych cenach

 

Citizen Eco Drive BM8180-03E (był niedawno na bazarku), niestety nie wiem, czy w Polsce dostępny. W sklepach online (Singapur) cena około 100USD

 

 

Jeśli interesują Ciebie militarne Seiko 5 to w podanym zakresie cenowym chyba tylko online kupisz. Na mywatcheshub znajdziesz np Seiko SNZG11 za 95USD

post-61888-0-95166900-1395222954.jpg

post-61888-0-18630200-1395223389_thumb.jpg

post-61888-0-29421800-1395224072_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie zapomniałem o serii SNZG - kupując w Azji zmieścisz się budżecie a ma zdaje się 42mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że mogę - click-a-watch.com

 

(...)

Jako że przymierzam się do podobnego zakupu (chyba stanie na SNK807) w azjatyckich rejonach, z ciekawości spytam jak z opłatami- ominęły Cię VAT i cło?


keep cool but care

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, widziałem tę ofertę- cena jak najbardziej ok. Na angielskim Amazonie jest jeszcze trochę taniej, ale jednak w dalekowschodnich sklepach można wyrwać za czterdzieści parę dolarów, więc wrodzone skąpstwo i żyłka hazardzisty każą zaryzykować  ;) Tym bardziej, że z tego co wiem przy tak niskich kwotach często udaje się uniknąć opłat.

 


keep cool but care

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że przymierzam się do podobnego zakupu (chyba stanie na SNK807) w azjatyckich rejonach, z ciekawości spytam jak z opłatami- ominęły Cię VAT i cło?

 

Tak. Zegarek idzie do Szwecji a dopiero stamtąd do PL, oczywiście bez pudełka. Dodatkowo na liście przewozowym wpisana wartość 15USD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dorwałem fajnego kwarcowego pilota, za całe 60 złotych z przesyłką :) Wraz z pudełkiem i makulaturą - data pierwotnego zakupu rok 2003, więc raczej marna szansa na znalezienie egzemplarza nowego (choć mi taki się trafił), ale to chyba jedna z najciekawszych propozycji w tym przedziale cenowym. To "niemiecki" zegarek Hans Hirsch (bez związku z producentem pasków). Niestety nie mam numeru Ref.

 

2014-03-19_215251.jpg


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a co byście radzili w przypadku budżetu do 600zł? Czy te 200 zł poszerzy jakoś moje możliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.