Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomaszek25

Poszukuję paska bądź kogoś kto go zrobi.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcę odrestaurować zegarek wraz z jego paskiem. Chcę zachować jego oryginalny wygląd, dlatego poszukuję kogoś, kto mi uszyje nowy pasek i dołączy herby widoczne na zdjęciach. Gdzie mogę odmalować herby w W-wie lub okolicach? Dzięki za sugestie.

post-29341-0-23185600-1385208142.jpg

post-29341-0-57496600-1385208151.jpg

post-29341-0-54649800-1385208162.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I własnie dlatego powinien powstać temat

"szukam strapmakera który wykona dla mnie pasek"

gdzie wstawiane sa TYLKO zapytania a ew oferty śla przez priv zainteresowani wykonaniem paska.

A tak to kolejny temat który po realizacji bedzie zbędny i wymagać bedzie usunięcia.

Kto jest za?

 

Przepraszam za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że strapmakerzy nie narzekają na brak zamówień, więc takie tematy są bez sensu. Jest mnóstwo tematów w tym dziale, gdzie każdy z nich prezentuje swoje dzieła - lepiej napisać bezpośrednio do kogoś, kogo prace nam się podobają, i się dowiedzieć, zamiast czekać aż ktoś się zgłosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że strapmakerzy nie narzekają na brak zamówień, więc takie tematy są bez sensu. Jest mnóstwo tematów w tym dziale, gdzie każdy z nich prezentuje swoje dzieła - lepiej napisać bezpośrednio do kogoś, kogo prace nam się podobają, i się dowiedzieć, zamiast czekać aż ktoś się zgłosi.

Do dzisiaj nie wiedziałem, że są tacy jak strapmakerzy. Wystarczy zerknąć na ilość postów, że jestem tu nowy. Mimo wszystko, dzięki za wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to bardziej mi chodziło o post ravraja, niż Twój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę inaczej.

Wrzucasz dane techniczne wymarzonego paska, ew jakieś zdjęcie istniejącego wzorca z internetu i dostajesz oferty. Wybierasz najrozsądniejszą i z tym wykonawcą sie kontaktujesz. Ograniczasz kontakt do 1 osoby a nie ze wysyłasz zapytanie do 4 użytkowników, wymieniasz z nimi milion wiadomości i tworzysz zbędny ruch na serwerze.

 

Strapmakerzy nie narzekali by co chwila ze w ich tematach gdzie prezentują swoje prace ktoś co chwila zadaje pytanie o dostępność jakiegos paska - reagują zawsze "takie pytania na priv". Ich tematy są do pokazania swoich umejętności, wysłuchania pochwał bądz krytyki.

 

I wreszcie komfort poszukującego. Odzywa sie ten strapmaker który dysponuje: wymarzoną skórą, czasem, chęcia wykonania.. wiec czas realizacji mógłby sie skrócić. Wszyscy szczęśliwi.

 

Każde wyjscie ma swoje plusy i minusy naturalnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę inaczej.

Wrzucasz dane techniczne wymarzonego paska, ew jakieś zdjęcie istniejącego wzorca z internetu i dostajesz oferty. Wybierasz najrozsądniejszą i z tym wykonawcą sie kontaktujesz. Ograniczasz kontakt do 1 osoby a nie ze wysyłasz zapytanie do 4 użytkowników, wymieniasz z nimi milion wiadomości i tworzysz zbędny ruch na serwerze.

Nie wiem już w końcu, co i jak. Być może mój temat będzie początkiem końca powstałego bałaganu na forum i ktoś to uporządkuje. Tak czy inaczej, napisałem zapytanie na forum ogólnym, jak i po Waszych podpowiedziach, wysłałem prv do jednego z twórców. Pozostało w takim razie czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.