Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie , mi też czegoś na tarczy brakuje ,chociaż zegarek wygląda dobrze , o dziwo w starych zegarkach bauhausowych loga zwykle są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są ale nie ma w nich power reserve która jest motywem dominującym tam gdzie zwykle jest logo. Były propozycje umieszczenia logo na tarczy na etapie projektowym i zostały zdecydowanie odrzucone przez forumowiczów. Viva Demokracja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok możesz wpaść ale za 2 tygodnie.

Odezwę się zatem za około półtorej tygodnia na prv. i podasz mi jaki termin Ci będzie pasował. Dzięki !

Świetnie wygląda ten szary formmeister, ale mi brakuje jakiegoś małego loga/napisu na tarczy. Wiem, że takie są z reguły założenia bauhausowego stylu, ale taka pustka kojarzy mi się ze sterylnymi parnisami ;)

To nie sterylność kolego, to czystość formy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwę się zatem za około półtorej tygodnia (...)

 

Yyyy, kiedy? :blink:

 

Zegarek wyszedł bardzo dobrze, choć w tym świetle jakoś tak troszkę blado ;)

Już nie mogę się doczekać...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota, piękny zegarek! Pasior dopełnia całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro wysyłają "zapomniane koronki" expressem więc ok Czwartku lecimy ze składaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy kasę wpłacamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem maila, z samego rana przy porannej kawie Foremka opłacona.  :)

Oczywiście dziabnąłem się w tytule przelewu  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowiczom wiadomości odnośnie wpłat będę wysyłał w przyszłym tygodniu.

 

Czekamy, zmontuj do kupy, przetestuj i ...wpłacamy  :)


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po oględzinach VS już nie mogę sie doczekać "Foremki" ;p I oczekuję takiej samej perfekcji wykonania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli są już koronki? To może w wolnej :lol: chwili dało by się złożyć niebieskiego w celach prezentacyjnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrajcie jakiś filmik z manufatury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest już po weekendzie? :)

 

Wyczekiwanie jest dezorientujące

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem wszystkie siły i środki skupione są teraz na składaniu zegarków i stąd pewnie ta głucha cisza. Rozumiem to i nie chciałbym przeszkadzać. Cierpliwie zaczekam.

Ale gdyby była pojawiła się wolna chwila to byłbym wdzięczny za odpowiedź na moją wątpliwość.

Zamawiałem zegarek oraz dodatkowy pasek przez stronę VC a więc poza forum. Otrzymałem już maila z informacją o kwocie dopłaty za zegarek ale ani słowa o dopłacie za pasek. Czy te kwestie będą realizowane w dwóch turach ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. To klienci zewnętrzni mają info szybciej niż forumowi? Ciekawe...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeżeli wpłaciłem zaliczkę i nie otrzymałem maila z info o dopłacie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem wszystkie siły i środki skupione są teraz na składaniu zegarków i stąd pewnie ta głucha cisza. Rozumiem to i nie chciałbym przeszkadzać. Cierpliwie zaczekam.

Ale gdyby była pojawiła się wolna chwila to byłbym wdzięczny za odpowiedź na moją wątpliwość.

Zamawiałem zegarek oraz dodatkowy pasek przez stronę VC a więc poza forum. Otrzymałem już maila z informacją o kwocie dopłaty za zegarek ale ani słowa o dopłacie za pasek. Czy te kwestie będą realizowane w dwóch turach ? 

Najgorsze co można zrobić to uderzać zarówno na forum jak i poza forum, wtedy dezorientacja murowana. Na pasek sie deklarowales na forum czy poza forum ? Proszę zachowac konsekwencję, jeśli wszystko robimy poza forum to robimy poza forum, a nie że trochę tu trochę tam, bo nie mam najmniejszych szans połapać się w tym wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze co można zrobić to uderzać zarówno na forum jak i poza forum, wtedy dezorientacja murowana. Na pasek sie deklarowales na forum czy poza forum ? Proszę zachowac konsekwencję, jeśli wszystko robimy poza forum to robimy poza forum, a nie że trochę tu trochę tam, bo nie mam najmniejszych szans połapać się w tym wszystkim.

Jestem konsekwentny - zegarek i pasek deklarowałem poza forum. Także maila z zapytaniem o procedurę wpłat wysyłałem równo tydzień poza forum - ale do chwili obecnej nie dostałem odpowiedzi.

 

Uważam tym samym, że jestem w porządku wobec VC i nie przyjmuję zarzutu o dezinformację kogokolwiek. Ponieważ jestem także użytkownikiem powyższego forum to wobec braku komunikacji pozaforumowej z VC, postanowiłem skorzystać z tego kanału pozyskania brakującej mi informacji gdzie jak widać łatwiej o odpowiedź choć nadal nie jest ona nadal daleka od wyczerpującej. 

 

Rozumiem, że masz gorący okres, czekam więc cierpliwie na pełną informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij proszę zatem maila jeszcze raz ( z prośbą o pasek), dostaję naprawdę dużo wiadomości i coś mogło umknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin w nawiązaniu do korespondencji, jak zostaną paski, to poproszę dodatkowy brązowy do mojej niebieskiej Foremki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin wrzuc jakies foty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Nie umiem znalezc informacji o paskach ;-) Pamietam ze jakos pare miesiecy temu byla mowa o cordovanie, powstaly zdjecia I czarnego I brazowego paska? Jak to sie ksztaltuje tez z cena, dzieki za pomoc.

 

pozdrawiam

Stanislaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.