Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich? W Polsce? Proszę Cię ;-)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich? W Polsce? Proszę Cię ;-)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

 W Polsce ? proszę Cię...na Świecie !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki proste takie jak w wersjach A, B i C.

Dla mnie koperta z Nomosa jest super i nie mam nic przeciwko temu, żeby u nas wyglądała podobnie.

A byłoby jeszcze lepiej gdybyśmy jednak delikatnie zmniejszyli kopertę, ale na to nikt się nie zgodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Ja się zgadzam, ale to na pewno nie wypali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię, nie panikować za wczas :-) , można połączyć kilka zabiegów jak delikatna zmiana długości indeksów na tarczy plus delikatne poszerzenie lunety i będzie super. Akurat o to się nie martwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pwb może weź i zrób jakąś wizualizację, poszukaj w świecie wskazówek, sprawdź cenę, zrób kalkulację. Zaproponuj coś zamiast krytykować w gładkich słowach. 

Weźmy się i zróbcie a ja zapłacę chętnie 3x więcej? A potem "jaki świetny zegarek na wyszedł!"? 

Zbyszku ale to nie o to chodzi... :)

144 osoby zadeklarowały chęć zakupu zegarka który miał ściśle określony wygląd - pewnie dla części z tych osób wygląd zegarka jest przewodnim powodem złożenia deklaracji zakupu, więc jeśli zmienia się wygląd to jest to rzecz istotna.

No chyba że komuś jest wszystko jedno za co zapłaci byle by zapłacił...

 

Do mnie akurat te koperty Patek'a w ogóle nie przemawiają, Nomos też jakoś średnio... za to projekt początkowy podoba mi się bardzo, ale rozumiem QV i wiem że nie wszystko się da zrobić i nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli żeby było, co jednak nie znaczy że kupie zegarek jeśli ten nie będzie mi się podobał.

 

Taki nieśmiały pomysł mam pewnie jest głupi, ale trudno zaryzykuję; a może poszukać wykonawcy wskazówek wśród podmiotów które na co dzień nie specjalizują się w wyrobie takich przedmiotów... producentów biżuterii czy coś... :huh:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku ale to nie o to chodzi... :)

144 osoby zadeklarowały chęć zakupu zegarka który miał ściśle określony wygląd - pewnie dla części z tych osób wygląd zegarka jest przewodnim powodem złożenia deklaracji zakupu, więc jeśli zmienia się wygląd to jest to rzecz istotna.

No chyba że komuś jest wszystko jedno za co zapłaci byle by zapłacił...

 

Dlatego właśnie takie tematy poruszamy teraz, przed oficjalnymi zapisami. Chce aby wygląd zegarka i dostępne części były zatwierdzone przed oficjalnymi zapisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Daito

 

Tak, ale zegarek ma być budżetowy. I właśnie dlatego, że będzie budżetowy (chyba przede wszystkim dlatego) chęć jego zakupu zadeklarowało tyle osób. Na droższy projekt Stenka nie nazbierało się chętnych. A projekt zapowiadał się smokowicie... 

To, że zegarek ma być budżetowy narzuca sposób jego powstawania. A to powstawanie to wynik kompromisu między tym, co by się chciało a tym, co można. 

Pewnie, że można zamówić 350 kopert w dowolnym niemal kształcie, 350 kpl. wskazówek dokładnie w takim kształcie i kolorze, jaki przegłosujemy. Pewnie nawet udałoby się zamówić 350 szt. mechanizmów, jakich jeszce nie ma. Tylko kto z nas to kupi? 

 

Nie zrozum mnie źle ale ja kupię zegarek forumowy bo będzie inny niż wszystkie. Dla mnie to ma wartość samą w sobie. Ale rozumiem wszystkich, którzy nie kupią, bo im się nie podoba ;)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie takie tematy poruszamy teraz, przed oficjalnymi zapisami. Chce aby wygląd zegarka i dostępne części były zatwierdzone przed oficjalnymi zapisami.

No i dlatego też nie ma się co gorączkować "z góry" na widok propozycji zmian... poczekać trzeba aż się wszystko wyklaruje i dopiero wtedy awantury robić  :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem wszystkie głosy krytyki. Mnie też się podobają bardziej początkowe projekty, niż te proponowane w ostatnich postach.

 

Mam nadzieję ze nikogo nie uraziłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego też nie ma się co gorączkować "z góry" na widok propozycji zmian... poczekać trzeba aż się wszystko wyklaruje i dopiero wtedy awantury robić  :D

O to, to właśnie  :D

 

 

Ja rozumiem wszystkie głosy krytyki. Mnie też się podobają bardziej początkowe projekty, niż te proponowane w ostatnich postach.

 

Mam nadzieję ze nikogo nie uraziłem...

 

Nawet jeśli, to jestnadzieja, że nie będzie długo cierpiał ;)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze inne sprytne zabiegi, możemy indeksy wydłużyć w stronę środka tarczy a delikatnie przyciąć przy brzegu. Można pokombinować i jestem pewien że wypracujemy zadowalającą wszystkich wersję.

To chyba najlepsza opcja. Chyba, że uda sie zrobić wskazówki.

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Panowie pomniejszmy kopertę do 38 mm. Będzie dobrze.

Tangente 37,5 mm na moim 17,5 cm nadgarstku wygląda tak:

 

post-54231-0-94000700-1393448975_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam większy nadgarstek i chętnie bym raczej widział 40 niż 38mm ;) Więc może lepiej niech te 39 zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie alarm na razie odwołany. Bartek nałożył wskazówki narysowane przez Heńka na nasz projekt i wyszło, że różnica jest minimalna wystarczy minimalny ruch indeksu w stronę centrum i wskazówki będą miziały końce indeksów. Po prostu Heniek skopał grafiki nie trzymając pewnych proporcji.

 

Jutro dowiem się jakie są faktyczne wymiary dostępnych wskazówek i wtedy zrobimy wizualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

QV - dręczysz nas strasznie tą niepewnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV - dręczysz nas strasznie tą niepewnością.

 

podbijam temat , żeby więcej chętnych napędzić :lol:  ...wybudzam niektórych z letargu...

Nie ważne co się mówi, ważne że się mówi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Bartek mógłby wstawić wizualizację. Nawet roboczą.

Wracając do "alarmu" pamiętajmy że wszystko co piękne rodzi się w bólu :)  

 

Nie zmniejszajmy zegarka  bo i tak 39mm to absolutne minimum na moją rękę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Bartek mógłby wstawić wizualizację. Nawet roboczą.

Wracając do "alarmu" pamiętajmy że wszystko co piękne rodzi się w bólu :)

 

Nie zmniejszajmy zegarka  bo i tak 39mm to absolutne minimum na moją rękę :lol:

Też mniejszego nie wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czerwonymi wygląda znacznie lepiej i ciekawiej :)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mniejszego nie wezmę :P

 

Tak wyglądają wskazówki ( czerwone - Heńka ) po nałożeniu na nasz projekt:

 

image

No i świetnie proszę Pana to wygląda  :) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.